320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    NÕMME JK KALJU - VILJANDI JK TULEVIK 1:1 (0:0) LÕPPSEIS

    Väravad: 58. Murilo Maccari - 88. Juri Jevdokimov



    ma ütleks et super !

    Kommentaar


      tublid jah, kuidas huvitav see lõpp seal kujunes kui ülekaalus olid.
      Ja millest see Novikovi eemaldamine tuli siis ka.

      Kommentaar


        Tulevik hästi mängima hakanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Lammas Vaata postitust
          tublid jah, kuidas huvitav see lõpp seal kujunes kui ülekaalus olid.
          Ja millest see Novikovi eemaldamine tuli siis ka.
          Võinuks ka Terjale otse punase anda,räige sissesõidu eest Ats Sillastele ,aga ok kahju et viiki jäi oodanuks võitu
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Super mäng!

            Esimene poolaeg oli eneselegi üllatavalt täielikult Tuleviku kontrolli all. 2 megahead võimalust Jevdokimovil (posti) ja Frolovil (Kaas sai käe-jala napilt vahele). Kalju oli väga tuhm, fännid laulsid: "neljas liiga.." Ei tea, kas lõunamaalastel oli külm või?

            Novikov tegi lihtsalt kaks kaarti väärt viga. Kohe peale tema minemasaatmist oli hetk, kus Terehhov tuli suurel kiirusel sirge jalaga tald ees M. Sillastele kossi. Kõiv lõi vist vedelaks, ei julgenud kohe teist punast Kaljule lehvitada.

            Kommentaar


              pakun et viik on teile nagu võit aga kaljule kaotus
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                pakun et viik on teile nagu võit aga kaljule kaotus

                Idu oled ve?,mängu nägid üldse ve?
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  vä vä vä ei näinud aga arvan et mis ma ikka sellest vaatan,järgmine kord kui telekasse tuleb siis naudin seda kuidas viljandi korraliku sauna saab
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    vä vä vä ei näinud aga arvan et mis ma ikka sellest vaatan,järgmine kord kui telekasse tuleb siis naudin seda kuidas viljandi korraliku sauna saab

                    JAJAH PASAPEA
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      JAJAH PASAPEA
                      tere sulle ka kaitz.

                      teid võib isegi õnnitleda kuna ületasite ennast ja saite punkti kirja
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Õnnitlen, tublid.
                        Parem georg otsas kui Paul keres.

                        Kommentaar


                          Tulevik oleks pidanud mängu võitma 4-1! Väga hea mäng poistelt! Jätsid üldse väga sümpaatse mulje ja võitlesid koguaeg hingega. muljetavaldav mäng oli tegelt nende poolt! ja nad oleksid pidanud mängu võitma... mulle pole kunagi Tulevik meeldinud aga peale tänast mängu muutusid nad oma südika esitusega väga sümpaatseteks!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                            Tulevik oleks pidanud mängu võitma 4-1! Väga hea mäng poistelt! Jätsid üldse väga sümpaatse mulje ja võitlesid koguaeg hingega. muljetavaldav mäng oli tegelt nende poolt! ja nad oleksid pidanud mängu võitma... mulle pole kunagi Tulevik meeldinud aga peale tänast mängu muutusid nad oma südika esitusega väga sümpaatseteks!
                            krt ma ei tohi siis tuleviku mänge vaadata,muidu hakkavad mulle ka veel meeldima...
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Jahhimovits oli ka võimas! tast saab veel üks väga kõva keskkaitsja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                krt ma ei tohi siis tuleviku mänge vaadata,muidu hakkavad mulle ka veel meeldima...
                                lihtsalt heameel on, et neil ka nüüd sisu on. loodetavasti polnud see üks sähvatus neilt hooaja peale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X