320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    10 meeskonda on suurepärane, see et 4x aastas on sellised kohtumised, nagu Flora - Viljandi ja Flora - Kuressaare.
    Ühesõnaga sa tahaks vähendada mängude arvu?
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Ühesõnaga sa tahaks vähendada mängude arvu?
      Minu hinnangul oleks ideaalne, kui me mängiks aprillikuuni, kas kohalikku liigakarikat, mille mängud toimuksid sisehallis, või siis Balti liigat. Liigat mängiksime pmst ainult pärismurul, pärast kahte või kolme ringi lööks tabeli pooleks ja teeks üks või kaks ülejäänud vooru esimesed viis ja tagumised viis. See oleks väga korralik koormus.

      Kommentaar


        Ai raisk...kas ma tõesti suutsin veel netti ronida koju jõudes? Müstika...

        Kommentaar


          Lumi tuli maha ja valgeks läks maa...

          Kommentaar


            Kas Eestis distsiplinaarkomisjon arutleb ka juhtumeid, mis jäävad kohtunikel märkamata, või mängijad võivad käituda, kuidas soovivad ja öelda, mida tahavad ning pööratakse tähelepanu ainult sellele, kas keegi tribüünilt ütleb midagi ebasobivat ning mängib tulega?

            Kommentaar


              Voor-voorult aina kohutavamaks läheb see krempel siin.



              In your face, Kaljukad, kes te iluväravaid näha soovisite !

              Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


              Kommentaar


                Nendele videodele peab varsti juurde panema, et alla 18 keelatud. Munnid ja värgid lendavad mõnuga.

                Kiidaks aga Levadia esimest väravat. Päris kenasti lükati.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Ma ei kujuta ette, kes ja kuidas klubide saadetud videod EJL-is kokku kleebib ja kas see töö sünnib kohakaasluse või mille kuradi alusel, aga väikese mõistuse töö toel saaks esiteks paika 16:9 ja 4:3 kuvasuhete probleemi. Teiseks just need kürba saatmised - neid saab suhteliselt kiiresti ja edukalt välja nihverdada video helivooga mängides ja nii, et ei teki mingit vaikustki kuskil. Kolmandaks muidugi input ehk klubide saadetud videote kvaliteet... Tjahjah. Klubidest saan ma veel aru, aga sellest sõlmest, kus selline lõppprodukt kokku keerati, ei saa.

                  Kommentaar


                    Sillamäe video on küll päris "hea." Lisaks on väga tore kuulata, kuidas eeldatavalt mingid Flora asjapulgad, karjuvad väga ilusaid väljendeid videos. Meelitab kindlasti inimesi platsi äärde.

                    Kommentaar


                      Piinlik, tõsiselt piinlik.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Piinlik, tõsiselt piinlik.
                        Mine ära, üübernaljakas on hoopis.

                        Kommentaar


                          Mine m*nni, raisk, kui ei meeldi. Käi p*tsi ja istu kodus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Mine ära, üübernaljakas on hoopis.
                            sulle, mulle, foorumi inimestele võib olla naljakas, aga juhuslikule video peale sattunule mitte nii väga vist. siiski ei üllata mind, et kõide rohkem v*tte, m*nne ja t*rasid lendas Flora videos.

                            Kommentaar


                              Haha, puhas komöödia. Tore küll, et üritatakse, aga EJL turundusosakonnale pigem soovitus, et no nii ei ole mõttet kah neid asju ajada, enamus asju ikka on parajad soperdised. Pole see aasta TV6st väga mänge näinud, kas see aasta reklaamitakse ikka õigeid mänge või nagu eelmisel hooajal, et "reklaamitakse" juba toimunud mänge?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Mine m*nni, raisk, kui ei meeldi. Käi p*tsi ja istu kodus.
                                jee jee.
                                tahan ma kindlasti koos perega laupäeviti jalgpalli vaatama tulla kui umbes sellised tropid lõugu laiutavad.
                                ja ei mul ei ole umbes 20 muud plaani kuidas oma laupäeva sisustada.
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X