320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• dareth
    replied
    Kas Viljandi leegionär ka üleminekunimekirja pannakse enne käesolevat vooru?

Leave a comment:

• sibierski
    replied
    Algselt postitas Erko Vaata postitust
    Ahjupera:
    http://sakala.postimees.ee/4009739/k...levikku-aidata

Kams:

Mashichevi kohta ei oska öelda.
    Tänud informeerimast!

Leave a comment:

• Erko
    replied
    Algselt postitas sunseek Vaata postitust
    Tere,

Küsimus. Kas kellelgi on infi või on see kuskilt siit uudisvoost läbi jooksnud, miks esimesest voorust olid eemal Kams, Ahjupera ja Mashichev?

Tänud ette!
    Ahjupera:
    http://sakala.postimees.ee/4009739/k...levikku-aidata

Kams:
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Tervis ei ole päris 100% korras. Ilmselt ka reedel veel ei mängi.
    Mashichevi kohta ei oska öelda.

Leave a comment:

• sibierski
    replied
    Tere,

Küsimus. Kas kellelgi on infi või on see kuskilt siit uudisvoost läbi jooksnud, miks esimesest voorust olid eemal Kams, Ahjupera ja Mashichev?

Tänud ette!

Leave a comment:

• Erko
    replied
    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Esimesel nädalal võiks saada teha 2 tasuta vahetust, sest tõepoolest ei olnud kuskilt infot saada, kes kaartidega välja ja kes vigastatud. :-( Nüüd päris palju jama mul sellest, sain jackpoti halvas mõttes. hetkel olen päris tagaotsas ja 1 vahetuse piiranguga pole ka võimalust niipea välja rabeleda.

Pärnu tundub hetkel selline autsaider, et ei suuda sealt endale küll kedagi valida. Seega hoian kursis ennast 9 klubiga.
    Ma ise ka hetkel teises pooles. On olemas kaks varianti, kas saada miinuspunkte lisavahtuste eest ja ehk toovad uued mängijad rohkem lisapunkte või loota vahetusmängijate peale, et nemad katavad puuduvad mängijad. Ise jäin hetkel teise variandi poole.

Leave a comment:

• terrorwheel
    replied
    Iseenesest on see "maksimaalselt kaks mängijat ühest klubist" pisut nõme. Piiragu mõttest saan aru, aga võiks siis olla a la kahest/kolmest võistkonnast kolm ja ülejäänutest kaks mängijat või midagi sellist.

Leave a comment:

• wiiner
    replied
    Pärast versiooniuuendust esines vanemate Androidi versioonidega äpikasutajatel probleem, et äpp crashis käivitamisel. Nüüd korras ja kel probleem oli, palun laadige äpp uuesti.

Leave a comment:

• wiiner
    replied
    Fantasy mobiiliversioonile saab nüüd mobiilisaidi ja mobiiliäpi kaudu ligi. Otselink http://m.soccernet.ee/fantasy.

Äpikasutajad, kes autendivad end Soccerneti foorumi kontoga, palun uuendage Google rakenduste poes Soccerneti äpp uusimale versioonile. (Vastasel juhul avab foorumi äpist väljaspool ning siis autentimine ei toimi.)

Leave a comment:

• dareth
    replied
    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Esimesel nädalal võiks saada teha 2 tasuta vahetust, sest tõepoolest ei olnud kuskilt infot saada, kes kaartidega välja ja kes vigastatud. :-( Nüüd päris palju jama mul sellest, sain jackpoti halvas mõttes. hetkel olen päris tagaotsas ja 1 vahetuse piiranguga pole ka võimalust niipea välja rabeleda.
    Kui Soccernetis Eesti liiga uudiseid jälginud oled, siis vigastusteinfo on sealt reeglina läbi käinud. Ma küll ei ütleks, et kusagilt infot saada ei ole.

Kaartide kohta muidugi vähem infot, aga see puudutab reeglina ühte vooru.

Leave a comment:

• Kebab
    replied
    Algselt postitas Erko Vaata postitust
    Just nii on. Kuna kasutusel on ka kahe mängija piirang ühe võistkonna kohta, siis sunnib see kursis hoidma kõikide PL võistkondade tegemisega.

Pärnu tundub hetkel selline autsaider, et ei suuda sealt endale küll kedagi valida. Seega hoian kursis ennast 9 klubiga.

Leave a comment:

• Erko
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Ma ise ei mängi, kuid mulle meeldib, et inimesed on kuidagi rohkem huvitatud, et kes on vigane ja kes käis enne mängu ööklubis. Nagu päris

Just nii on. Kuna kasutusel on ka kahe mängija piirang ühe võistkonna kohta, siis sunnib see kursis hoidma kõikide PL võistkondade tegemisega.

Leave a comment:

• Martin
    replied
    Ma ise ei mängi, kuid mulle meeldib, et inimesed on kuidagi rohkem huvitatud, et kes on vigane ja kes käis enne mängu ööklubis. Nagu päris

Leave a comment:

• asdf
    replied
    Algselt postitas danner Vaata postitust

Lisaks selline küsimus, et kui ma 3 nädalat transferit ei tee, kas siis on mul 3 vahetust võimalus teha korraga või tuleb millalgi limiit ette ka, üle mille transferite kogumine ei lähe?

Tänud ette juba kõigi vastuste eest
    Reeglites see on kirjas: "Kui sa ei kasuta oma tasuta üleminekut, siis järgneval mängunädalal saad teha 2 tasuta üleminekut. Kunagi ei saa teha rohkem kui 2 tasuta üleminekut."

Leave a comment:

• urmar
    replied
    VV võiks ikkagi ka möödalöödud pennu eest punkte saada, sest eks tema oligi põhjuseks, et mööda löödi. Kui teda polnuks, siis oleks tõenäoliselt sisse löödud, kuigi mine tea.

Leave a comment:

• dareth
    replied
    Algselt postitas wiiner Vaata postitust
    Andmed olid uuendamata. Nüüd peaks korras olema.
    Lilanderil näitab 0 p.
    Täismäng 2 p, -5 väravat -2 p, väravasööt 3 p ehk kokku 3 p.
    https://www.youtube.com/watch?v=GLmGX4yEf2s&t=153

Leave a comment:

Working...
X