320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Lääs/lõuna 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kindlasti on, aga veel parema meelega teeksid nad oma tsirkust elu24-s, Martin võiks neile võimaluse anda
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      mis teid häirib ütle? dareth ja budulojus? on parem kui foorum on tühi?? et keegi ei räägi? häirib see teid siin täiega või on lihtsalt vaja mingit tähtsat isikut mängida?
      härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

      Kommentaar


        Algselt postitas Roll Vaata postitust
        Kui Newton üritas oma suuri saavutusi poolenesti kolleegide süüks panna, väites: "Kui ma olen näinud teistest kaugemale, siis on see sellest, et ma olen seisnud hiiglaste õlgadel."; siis Santose on jõudnud nii kaugele, kuna seisab Reinu õlgadel.

        Volodja, kas nii?
        Ta mõtles seda jah, lihtsalt räägib lihttöölise keeles.

        Kommentaar


          Algselt postitas volodja Vaata postitust
          mis teid häirib ütle? dareth ja budulojus? on parem kui foorum on tühi?? et keegi ei räägi? häirib see teid siin täiega või on lihtsalt vaja mingit tähtsat isikut mängida?
          ma lihtsalt tundsin huvi.ehk tuleb teilt väärt infot ka.nt et mis klubis mängivad,kes loobuvad jne.
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            ma lihtsalt tundsin huvi.ehk tuleb teilt väärt infot ka.nt et mis klubis mängivad,kes loobuvad jne.
            Mis sa selle väärt infoga ,siis peale hakkad...
            Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

            Kommentaar


              Algselt postitas volodja Vaata postitust
              mis teid häirib ütle? dareth ja budulojus? on parem kui foorum on tühi?? et keegi ei räägi? häirib see teid siin täiega või on lihtsalt vaja mingit tähtsat isikut mängida?
              kui kogu aeg ainult mölin käib, siis minu jaoks ongi see foorum tühi.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                kui kogu aeg ainult mölin käib, siis minu jaoks ongi see foorum tühi.
                Kindlasti on foorumis palju kohti, kus arutatakse väga asjalikke asju....vaata ringi...sa ei pea siin käima...aga alati oled sa siia teretulnud.....
                Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kent Vaata postitust
                  Mis sa selle väärt infoga ,siis peale hakkad...
                  Saadab msn-iga.

                  Kommentaar


                    hamptu aastalõpukale ka tuled? mis nri all mängid? ai jah, nüüd kui asi tõeliseks läks siis tõmbad vist koomale veidi jah igatahes emmaste ja tabasalu samas grupis väike ejl'i vingerpuss vist jah, sõrve poistega tuleb ilmselt kõige raskem mäng, need kõige tublimad ja dünamost lihtsalt ei tea midagi..
                    härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                    Kommentaar


                      Normaalsel väljakul saate kotti
                      Ja eks küsi oma ema käest mis number ma olen
                      DELFI kommijad ahju!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                        Normaalsel väljakul saate kotti
                        Ja eks küsi oma ema käest mis number ma olen
                        Eks sa 47 oled....järgmine hooaeg kahjuks teiega liigas madistada ei saa aga karikas võime küll kohtuda
                        Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                        Kommentaar


                          Oh ei.....
                          DELFI kommijad ahju!

                          Kommentaar


                            hampton on võitja,ma su ema käest küsisin.
                            mc jünger.Anus Äärits.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kent Vaata postitust
                              Eks sa 47 oled....järgmine hooaeg kahjuks teiega liigas madistada ei saa aga karikas võime küll kohtuda

                              Kes on 47 meie meeskonnas.mhnnn??
                              www.emmaste.com

                              Kommentaar


                                gazza, sa oled täpselt sama udu nagu su sõber siin
                                härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X