320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Kasper
    replied
    AMETLIK INFO (jagage sõpradega, aga on ka juhendis nüüd kirjas): piiramatult tasuta üleminekuid teise mängunädala tähtajani.

    Leave a comment:


  • axiss
    replied
    Kõigile tingimused samad ju. Mis siin ikka hädaldada.

    Leave a comment:


  • xerikx
    replied
    Ma pakuks ka et võiks alustada teisest mängunädalast või siis pikendada piiramatute üleminekute tegemist. Muidu tuleb järgmine nädal oma vahetusi hakata kulutama sellele, et lisada mängijaid keda hetkel pole Fantasys üles antud.

    Leave a comment:


  • zys
    replied
    FC Kuressaare kui Flora duubel, samuti, koosseis pole üleval selleks hooajaks jalgpall.ee lehel.

    Leave a comment:


  • Kasepats-Pidur
    replied
    Alustage teisest voorust siis.

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    No see on perses olukord, jah. Eks homme vaatame, kas peab jooksvalt mingeid otsuseid veel tegema.

    Ma ühes eravestluses tegin liidu inimestele ettepaneku, et litsentseerimisse võiks viia sisse tärmini, et kaks nädalat enne hooaja algust võiks tippklubidel olla mingi kümmekond mängijat registreeritud - märk mingisugusest stabiilsusest või järjepidevusest. Kui mängijaid regatakse oma võistkonda päev enne hooaja algust, siis see on ebaprofessionaalne ja ei jäta väga tõsiseltvõetavat muljet. Enam pole ju ka seda keissi, et üleminekuaken on hooaja alguseni lahti, et selle pärast on mingi viimase hetke tõmblemine. Teist aastat saab üleminekuid ka hooaja alguse järel teha, aga olukord pole paremaks läinud.

    Ju siis ei ole Premium liiga kõik klubid huvitatud järjepidevusest, jätkusuutlikkusest ja oma kogukondade kasvatamisest. Tore, et vähemalt mõni on.
    Väga hea ettepanek. Fantasy eelvaates tooge välja need meeskonnad kes on jätnud töö tegemata. Võite kirjutada ka konkreetselt, et nendel klubidel fännivaenulik tegevus. Oleks siis ainult Legion - nende puhul saan aru et neil muid muresid, aga nad pole ainukesed.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    No see on perses olukord, jah. Eks homme vaatame, kas peab jooksvalt mingeid otsuseid veel tegema.

    Ma ühes eravestluses tegin liidu inimestele ettepaneku, et litsentseerimisse võiks viia sisse tärmini, et kaks nädalat enne hooaja algust võiks tippklubidel olla mingi kümmekond mängijat registreeritud - märk mingisugusest stabiilsusest või järjepidevusest. Kui mängijaid regatakse oma võistkonda päev enne hooaja algust, siis see on ebaprofessionaalne ja ei jäta väga tõsiseltvõetavat muljet. Enam pole ju ka seda keissi, et üleminekuaken on hooaja alguseni lahti, et selle pärast on mingi viimase hetke tõmblemine. Teist aastat saab üleminekuid ka hooaja alguse järel teha, aga olukord pole paremaks läinud.

    Ju siis ei ole Premium liiga kõik klubid huvitatud järjepidevusest, jätkusuutlikkusest ja oma kogukondade kasvatamisest. Tore, et vähemalt mõni on.

    Leave a comment:


  • Drogba
    replied
    Eesti kolme kõrgema liiga mängijate ülesandmine meenutab kooliaega. Ikka viimasel minutil tuleb asjad ära teha! Kahjuks jah Fantasys see väga ei päde ja see tõesti täielik asjade vastu töötamine klubide poolt ja nii ei saagi asju normaalselt ajada. Mis seal ikka, eks homme hakkan nuputama punti!

    Leave a comment:


  • ekspert
    replied
    Minu postitus polnud suunatud otseselt kriitika SN pihta, vaid ehk on selle puhul midagi välja nuputatud. Seda ma proovisingi küsida.

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Noh, praegune Legion on niikuinii lahtise leegiga põlev Ziguli, st sealt meeskonnast vb ei tahakski kedagi, aga Kure on küll hämmastav..

    Leave a comment:


  • seepolnudlahe
    replied
    Kuret ma boikoteeriksin fantasys, sest tegu on FC Jalgpallitänava meeskonnaga. Kure ja Flora peale pole aus omada üle kolme mängija

    Leave a comment:


  • QRkood
    replied
    Algselt postitas Spordivoistlus Vaata postitust
    Legion on ikka täitsa nali praegu fantasys. Praegu on fantasys saadaval: NULL väravavahti, KAKS kaitsjat, VIIS poolkaitsjat, ÜKS ründaja. Jalgpall.ee avalikus nimekirjas on null mängijat!
    Ma küsiks, et aga mis on Kure vabandus? Nende seis sisuliselt sama ju Fantasys ja ka Liidu lehel.

    Leave a comment:


  • Spordivoistlus
    replied
    Sellise mentaliteediga me jäämegi ajale jalgu - "Mängite siis kui nimekirjad avatud mis te kisate"

    Leave a comment:


  • Reina
    replied
    Mängite siis kui nimekirjad avatud mis te kisate

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Soccerneti eestvedajatest on kahju, kes tahavad head asja teha ja loomulikult ka mängijatest, kui ikka päev enne avavooru ei ole võimalik meeskonda täielikult komplekteerida ja mängunädal sulgub nädalasees 16:30, siis võib täiesti veendunult öelda, et suure osa mängijate jaoks on juba ettevõtmine rikutud. Ja küsimus ei ole ju ainult Legionis. Turunduslik pool on Eesti jalgpallis olnud tihti peale viimane prioriteet, aga järgnevateks aastateks peab küll mingi lahenduse leidma.

    Leave a comment:

Working...
X