320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    heh.
    24. minut 1-0 mypale.
    Ilus löök ristnurka oli olnud.
    Tulevikul oli olnud paras segadus värava ees.
    ps. ühes asjas olen kindel. Sellest võib saun tulla.
    Nii palju kui mina kuulsin siis pidi Tuleviku esitus olema väga sitt, ja räägitakse väljakul et "Tämä Aivar Pohlakin ties kuinka mones seura ja FC Floran farmi on kyllä paskin virolainen joukkue, jonka olen koskaan nähnyt. "

    Kommentaar


      Kas kuskilt mingit laivi ei näe ?
      FCF Forever

      Kommentaar


        Kaotus tuli.

        Üks Quote veel ühest soome vutifoorumist, mis tegi "livekat" Lahti Cup'ilt.
        "Jestas.
        Ei näin surkeita virolaisia saisi päästää maahan.

        Ja tästä pellekerhosta Pohlak meinaa saada pelaajia Floraan ja ulkomaille myytäväksi..."

        Kommentaar


          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
          Kaotus tuli.

          Üks Quote veel ühest soome vutifoorumist, mis tegi "livekat" Lahti Cup'ilt.
          "Jestas.
          Ei näin surkeita virolaisia saisi päästää maahan.

          Ja tästä pellekerhosta Pohlak meinaa saada pelaajia Floraan ja ulkomaille myytäväksi..."
          Need põdrad söögu sammalt .Alles nad said CL-i eelringis Levadia käest suhu.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Need põdrad söögu sammalt .Alles nad said CL-i eelringis Levadia käest suhu.
            No ,mis siis tulemus jäi ?
            FCF Forever

            Kommentaar


              Uskumatu, aga minu teada ainult 0-1.

              Kommentaar


                MyPa - JK Tulevik, EST 3-0 (1-0)
                Puhakainen 11
                Mustafi 50
                Meemelo 89 see peaks siis vist Tarmo Neemelo olema

                Kommentaar


                  Päevapirn : "Tämä Aivar Pohlakin ties kuinka mones seura ja FC Floran farmi on kyllä paskin virolainen joukkue, jonka olen koskaan nähnyt. "
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    ja ei ole sugugi amatöörtiim!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                      Päevapirn : "Tämä Aivar Pohlakin ties kuinka mones seura ja FC Floran farmi on kyllä paskin virolainen joukkue, jonka olen koskaan nähnyt. "
                      Tõmmake tõlget siia palun, omast arust sain aru aga ei tahaks uskuda, et 3-0 võitva klubi omad nii ärtut panevad.

                      Kommentaar


                        tänane mäng lõppes siis 0-0 normaalaeg, kuid penaltitega jäime 3-4 alla...
                        Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                        Kommentaar


                          MyPa mängu tulemus oleks võinud teisiti olla kui ta oli, aga realiseerimisega oli probleeme. Vahepeal lasti ennast ära suruda, aga vahepeal jälle suruti MyPa ära. Ma ei oleks ka erapooletu vaatlejana nõus nende soomlaste kommentaaridega, sest Tulevik polnud kõige hullem. Eriti laupäevases mängus FC Viikingite vastu. See oli pisut võrdsem tiim, aga jällegi....ei löödud ära. Penaltiseeria on muidugi alati loterii ja sealt ei oska kunagi midagi oodata.
                          Loodetavasti on ka järgmisel aastal võimalus osaleda sellisel turniiril.
                          Ja mis ma veel öelda tahtsin oli see, et mulje Lahti Suurhallist on väga hea ning meil võiks olla kah kasvõi kogu riigi peale üks selline täismõõtmetes sisehall!! Oleks aeg juba!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kindral Vaata postitust
                            MyPa mängu tulemus oleks võinud teisiti olla kui ta oli, aga realiseerimisega oli probleeme. Vahepeal lasti ennast ära suruda, aga vahepeal jälle suruti MyPa ära. Ma ei oleks ka erapooletu vaatlejana nõus nende soomlaste kommentaaridega, sest Tulevik polnud kõige hullem. Eriti laupäevases mängus FC Viikingite vastu. See oli pisut võrdsem tiim, aga jällegi....ei löödud ära. Penaltiseeria on muidugi alati loterii ja sealt ei oska kunagi midagi oodata.
                            Loodetavasti on ka järgmisel aastal võimalus osaleda sellisel turniiril.
                            Ja mis ma veel öelda tahtsin oli see, et mulje Lahti Suurhallist on väga hea ning meil võiks olla kah kasvõi kogu riigi peale üks selline täismõõtmetes sisehall!! Oleks aeg juba!!
                            Ideaalvariandis võiks igas suuremas jalgpallilinnas olla üks sisehall aga hädast ajaks välja ka kolm tükki riigi peale. ( 1 idas , 1 kesk-eestis ja 1 Tallinnas)
                            Usun ,et mõne aastaga jõuame ka sinna. Esimene hall saab püsti ilmselt juba lähipäevil Männikul . Paar päeva tagasi sealt mööda sõites käis asjalik töö.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Ideaalvariandis võiks igas suuremas jalgpallilinnas olla üks sisehall aga hädast ajaks välja ka kolm tükki riigi peale. ( 1 idas , 1 kesk-eestis ja 1 Tallinnas)
                              Usun ,et mõne aastaga jõuame ka sinna. Esimene hall saab püsti ilmselt juba lähipäevil Männikul . Paar päeva tagasi sealt mööda sõites käis asjalik töö.


                              Kõigepealt tuleb ükski valmis saada ning kui rasked ajad möödas, siis ei tohi mitte rahulduda selle ühega ning just talitada nii nagu sa ütlesid, et igas suuremas jalkalinnas oma sisehall.

                              Kommentaar


                                sorrri offtop. aga kas männikule tuleb Eesti esimene täismõõtmeline sisehall?
                                kas koos pesemis- ja wc ruumidega?
                                Kas männikul oli ennem ka kunstmuru ja lihtsalt pandakse katus peale, või tehakse kõik nullist?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X