320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas käbi Vaata postitust
    hihihihihhihihihihi, mine räägi parem oma liigade tugevuse teooriast ja lisa sinna, kes Eesti koondise ründajad ka olema peaks. Kahjuks Sa ei saa öelda ka et kohtunik oli ära ostetud kuna mängiti lausa 6 minutit üleaega.
    teie olite tublid aga kas narvakad üldse platsil olid.kahju et tallinna tulevikul vedas.aga ehk järgmine hooaeg saab see pidu otsa või siis talvel kolib Tulevik Viljandisse tagasi,kui nii peaks minema siis mul ei oleks enam tuleviku vastu midagi.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Väga tubli Tulevik!

      Man Of The Match - Markko Kudu siis jah?

      Kommentaar


        Algselt postitas siim089 Vaata postitust
        Väga tubli Tulevik!

        Man Of The Match - Markko Kudu siis jah?
        ütleks Henn , kuid Orgla oli ka hea.

        Kommentaar


          Super tunne, Orgla kindlasti mängu parim,aga kokkuvõtteks koguvõistkond võitles ja tänutäheks meeldiv 7.koht,lõpetusels ka ilutulestik Head hooaja lõppu!
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Kõige ebameeldivam uudis tänase päeva jooksul....

            Kommentaar


              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
              Kõige ebameeldivam uudis tänase päeva jooksul....
              veel üks tarkpea.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Tuleviku lõpuspurt on jah muljetavaldav, viimase 8 mänguga 15 punkti! Favoriitidele üldiselt kaotati, välja arvatud täna, aga ülejäänutele tehti pähe.

                Kommentaar


                  Kuulge Feliped ja muud lojused. Väga tore, et teil on oma negatiivne arvamus, aga aitab sellest ükskord. Kui on mingi probleem, minge pasundage oma frustruatsiooni mujal. Jah, ka mulle ei meeldi see, et Tulevik ja koosseis pole põline Viljandi klubi hetkel, aga perse, need poisid on selle koha välja teeninud. Au ja kiitus noortele, Lelovile ja fännidele, et suutsite püsima jääda.

                  Väga tublid, näitasite sisu, õnnitlen!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    teie olite tublid aga kas narvakad üldse platsil olid.kahju et tallinna tulevikul vedas.aga ehk järgmine hooaeg saab see pidu otsa või siis talvel kolib Tulevik Viljandisse tagasi,kui nii peaks minema siis mul ei oleks enam tuleviku vastu midagi.
                    Esimene poolaeg oli Tuleviku päralt. Sellist Transi nagu oli teisel poolajal, vot nii hästi motiveeritud Transi pole see hooaeg vast olnud veel. Lihtsalt Orgla näitas asju, mida eriti keegi teine väravavaht Eestis ei näita

                    Kommentaar


                      Budulojus, anna mulle andeks, aga kas sa millegi või kellegi poolt kah oled või ainult virised?
                      Ma tõstaks siiski esile ka Joonas Tamme, kes väga edukalt narvalasi kummitas!!

                      Kommentaar


                        kahju et Joonas posti lõi :/

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                          kahju et Joonas posti lõi :/
                          Saite ka teist korda koduplatsil Transist jagu. Õnntlen! Kahju, et meist mööda läxite, aga vaadates, mis te hooaja lõpus tegite, olite selle 7. koha igati ära teeninud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                            kahju et Joonas posti lõi :/
                            Mul on jällegi kahju sellest esimese poolaja Kudu imelisest löögist, mis oli kui kuskilt karate filmist välja võetud! See oleks olnud üks hooaja ilusamaid väravaid. Aga hooaja kõige ilusam värav jääb ikka Jüri Jevdokimovi nimele, mis ta Maag Tammeka vastu lõi kui Ken Kallaste oli just mängu tulnud ning Jüri nurka ära koksas peaga selle! Seda võivad kõik soovijad muidugi juutubest järgi vaadata.
                            Tore, et ka Tartu püsima jäi ning aitäh õnnitluste eest!!

                            Kommentaar


                              Kui nüüd Lelovi sõnu uskuda et järgmine hooaeg võib teie meeskonnast jälle viljandi klubi saada siis minu suhtumine ka muutub.nii et edukat talve teile ja ärge pikka viha pidage!!!
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Kui nüüd Lelovi sõnu uskuda et järgmine hooaeg võib teie meeskonnast jälle viljandi klubi saada siis minu suhtumine ka muutub.nii et edukat talve teile ja ärge pikka viha pidage!!!
                                Lelov loodab sellele,et Tarmol on vanast ajast Tuleviku suhtes vähe teised "tunded",kui Pasil. Rüütli käpa all võttis ju Tulevik üks hooaeg lausa ka hõbeda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X