320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Hyrax
    replied
    Vaprus - Levadia mängus Krsnaric-i 2:0 väravale sööduandjaks oli Roosnupp, mitte Kink nagu kirjas on protokollis

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust

Aga, kas on võimalik kuskil näha mängijate turuhindade liikumist läbi voorude? See oleks päris huvitav statistika mida vaadata ja jälgida. Kui veel mitte, siis järgmiseks hooajaks kindlasti idee, mida sisse viia!
    Praegu ei näe, jah. Aga mõte on põnev! Aitüma!

Leave a comment:

• rallikas
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Dareth räägib õigust. Ehk see hind, mida ta sulle müües näitab, ongi juba üles korrigeeritud hind. Kui mängija väärtus on tõusnud, siis võrreldes ostmise hetkega jääd ikkagi plussi. Näiteks mul on selle sama Mööli müügihinnaks 6,5.
    Hea küll, võibolla oli Mööl siis minu ostu hetkel lihtsalt uskumatult soodne.

Aga, kas on võimalik kuskil näha mängijate turuhindade liikumist läbi voorude? See oleks päris huvitav statistika mida vaadata ja jälgida. Kui veel mitte, siis järgmiseks hooajaks kindlasti idee, mida sisse viia!

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Dareth räägib õigust. Ehk see hind, mida ta sulle müües näitab, ongi juba üles korrigeeritud hind. Kui mängija väärtus on tõusnud, siis võrreldes ostmise hetkega jääd ikkagi plussi. Näiteks mul on selle sama Mööli müügihinnaks 6,5.

Leave a comment:

• dareth
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Nii on tõesti igas fantasys, et kui sul meeskonnas oleva mängija väärtus on tõusnud, siis maha müües teda saad ikka selle raha, millega sa ta endale ostsid.
    Kui õigesti mäletan, siis diil on selline, et maha müües saad poole vahepealsest punktitõusust. Ostad 9-ga, müügihetkel hind 10, saad 9,5.

Leave a comment:

• Ursus
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Ursus, yes Morelli is injured but no info about him on levadia.ee preview for today´s match is he Ok or not.
    thank you.

Leave a comment:

• Iceman
    replied
    Nii on tõesti igas fantasys, et kui sul meeskonnas oleva mängija väärtus on tõusnud, siis maha müües teda saad ikka selle raha, millega sa ta endale ostsid.

Ursus, yes Morelli is injured but no info about him on levadia.ee preview for today´s match is he Ok or not.

Leave a comment:

• Ursus
    replied
    Is Morelli injured for Levadia since he didn't play in the 5-0-match last weekend?

Leave a comment:

• rallikas
    replied
    Olen täheldanud seda, et võistkonnas olevate meeste väärtus jääb selleks mis hinnaga nad tol hetkel ostetud said.

Ma ostsin kunagi Mööli koosseisu. Mehe näitab 6.3, aga hetkel Mööli hind 6.9, kuid teda maha müües saan ma ikkagi 6.3 raha. Kui ma oma koosseisu väärtuse kokku löön, siis saan ma nende väärtuseks 100.2p, kuid süsteem ütleb, et võistkonna väärtus on 101.8p.

Seega kas enam võistkonnas olevate meeste väärtused rahakoti jaoks ei kerki?

Leave a comment:

• MNa
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Voh, olemas. Aga üks mure veel -tehingu tulemusena peaks mul kontol olema 1,3 punkti. Hetkel näitab 0.
    Endiselt see probleem lahendamata. Morelli - Ferapontovi tehingust pidanuks mul 1,3 p juurde tulema, aga näitab et mul 0p.

Leave a comment:

• Hyrax
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    On ju ikka. Mängija sai mängus punase, pidi väljakult lahkuma. See, et see hiljem tühistati, ei puutu asjasse.
    Oh jummel, topelt ebaõnn siis tolle vooruga.

Mis siis ikka tuleb üle elada

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
    Nüüd on selle Kõrre punase kaarti jama tõttu jälle fantasys miinuspunktid. See nüüd küll eriti korrektne ole?
    On ju ikka. Mängija sai mängus punase, pidi väljakult lahkuma. See, et see hiljem tühistati, ei puutu asjasse.

Leave a comment:

• Hyrax
    replied
    Nüüd on selle Kõrre punase kaarti jama tõttu jälle fantasys miinuspunktid. See nüüd küll eriti korrektne ole?

Leave a comment:

• MNa
    replied
    Algselt postitas wiiner Vaata postitust
    Tänud teada andmast. Nüüd peaks korras olema.
    Voh, olemas. Aga üks mure veel -tehingu tulemusena peaks mul kontol olema 1,3 punkti. Hetkel näitab 0.

Leave a comment:

• wiiner
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Heh, mul vist väike probleem. Tegin üleminekutes vangerduse - Morelli välja ja Ferapontov sisse ja üleminekulehel nüüd ilusti viimane mees ka mul kirjas, aga koosseisu valides on endiselt Morelli meeskonnas.
    Tänud teada andmast. Nüüd peaks korras olema.

Leave a comment:

Working...
X