320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Lääs/lõuna 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Unikaalne tont oled sa ikka.
    DELFI kommijad ahju!

    Kommentaar


      teeme peale aastalõpuka finaali üks ühte! no teeme ära, kunagi lahendati alati probleemid nii, lahendame ka meie selle nõnda.. sul ei saa vabandusi olla..
      härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

      Kommentaar


        Mul on vabandusi kuhjaga.
        DELFI kommijad ahju!

        Kommentaar


          volodja ma loodan et sa ütlesid seda irooniliselt,kui ei siis ma ei tea,seljuhul oled sa ehe tatt ikka,mine poksi trenni.sa solvud nagu tydruk ju,kui keegi su sõber ei taha olla,endal rusikad püsti koguaeg,tõmba tagasi ninja.aga kui see oli irooniline,siis võtan sõnad tagasi.
          NII ONGI !!!! Türi #2

          Kommentaar


            Algselt postitas teho Vaata postitust
            volodja ma loodan et sa ütlesid seda irooniliselt,kui ei siis ma ei tea,seljuhul oled sa ehe tatt ikka,mine poksi trenni.sa solvud nagu tydruk ju,kui keegi su sõber ei taha olla,endal rusikad püsti koguaeg,tõmba tagasi ninja.aga kui see oli irooniline,siis võtan sõnad tagasi.
            Volots ütleb suht alati irooniaga...sellise kehaga ei saagi asju tõsiselt võtta
            Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

            Kommentaar


              Nii. Tulevik siis aste kõrgemale. Üks koht jäi seega vabaks, kes tema asemele?

              Kommentaar


                Algselt postitas sosku Vaata postitust
                Nii. Tulevik siis aste kõrgemale. Üks koht jäi seega vabaks, kes tema asemele?
                warrior II

                Kommentaar


                  Algselt postitas spoke Vaata postitust
                  warrior II
                  Miks mitte Tabasalu
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Miks mitte Tabasalu
                    Hakkab vaikselt hargnema asi...aga olen veendunud ,et see Tabasalu ei ole ...pigem ikka Valga II
                    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                    Kommentaar


                      tundub et majandussurutis teeb teisest liigast madalamale lagemise päris raskeks.
                      NII ONGI !!!! Türi #2

                      Kommentaar


                        Helsingi kohus mõistis reedel Eestist pärit mehele narkokuritegude eest 12 aasta ja kümne kuu pikkuse vangistuse, mis on peaaegu kõige karmim võimalik karistus narkokuritegude eest Soomes.


                        Kas tegemist sama mehega, kes aastaid Tabasalus ründes on mänginud????

                        Kommentaar


                          Algselt postitas probleemivanemad Vaata postitust
                          http://www.delfi.ee/news/paevauudise...hp?id=20689835

                          Kas tegemist sama mehega, kes aastaid Tabasalus ründes on mänginud????
                          on on!
                          Toomas on väga tore inimene ja arvatavasti kannatab süütult seal Soomes, muidu oleks härra 100% platsil ja tekitaks vastastele peavalu!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kent Vaata postitust
                            Hakkab vaikselt hargnema asi...aga olen veendunud ,et see Tabasalu ei ole ...pigem ikka Valga II
                            Lugege ikka uudiseid, siis ei ole vaja oletada...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Roll

                              Kui Newton üritas oma suuri saavutusi poolenesti kolleegide süüks panna, väites: "Kui ma olen näinud teistest kaugemale, siis on see sellest, et ma olen seisnud hiiglaste õlgadel."; siis Santose on jõudnud nii kaugele, kuna seisab Reinu õlgadel.


                              Nii küll asja ei saa võtta , seal mängivad enamus vanad tammeka esindusmeeskonna mängijad kellel kogemusi jalaga segada ja paar väga andekat noort . Minu teada oli neil isegi üks noor poiss tammekalt laenuks.
                              Niipalju kui mina Reinust kuulnud ja näinud olen siis ta pidevalt sõimas ja karjus seal väljakul , aga suutis natuke mängida ka . Ja ega Rein siis üksi seda meeskonda pidevalt võidule viinud !
                              sigpic

                              #14

                              Kommentaar


                                Algselt postitas #14 Vaata postitust
                                Algselt postitas Roll

                                Kui Newton üritas oma suuri saavutusi poolenesti kolleegide süüks panna, väites: "Kui ma olen näinud teistest kaugemale, siis on see sellest, et ma olen seisnud hiiglaste õlgadel."; siis Santose on jõudnud nii kaugele, kuna seisab Reinu õlgadel.


                                Nii küll asja ei saa võtta , seal mängivad enamus vanad tammeka esindusmeeskonna mängijad kellel kogemusi jalaga segada ja paar väga andekat noort . Minu teada oli neil isegi üks noor poiss tammekalt laenuks.
                                Niipalju kui mina Reinust kuulnud ja näinud olen siis ta pidevalt sõimas ja karjus seal väljakul , aga suutis natuke mängida ka . Ja ega Rein siis üksi seda meeskonda pidevalt võidule viinud !



                                viis küll rein neid pidevalt võidule.. ja keda sa kogemustega meeste all mõtled? näiteks nende kaptenit nr3-e?
                                härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X