320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Lääs/lõuna 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jepiii Vaata postitust
    see tundub nagu meeskond oleks manchester united. Kas peab olema ime et võita täiesti tavalist meeskonda?
    Ei pea olema ime, lihtsalt on saanud pallitud nii Tabasalu kui ka Haservi vastu ning hetke seisuga peaks keegi Tabasalut imega õnnistama, et nad Haservi võidaks Samas hetkel kolmandas paar mansat on, kes neile hambaid näitaksid... Teie ise, Kotkad ja ka Lootos parematel päevadel.

    Kommentaar


      Algselt postitas r_t Vaata postitust
      Ei pea olema ime, lihtsalt on saanud pallitud nii Tabasalu kui ka Haservi vastu ning hetke seisuga peaks keegi Tabasalut imega õnnistama, et nad Haservi võidaks Samas hetkel kolmandas paar mansat on, kes neile hambaid näitaksid... Teie ise, Kotkad ja ka Lootos parematel päevadel.


      sorry parandan, ma ei tea küll kuidas haserv mängib aga usun et kõik võivad üllatust teha ja neile ära teha ni iet asi pole ainult et kotkad mingi ime meeskond kes räägib et lendavad kõrgel, kus oli nende kõrgus kolmandas?

      Kommentaar


        noh, kui ma sk10 vastu mängisin hooaja algul, võisin ma teha palliga mis tahtsin, ükskõik mida... kõigil meeskondadel on halbu päevi, tabasalul olid need teiega... usu meid, me oleme täiesti II liiga sats tegelt, järgmise aasta liigakaaslaste väravad saab täis löödud, peab saama lihtsalt... eriti peale nüüd seda viimast hooaega, mis oli niiiii jube... mängijad peaksid meil kauem vastu pidama igas mõttes, nüüd tulebki vaheajal selle kallal vaeva hakata nägema ja seekord tõsiselt
        härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

        Kommentaar


          Algselt postitas jepiii Vaata postitust
          sorry parandan, ma ei tea küll kuidas haserv mängib aga usun et kõik võivad üllatust teha ja neile ära teha ni iet asi pole ainult et kotkad mingi ime meeskond kes räägib et lendavad kõrgel, kus oli nende kõrgus kolmandas?
          kuule mart , sa ise hakkad jälle inisema siin.
          kas keegi on sulle midagi praegu öelnud ?! et kotkad sulle jälle jalgu jäävad?

          ja kui sa välja ei lugenud , siis ta luges ette 3 meeskonda kes olid liigas ka 5 parema seas ( + sk10 metec )
          mitte ei ülistanud siin kotkaid ega sõimanud pärnut ;S
          terve hooaja inisesid panid oma vigast , ja ikka sul midagi öelda.

          kui viljandit külastad siis astu sealt jämejalast läbi , ehk saad oma aju "vigastusele " ravi.

          Kommentaar


            Algselt postitas volodja Vaata postitust
            musta mandri mees, meil hea plats, śa vist mingi rannavuti mees, et nii hea muru ei meeldi, aga sa meeldid mulle ja kellelegi veel, sa oled teretulnud
            Oled sa seal kunagi olnud, kloun? Kuradi ruuduline porilombihunnik, ei midagi muud. Hea muru... pffffffffffffffff
            DELFI kommijad ahju!

            Kommentaar


              Algselt postitas volodja Vaata postitust
              noh, kui ma sk10 vastu mängisin hooaja algul, võisin ma teha palliga mis tahtsin, ükskõik mida... kõigil meeskondadel on halbu päevi, tabasalul olid need teiega... usu meid, me oleme täiesti II liiga sats tegelt, järgmise aasta liigakaaslaste väravad saab täis löödud, peab saama lihtsalt... eriti peale nüüd seda viimast hooaega, mis oli niiiii jube... mängijad peaksid meil kauem vastu pidama igas mõttes, nüüd tulebki vaheajal selle kallal vaeva hakata nägema ja seekord tõsiselt
              Kurb lugu küll Tabasalust. Edu 3 liigas järgmine aasta.

              Kommentaar


                Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                Oled sa seal kunagi olnud, kloun? Kuradi ruuduline porilombihunnik, ei midagi muud. Hea muru... pffffffffffffffff

                sa võid oma emmastega **DA* minna, ma ei imestaks kui sa see arsi vms oleksid, isegi kohtunik mitu korda kahtles ta intelligentsuses, pealegi tahaksin nüüd et näitaksid millisele väljakule ei teki väikseid lompe kui vihma on sadanud mitu päeva järjest?korraliku kaldega ehitatud kunstile vist ainult nii hullult mitte (sama korraliku kaldega kui su mõistus), üks koht oli jah veidi sügavam, kui teiega mängisime... hakka nüüd rääkima, et libe väljak oligi süüdi selles, miks LILL koguaeg maas oli, uskumatu poisikeste sats teil, kes mänguoskuses pole ka midagi erilist, kuigi nagu süsteemipoisid ja võiks nagu osata juba tõsisemalt...

                ehk seega, ma olen jah seal väljakul olnud, see on mu koduväljak...
                härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                Kommentaar


