320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Kasper
    replied
    Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
    Nõmme Kalju vs Vapruse assistid on küll täis wtf loogika

A la pärast "assist söötu" oli 1-2 puudet teiste mängijate poolt ja siis löödi alles värav. Ma otseselt ei kurda, sest mulle tõi see Fantasys kasu, aga veits küsitav teema üldiselt.
    Nendega oli segadus ja kui juba praeguseks ei ole lahenenud, siis laheneb. Loogika on see, et kui väravavaht teeb tõrje või pall tuleb tagasi raamidest, siis läheb sööt kirja. Kui kaitsja vahel, siis ei lähe.

Leave a comment:

• Hyrax
    replied
    Nõmme Kalju vs Vapruse assistid on küll täis wtf loogika

A la pärast "assist söötu" oli 1-2 puudet teiste mängijate poolt ja siis löödi alles värav. Ma otseselt ei kurda, sest mulle tõi see Fantasys kasu, aga veits küsitav teema üldiselt.

Leave a comment:

• Kebab
    replied
    Palun märkida ka Fantasy punktideks. Väravasöödud 11., 23., 56. x, 19. Aleksandr Volkov.

Leave a comment:

• Mehed
    replied
    Vist jäi protokolli märkimata, et Nõmme Kalju teise värava(Reginaldi) söötjaks oli Volkov

Leave a comment:

• Andres.
    replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Võiksid parem Tarva koosseisus vv esimesele kohale paigutada, nagu üldiselt tehakse, oleks ka kenam. Pole ju keeruline?
    Uus peatreener proovis kätt

Leave a comment:

• urmar
    replied
    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Okei, see tõrjete vaatamine oleks üsna töömahukas ja ilmselt praeguste ressursside juures käiks üle jõu, ent liberaalsem (täiendavate) assiste vaatamine võiks olla ju võimalik. See on n-ö highlightsi kuuluv materjal ning väravaolukorrad on nagunii protokollist minuti pealt saadavad.
    Võiksid parem Tarva koosseisus vv esimesele kohale paigutada, nagu üldiselt tehakse, oleks ka kenam. Pole ju keeruline?

Leave a comment:

• Andres.
    replied
    Okei, see tõrjete vaatamine oleks üsna töömahukas ja ilmselt praeguste ressursside juures käiks üle jõu, ent liberaalsem (täiendavate) assiste vaatamine võiks olla ju võimalik. See on n-ö highlightsi kuuluv materjal ning väravaolukorrad on nagunii protokollist minuti pealt saadavad.

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ei lähe
    Paide assist peaks Pihtile minema, pall põrkas temast Sinilaiule.

Kahju, et meil omaväravale assiste ei anta ja penalti teenijad jäävad punktideta (2p) või ei saa kirja assisti.
    Kuna meil kõik liigamängud lindis, veidi viitsimist ja saaks ka Väravavahtidele iga 3-e tõrje eest punkti anda.

Leave a comment:

• urmar
    replied
    Algselt postitas danner Vaata postitust
    Kas eelmine aasta läks post ka sööduna arvesse või ajan inglise liigaga sassi? Juhul kui jah, siis kas Proshini posti löödud penalti läheb ka sööduna kirja Lahe ov-le?
    Ei lähe

Leave a comment:

• danner
    replied
    Kas eelmine aasta läks post ka sööduna arvesse või ajan inglise liigaga sassi? Juhul kui jah, siis kas Proshini posti löödud penalti läheb ka sööduna kirja Lahe ov-le?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Vaatan siin jah, endalegi üllatuseks olen päris eesotsas 😀

Leave a comment:

• Navas
    replied
    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Kui ma teen tiimi jne. Kas ma siis olen kohe juba kuskil üleüldises liigas või ma pean liituma kellegi konkreetse liigaga või mis süsteem seal on ?
    Sa oled siis mängupäeva omas, üldliiga, lemmikklubi omas ja kuskil veel

Leave a comment:

• risto
    replied
    Minu sendid
    "Iga tehtud nullimäng väravavahi või kaitsja poolt" ja "Iga tehtud nullimäng poolkaitsja poolt" punktide arvestus võiks toimuda peale mängu lõpptulemuse selgumist. Tekiks vähem meh olukordi.

Leave a comment:

• Shparkz
    replied
    Üldtabelisse lähed ikka kirja, aga võid lisaks ka mingi sõbraliigaga liituda, et noh põnevam oleks või nii.

Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Kui ma teen tiimi jne. Kas ma siis olen kohe juba kuskil üleüldises liigas või ma pean liituma kellegi konkreetse liigaga või mis süsteem seal on ?

Leave a comment:

• Hyrax
    replied
    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Kas penalti või karistuslöögi teenimine, mis realiseeritakse otse, toob ka punkte (nagu EPL ja UEFA fantasys)? N-ö assist/väravasööt, juhul kui väravalööja pole sama kelle vastu viga tehti.
    minu teada mitte, selle kohta vist arvestust ei tehta ka ametlikus protokollis.

Leave a comment:

Working...
X