320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Lääs/lõuna 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Santos tugevdab siis teie liigat ka uuel hooajal.

    Kommentaar


      järgmine hooaeg lausa 4 tartu klubi 2 liigas.Tulevad kindlasti põnevad derby lahingud

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Santos tugevdab siis teie liigat ka uuel hooajal.
        http://jalgpall.struktuur.ee/4450
        Ega ometi mehi, kes mängivad tiimides juba 15-ndaks dets. registr. ei pea?

        Kommentaar


          Algselt postitas ivanIV Vaata postitust
          Ega ometi mehi, kes mängivad tiimides juba 15-ndaks dets. registr. ei pea?
          Ei pea jah, sellega on aega peaaegu kuni hooaja alguseni.

          Kommentaar


            "Tänavu teise liiga lõuna/lääne piirkonnas esikoha võitnud ja ühes sellega endale pääsu Esiliigasse taganud Tartu FC Santos otsustas siiski jätkata mängimist teises liigas."

            Huvitav, kas taolist kõrgemasse liigasse edasipääsemisest loobumist tuleb ette ka mujal maailmas või on selline absurd ainult Eestis võimalik?
            Milleks siis üldse osaleda?

            Kommentaar


              imelik jah.. rahapuudus ilmselt ja olgem ausad, santosel pole esiliigas küll no mitte midagi teha.. seal on ainult REIN ja see on juba päris vana, võib iga hetk puruneda, ilma temata pole santosel ka II midagi teha, karm teema.. hakka või reinule palka maksma
              härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

              Kommentaar


                Algselt postitas volodja Vaata postitust
                imelik jah.. rahapuudus ilmselt ja olgem ausad, santosel pole esiliigas küll no mitte midagi teha.. seal on ainult REIN ja see on juba päris vana, võib iga hetk puruneda, ilma temata pole santosel ka II midagi teha, karm teema.. hakka või reinule palka maksma

                See et Esiliigas oleksid nad kotipoisid on tõenäoliselt õigus, aga ega seda mängu üks mees ei mängi! Paistad jube teadja vend olema äkki jagad ka seda arvamust mitmes mängus siis Rein sellel hooajal osales?

                Kommentaar


                  nugis ma saan aru et on hommik ja oled tusane jne, aga ta osales...

                  teie võidumängudes, Rein on teie meeskonna aju, ülejäänud on üsna nõrgad lülid.. alustades näiteks teie kaptenist ja lõpetades väravavahiga.. Rein ei lasknud oma suurepärase kohavalikuga keskväljal teie kaitseliinile mingeid probleeme tekitada, sest muidu paarist läbisöödust piisab, et teile paar väravat lüüa..
                  härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                  Kommentaar


                    Ta on hea, aga teised on seal nõrgad? Mõtle mida ajad!

                    Kommentaar


                      nõrgad jah, ma olengi teadjamees, eks järgmine hooaeg näitab nii mõndagi, usu mind
                      härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                      Kommentaar


                        Kui Newton üritas oma suuri saavutusi poolenesti kolleegide süüks panna, väites: "Kui ma olen näinud teistest kaugemale, siis on see sellest, et ma olen seisnud hiiglaste õlgadel."; siis Santose on jõudnud nii kaugele, kuna seisab Reinu õlgadel.

                        Volodja, kas nii?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Roll Vaata postitust
                          Kui Newton üritas oma suuri saavutusi poolenesti kolleegide süüks panna, väites: "Kui ma olen näinud teistest kaugemale, siis on see sellest, et ma olen seisnud hiiglaste õlgadel."; siis Santose on jõudnud nii kaugele, kuna seisab Reinu õlgadel.

                          Volodja, kas nii?

                          jep, reinu suurtel õlgadel, rein ka ei taha kõike päris omaks võtta, aga ta sisimas teab, et ta on põhiline
                          härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                          Kommentaar


                            Tema pärast tabasalu välja kukkuski siis v? Mu kangelane
                            DELFI kommijad ahju!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                              Tema pärast tabasalu välja kukkuski siis v? Mu kangelane
                              Sinu kangelane on Arno Joala....võta tema juurde aeg, ta teeb su terveks...saad oma vastikust haigusest lõpuks lahti...kui seda üldse on võimalik ravida....
                              Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                              Kommentaar


                                kas teil msn-i ei ole?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X