320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Kui sa paugud kellegagi, siis ole valmis ka tagajärgedeks.
    ole nüüd. fänn võib öelda mis sülg suhu toob, kuid mängija peab olema kui suss. Minevikust meenuvad vastaseisud kus alati mängija on paha olnd(Flora fännid vs Lemsalu;Kalju fännid vs Kink).

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      "Mina olen Mait Toom. Väravavaht. Hüüdnimi - Mait Toom."

      Eks näitab tarkust ka see.
      Ega kõik ei peagi peenest huumorist aru saama, onju. Nii, et ära kurvasta saarlane. Sina ju usud seda ka, et Maidu suur eeskuju on Indrek Koser :-D

      Kommentaar


        Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
        meie pihta ta küll ei löönud, kuigi samale tribüünile. eks tal frustratsioonist lõi nii tugevasti, et pall kaugemale väljakule läks kui esialgu oli

        pärast 3-0 jäid ka Tammeka trummid vait. lootsime, et jäävad juba 2-0 pealt...
        Tead, meie trummid polex ka 0-6 seisul päris vait jäänud, nii et ära kujuta endale asju ette, onju.

        Kommentaar


          Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
          Ega kõik ei peagi peenest huumorist aru saama, onju. Nii, et ära kurvasta saarlane. Sina ju usud seda ka, et Maidu suur eeskuju on Indrek Koser :-D
          Ma ei tunne ühtegi Indrek Koserit. Kahjuks või mitte

          Kommentaar


            Njh võit küll tuli,aga ütleksin ründeteravus ikkagi Tulevikul puudub,mäng oli hea ega Tammekal midagi sisuliselt polnud peale esimese poolaja ohtliku kontra,mis läks kläks külje võrku,aga sisu on Tulevikul,saaks ründeteravuse ka korda:P
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Kui sa paugud kellegagi, siis ole valmis ka tagajärgedeks.
              ähvardad mind?
              täpselt nii, et ma võin paukuda, millise vastasmeeskonna mängijaga tahes.
              minu kui kodumeeskonna poolehoidja/hvänni osaline töö ongi see.
              nii, et pühi oma higimullid otsa eest ära ja ära närveeri, poisu.

              Kommentaar


                Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                täpselt nii, et ma võin paukuda, millise vastasmeeskonna mängijaga tahes.
                Millest selline arvamus? Sinu ainuke õigus on mängu vaadata. Sul pole ühtegi õigust paukuda.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Millest selline arvamus?
                  Sest välismaal tehakse ka nii?

                  Eestis on see fänlus kuidagi äraspidine. Miskipärast on siin arvamus, et jalgpallifänn peab olema radikaalne ultra või siis 90. minutit suust paska välja ajav tüüp.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Millest selline arvamus? Sinu ainuke õigus on mängu vaadata. Sul pole ühtegi õigust paukuda.
                    paukumine on ka lai mõiste. mul on õigus karjuda vastasmeeskonnale halvasti kuid sündsuse piirides. on see keelatud? ma ei arva nii. see koduväljaku üks osalisest eelisest ongi kodupubliku poolelt.
                    ja pealegi see hetke vaidlus oli tingitud sellest, et väravavaht sihilikult palli rahva sekka lõi, ei usu mina, et see päris õige käitumine on Meistriliiga meeskonna mängija poolt. tahad selle üle ka vaielda?
                    ja pealegi Su väitest jääb mulje, et pealtvaatajal on ainuke õigus istuda, pingil, sõnagi lausumata - nagu kukupai. baah! pole kuulnud, et karjumise eest, mis pole ropp ega ületa piire, on karistatud pealtvaatajat.
                    olgu, usun kui näitad mulle mingil moel reegleid ja seaduseid, mis ühtivad selle sinu väitega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Sest välismaal tehakse ka nii?

                      Eestis on see fänlus kuidagi äraspidine. Miskipärast on siin arvamus, et jalgpallifänn peab olema radikaalne ultra või siis 90. minutit suust paska välja ajav tüüp.
                      mis on pask? kas ka näiteks see kui koondise fännid laulavad vastasmeekonnale a-la "Eesti suru, vastane vastu muru"?

                      Kommentaar


                        Mida sa üldse ütlesid staadionil?
                        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                        RocknRolla (2008)

                        Kommentaar


                          ei öelnudki midagi, mis oleks reeglite vastane või ebasünnis.
                          nagu tüüpiline poolehoidja ikka karjub umbes et "võta välja" või "eksib".
                          hakkan nüüd läbi rootsi kardinate vaatama sellepärast?
                          muig.

                          Kommentaar


                            Eelmisel aastal tulevikus mänginud Marko Arge siis leidnud omale nüüdseks klubi IV liiga Lääne tsoonist. Oma debüütmängus lausa skooris
                            Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

                            .
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Oleksid võinud ikka palliga vastu pead saada, Meie väravavahti siin mõnitama!
                              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                              I don’t care what you think of me!
                              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                                Oleksid võinud ikka palliga vastu pead saada, Meie väravavahti siin mõnitama!
                                mis sa karjud kodanik? kui sa soovid seda mõnitamiseks nimetada, siis võib see nii jääda. ja ma ei kahetse. nii täpselt kuidas koer külale, nii küla koerale! oled kuulnud?
                                muidu pole teie väravavahi ja meeskonna vastu mul midagi. ainult, et te vist ei suuda endale ka tunnistada, et Toom oli teil tollel päeval ja tollel mängul suht mannetu esitusega, jah? ehk sai tal reedel tiba shcnapsu tehtud ja laupäeval mitte ei saanud oma närve talitseda? avaldan arvamust.

                                minupärast muutub see antud teema juba nõmedaks. oli mis oli, minupärast jäägu see sinnapaika. aitüma tähelepanu eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X