                  Algselt postitas volodja Vaata postitust
                  sa võid oma emmastega **DA* minna, ma ei imestaks kui sa see arsi vms oleksid, isegi kohtunik mitu korda kahtles ta intelligentsuses, pealegi tahaksin nüüd et näitaksid millisele väljakule ei teki väikseid lompe kui vihma on sadanud mitu päeva järjest?korraliku kaldega ehitatud kunstile vist ainult nii hullult mitte (sama korraliku kaldega kui su mõistus), üks koht oli jah veidi sügavam, kui teiega mängisime... hakka nüüd rääkima, et libe väljak oligi süüdi selles, miks LILL koguaeg maas oli, uskumatu poisikeste sats teil, kes mänguoskuses pole ka midagi erilist, kuigi nagu süsteemipoisid ja võiks nagu osata juba tõsisemalt...

                  ehk seega, ma olen jah seal väljakul olnud, see on mu koduväljak...
                  mis see mänguoskus siia puutub, kui jutt oli väljakust...eriline vend oled ikka ise pole küll näinud, aga jutu järgi jube kõwa vend ja jube kõwa sats see tabasalu...ja jube palju pidi ikka ebaõnne olema, et IIst välja langesite

                  täiesti neutraalne pealtkuulaja
                  Pain is temporary, honour lasts forever...

                  www.fcotepaa.ee

                  Kommentaar


                    kui sa oleks emmaste mängul kohal olnud, oleksid aru saanud, aga muidu ebaõnne oli ainult hooaja keskel, nagu teistelgi tiimidel, me ei suutnud sellest nii hästi lihtsalt välja tulla nagu teised, olimegi väärt üleminekumängudele minemist... aga et seal nüüd 0-4 pähe saada oli midagi muud ;d ma ei teagi mis see oli, meie meeste lollus, vähene mängutahe?... ei tea..


                    pealegi etsajo, alati tuleb veidi vastu õrritada teist kui ta tuleb juba sellise jutuga lagedale ;d

                    ja tabasalu ongi võimas ;d
                    härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                    Kommentaar


                      Algselt postitas volodja Vaata postitust
                      kui sa oleks emmaste mängul kohal olnud, oleksid aru saanud, aga muidu ebaõnne oli ainult hooaja keskel, nagu teistelgi tiimidel, me ei suutnud sellest nii hästi lihtsalt välja tulla nagu teised, olimegi väärt üleminekumängudele minemist... aga et seal nüüd 0-4 pähe saada oli midagi muud ;d ma ei teagi mis see oli, meie meeste lollus, vähene mängutahe?... ei tea..


                      pealegi etsajo, alati tuleb veidi vastu õrritada teist kui ta tuleb juba sellise jutuga lagedale ;d

                      ja tabasalu ongi võimas ;d
                      eks järgmine aasta saate seda tõestada...kindel on see, et III liiga pole teile lihtsalt kerge jalutuskäik - leidub ka seal satse, kes on tahtmist ja indu täis teile puur täis peksta
                      Pain is temporary, honour lasts forever...

                      www.fcotepaa.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                        Oled sa seal kunagi olnud, kloun? Kuradi ruuduline porilombihunnik, ei midagi muud. Hea muru... pffffffffffffffff
                        ära hellitatud noored nende siledate kunstvälajkutega,omal ajal olid kõik muru platsid ja keegi ei ohkinud ,oli hea meel ,et sai mängida...
                        mc jünger.Anus Äärits.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas etsajo Vaata postitust
                          eks järgmine aasta saate seda tõestada...kindel on see, et III liiga pole teile lihtsalt kerge jalutuskäik - leidub ka seal satse, kes on tahtmist ja indu täis teile puur täis peksta


                          tean, samas kui sa vaatad hooaega kui me III võitsime, siis see oli jalutuskäik... kõik on võimalik, kuigi enam ta nii lihtne ei tohiks olla jah...
                          härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                          Kommentaar


                            Algselt postitas volodja Vaata postitust
                            tean, samas kui sa vaatad hooaega kui me III võitsime, siis see oli jalutuskäik... kõik on võimalik, kuigi enam ta nii lihtne ei tohiks olla jah...
                            see kui te III läbi jalutasite oli ju 2aastat tagasi, selle ajaga on palju muutunud ja tase on kindlasti tõusnud !!!
                            aga moraalile peaks see III liiga ju hästi mõjuma...kas veeta 2 aastat II liiga viimaste seas või III liiga eesotsas on ju suur vahe
                            muudkui võidud ja võidud ja siis jälle II liiga ja mott maas

                            erapooletu pealtkuulaja/vaataja
                            sigpicSuure-Jaani United

                            Kommentaar


                              aa jah.edu tabasalule KOLMANDAS liigas,mida teil seal kindlasti vaja läheb!!
                              NII ONGI !!!! Türi #2

                              Kommentaar


                                Algselt postitas teho Vaata postitust
                                aa jah.edu tabasalule KOLMANDAS liigas,mida teil seal kindlasti vaja läheb!!
                                Aitähhh.......Volodjale ka midagi soovitate we?
                                Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X