320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Liiga Lõuna 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas val Vaata postitust
    täna METEC otsustab ,kas mängivad II liigas-vähemalt neil on hooaja lõpetamine.meeskonnast lahkuvad vv ja 2-3 mängijad(HSERV)....
    hetkeseisuga meilt 2ra l2ks ainult v2ravavaht, keda me asendame lihtsalt, seega ei ole vaja paanikat.

    2-3 m2ngijad veel? olen asjadega kursis parem kui teie siin k6ik ja ei kuju ette kust te selliseid juttu v6ttate? 1 m2ngija m6tleb...aga ma usun et saan ta alla r22kida, et meile on teda rohkem vaja kui HaServ'ile.

    ja seal oli veel kuskil kysimus, et kuidas me hakkama saame...kuna Metecil pole praegu k6ige paremad ajad...arvatavasti need kes tahavad siin m2ngida, igayks maksab enda osa ja olemegi 2 liiga ridades.

    Parimat k6igile.

    Kommentaar


      Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
      hetkeseisuga meilt 2ra l2ks ainult v2ravavaht, keda me asendame lihtsalt, seega ei ole vaja paanikat.

      2-3 m2ngijad veel? olen asjadega kursis parem kui teie siin k6ik ja ei kuju ette kust te selliseid juttu v6ttate? 1 m2ngija m6tleb...aga ma usun et saan ta alla r22kida, et meile on teda rohkem vaja kui HaServ'ile.

      ja seal oli veel kuskil kysimus, et kuidas me hakkama saame...kuna Metecil pole praegu k6ige paremad ajad...arvatavasti need kes tahavad siin m2ngida, igayks maksab enda osa ja olemegi 2 liiga ridades.

      Parimat k6igile.
      Ilus jutt. Paraku moodustas Serdjuk teie võistkonnast 3/4, ilma temata oleksite olnud keskpärane III liiga sats.
      299195

      Kommentaar


        INCE, ma pole sinuga nõus. Serdjuk küll oli mitmes mängus kangelane, aga ma ei ütleks, et 3/4 meeskonnast. Kõik mängijad andsid ennast parimat ja kedagi meie hulgast ma ei eristaks. No võib-olla olid rohkem märksamad Ivan ja Serdjuk...Küll me leiame kedagi teist. Ja välja kukkuda plaanis küll pole, kes seal ei unistaks

        Kommentaar


          Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
          haserv m2ngib 2011 aastal meistriliigas
          Hea nali,selle aasta pirn
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Metecil on parim mängija on spartak
            Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

            Kommentaar


              Algselt postitas INCE Vaata postitust
              Ilus jutt. Paraku moodustas Serdjuk teie võistkonnast 3/4, ilma temata oleksite olnud keskpärane III liiga sats.
              nojah, sina ju tead paremini, sa ju oled meie k6ike m2nge n2inud

              Kommentaar


                Kas oleks mingi emaili kaudu ka JK Liverpool Pub'ga võimalik ühedust saada? Oleks üks pakkumine

                Kommentaar


                  Algselt postitas mari929 Vaata postitust
                  Kas oleks mingi emaili kaudu ka JK Liverpool Pub'ga võimalik ühedust saada? Oleks üks pakkumine
                  neil tegelinski aka harrastaja siin, küsi tema käest kui midagi vaja
                  pommitaja

                  Kommentaar

                  Working...
                  X