320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II Lääs/lõuna 2008a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Volodja võiks piiritust jooma tulla metsavendadega,natuke vaheldust linnaelule aga üks aga on sellega,meil infrastruktuur kehvake,saadame era lehma järgi,kõik on meie kulul.
    NII ONGI !!!! Türi #2

    Kommentaar


      Algselt postitas Kent Vaata postitust
      Aitähhh.......Volodjale ka midagi soovitate we?
      Masoovin, et sa kohe ennast kõrval majja veaksid. Õlled on külmas ja küll sinu kaoks ka mingi sobiva limonaadi leiame.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Masoovin, et sa kohe ennast kõrval majja veaksid. Õlled on külmas ja küll sinu kaoks ka mingi sobiva limonaadi leiame.
        Ma ei julge tulla...sul on ju alati silmatilgad kaasas
        Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

        Kommentaar


          Algselt postitas teho Vaata postitust
          Volodja võiks piiritust jooma tulla metsavendadega,natuke vaheldust linnaelule aga üks aga on sellega,meil infrastruktuur kehvake,saadame era lehma järgi,kõik on meie kulul.



          see et ma liiga võrra madalamale laskusin, ei tähenda, et ma kohe ka sinu tasemele laskuksin... ja muidugi on te infrastruktuur nõrk kui kogu küla majapidamine on samaka peale üles ehitatud ja rahaprobleemid tulevad sellepärast, et te joote rohkem kui müüte ...

          aga muidu aitäh edu eest teile ka seal järgmises karikaringis, teil saab olema väga raske... ja kui poolfinaali pääsete, siis ma ei käi mõnda aega foorumis ;d
          härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

          Kommentaar


            Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
            see kui te III läbi jalutasite oli ju 2aastat tagasi, selle ajaga on palju muutunud ja tase on kindlasti tõusnud !!!
            aga moraalile peaks see III liiga ju hästi mõjuma...kas veeta 2 aastat II liiga viimaste seas või III liiga eesotsas on ju suur vahe
            muudkui võidud ja võidud ja siis jälle II liiga ja mott maas

            erapooletu pealtkuulaja/vaataja

            nojah ma olen kõigest sellest juba eile kirjutanud tegelt, aga sa võid alati jah üle korrata...aga moraalile mõjub ta ilmselt jah paremini, kuigi ei saagi nagu hästi aru, et kuhu me siis kuulume, eesotsa tiimidele tegime nagu tihti ära, aga siis olid mängud nagu võruga... algul 3-0 ees ja lõpus kaotus 3-4 ja veel kodus ka...
            härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

            Kommentaar


              Algselt postitas volodja Vaata postitust
              see et ma liiga võrra madalamale laskusin, ei tähenda, et ma kohe ka sinu tasemele laskuksin... ja muidugi on te infrastruktuur nõrk kui kogu küla majapidamine on samaka peale üles ehitatud ja rahaprobleemid tulevad sellepärast, et te joote rohkem kui müüte ...

              aga muidu aitäh edu eest teile ka seal järgmises karikaringis, teil saab olema väga raske... ja kui poolfinaali pääsete, siis ma ei käi mõnda aega foorumis ;d
              Volodja, lubasin,et ei kirjuta rohkem aga paistab, et ka sina muutud paremaks edu ka teile, teil on hea satss usun,et 3-5 hulka kindlasti tulete kui võtate asja tõsiseld! Muide Teha nagu sinagi on ok vend!

              Kommentaar


                Algselt postitas igbal Vaata postitust
                Volodja, lubasin,et ei kirjuta rohkem aga paistab, et ka sina muutud paremaks edu ka teile, teil on hea satss usun,et 3-5 hulka kindlasti tulete kui võtate asja tõsiseld! Muide Teha nagu sinagi on ok vend!
                Teho mitte Teha

                Kommentaar


                  jah, väga vahva
                  härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                  Kommentaar


                    Näed tore,et kõik ära leppisite...ärge siis unustage Volotsile järgmine hooaeg pudel samagonni kaasa panna...siis teab ka mis on hea
                    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                    Kommentaar


                      vene-keeles on olemas sõna svolots mitte volots.

                      Kommentaar


                        Usun, et Tabasalu säilitab oma II liiga koha, sest esiliigast tuleb alla ajax ning seetõttu peaks ajax II langema kolmandasse jättes oma koha II liigas vabaks..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kristan Vaata postitust
                          Usun, et Tabasalu säilitab oma II liiga koha, sest esiliigast tuleb alla ajax ning seetõttu peaks ajax II langema kolmandasse jättes oma koha II liigas vabaks..
                          III on ka kihvt liiga....saaks ju vastasteks vanad sõbrad Kernust,Koselt,Haibast...ei ole väga palju reisimist ka...
                          Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kristan Vaata postitust
                            Usun, et Tabasalu säilitab oma II liiga koha, sest esiliigast tuleb alla ajax ning seetõttu peaks ajax II langema kolmandasse jättes oma koha II liigas vabaks..
                            No aitäh, rikkusid mu hea tuju ära.
                            DELFI kommijad ahju!

                            Kommentaar


                              no mul kah nüüd tuju läinud ,põhjus ilmselt sama...Ajax kaks langeb!!!
                              mc jünger.Anus Äärits.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                                No aitäh, rikkusid mu hea tuju ära.


                                nii nõrk oled vä, siis sul läheb eriti raskeks ju
                                härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X