320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Lääs/lõuna 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kent Vaata postitust
    Sa polegi keegi ...täitsa tühi koht oled ...tühi koht mille havi võib rõõmuga kuskil pimedas ära täita
    suht normaalselt lasete siin.
    aga november on tõesti pime kuu ....

    Kommentaar


      hampton ei tunne havi, senikaua kuni ei tunne ongi ükskõik, aga kui tundma hakkab kunagi...
      härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

      Kommentaar


        Sina ikka siin?
        DELFI kommijad ahju!

        Kommentaar


          Algselt postitas Hampton Vaata postitust
          Sina ikka siin?

          pole põhjust lahkuda, usu mind... aa jaa sa ei jaga laksu ära ju...
          härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

          Kommentaar


            proovige olla, juba suht nõme on lugeda ja tabasalu saaks foorumi vastute osas küll siin esimesekoha kahju, et te väljakul seda ei oska näidata! proovige mõlemad tasakaalu viia siis võite ülejärgmine aasta teises püsima ka jääda!
            www.emmaste.com

            Kommentaar


              AHAHahAHAHHAH
              DELFI kommijad ahju!

              Kommentaar


                Algselt postitas gazza Vaata postitust
                proovige olla, juba suht nõme on lugeda ja tabasalu saaks foorumi vastute osas küll siin esimesekoha kahju, et te väljakul seda ei oska näidata! proovige mõlemad tasakaalu viia siis võite ülejärgmine aasta teises püsima ka jääda!

                sorri kantpea, et selliseid tiimikaaslaseid pead kaitsma nagu hamptu, aga härra Reinvald, su isalik manitsus ei aita, sest see on mõttetu, sa ei peaks teiste pärast muretsema, me ju ei kurda....
                härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                Kommentaar


                  Algselt postitas gazza Vaata postitust
                  proovige olla, juba suht nõme on lugeda ja tabasalu saaks foorumi vastute osas küll siin esimesekoha kahju, et te väljakul seda ei oska näidata! proovige mõlemad tasakaalu viia siis võite ülejärgmine aasta teises püsima ka jääda!
                  Ergo ära riku nüüd kõike huvitavat ära.......parem pane oma meeskonnakaaslasel aru pähe.....ma omadel teen sama....aga sul on õigus räägime vahelduseks midagi muud ka....
                  Nt me käisime täna Volotsiga Keilas staadionit vaatamas....väga kena ja ilusas kohas...üllatav oli ka see ,et meile seal keegi peksa ei tahtnud anda....
                  Aga jah väga ok kompleks on tulemas sinna...
                  Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kent Vaata postitust
                    Ergo ära riku nüüd kõike huvitavat ära.......parem pane oma meeskonnakaaslasel aru pähe.....ma omadel teen sama....aga sul on õigus räägime vahelduseks midagi muud ka....
                    Nt me käisime täna Volotsiga Keilas staadionit vaatamas....väga kena ja ilusas kohas...üllatav oli ka see ,et meile seal keegi peksa ei tahtnud anda....
                    Aga jah väga ok kompleks on tulemas sinna...
                    Uue staadioni valmimisega pole tarvis enam kellegile peksa anda..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kent Vaata postitust
                      Ergo ära riku nüüd kõike huvitavat ära.......parem pane oma meeskonnakaaslasel aru pähe.....ma omadel teen sama....aga sul on õigus räägime vahelduseks midagi muud ka....
                      Nt me käisime täna Volotsiga Keilas staadionit vaatamas....väga kena ja ilusas kohas...üllatav oli ka see ,et meile seal keegi peksa ei tahtnud anda....
                      Aga jah väga ok kompleks on tulemas sinna...
                      miks te seda arvate et hampton minu meeskonnas peaks mängima??? pealegi ei mõista millest selline kisa siin üldse tekkis juba nagu Delfi vaata et hullemgi. Kas tabasalu mõtleb, et äkki hakkab keilas hoopis mängima vehkui supermegaäge staadion seal valmis saab???
                      Võin rääkida seda, et asun praegu mängede vahel keset kõrbe, ümbristetuna taliibidest!!! Nüh läks kohe huvitavamaks.
                      www.emmaste.com

                      Kommentaar


                        äää mida???
                        mc jünger.Anus Äärits.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gazza Vaata postitust
                          miks te seda arvate et hampton minu meeskonnas peaks mängima??? pealegi ei mõista millest selline kisa siin üldse tekkis juba nagu Delfi vaata et hullemgi. Kas tabasalu mõtleb, et äkki hakkab keilas hoopis mängima vehkui supermegaäge staadion seal valmis saab???
                          Võin rääkida seda, et asun praegu mängede vahel keset kõrbe, ümbristetuna taliibidest!!! Nüh läks kohe huvitavamaks.
                          Välistada ei saa midagi, aga 99% tõenäosusega jätkame oma armsal Tabasalu staadionil...vahet pole kus Hampton mängib...las ajab oma mula edasi....
                          Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                          Kommentaar


                            Miks teise liiga foorumis ikka Tabasalust jutt on? Minge ära palun.
                            DELFI kommijad ahju!

                            Kommentaar


                              jääbki igaveseks siia see jutt.. hamptu...
                              härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                                Miks teise liiga foorumis ikka Tabasalust jutt on? Minge ära palun.
                                ole asjadega kursis udu,kurat ei jõua emmaste mängu ära oodata
                                mc jünger.Anus Äärits.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X