320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • urmar
    replied
    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Hunt tuleb kindlasti lisaks noort satsi tugevdama. Muidugi iseenesest mulle meeldis Sergei intervjuus eriti üks lause-

    "Eestis räägivad, et 20-21 on veel noored mängijad... mul on hoopis teine arusaam. Ma arvan, et 17-18-aastane mängija peab juba valmis olema."

    Jutt jumala õige, Pohlak võib selle jutu, et "mängija peaks arenema kuni 25 aastaseni Eesti liigas" omale sisse istuda.
    Kas sellest tuleks aru saada nii, et Levadias hakkavad paljud 17-18 aastased pidevalt mängima? See oleks lausa samm edasi Flora noorte mängitamisest.

    Leave a comment:


  • Katzuu
    replied
    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    Sain aru et kui ta tahab minna kellelgi selle vastu pole midagi... Hooaja alguses loodeti väga et teeb eduka hooaja, aga maandus pingile jne...
    Ole mureta, Raudsepal veel aastane leping ei lähe ta kuhugi.
    Ja pingile langes ta tõsise vigastuse tõttu millega 6 kuud eemal oli, vaikselt vormi kogudes pidi juba sõjaväkke minema, tasuks ikka enne kurssi viia ennast asjadega, mitte plähmida siin

    Leave a comment:


  • Jaan95
    replied
    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Hunt tuleb kindlasti lisaks noort satsi tugevdama. Muidugi iseenesest mulle meeldis Sergei intervjuus eriti üks lause-

    "Eestis räägivad, et 20-21 on veel noored mängijad... mul on hoopis teine arusaam. Ma arvan, et 17-18-aastane mängija peab juba valmis olema."

    Jutt jumala õige, Pohlak võib selle jutu, et "mängija peaks arenema kuni 25 aastaseni Eesti liigas" omale sisse istuda.
    Said Pohlakust valesti aru: kui Eesti liigas pole 25 aastaseni nii palju arenenud, et välismaale pääseks, siis pole lootustki

    Leave a comment:


  • Che
    replied
    Raudseppa minnalaskmine tundub küll jabur otsus.

    Leave a comment:


  • Felipe
    replied
    Hunt tuleb kindlasti lisaks noort satsi tugevdama. Muidugi iseenesest mulle meeldis Sergei intervjuus eriti üks lause-

    "Eestis räägivad, et 20-21 on veel noored mängijad... mul on hoopis teine arusaam. Ma arvan, et 17-18-aastane mängija peab juba valmis olema."

    Jutt jumala õige, Pohlak võib selle jutu, et "mängija peaks arenema kuni 25 aastaseni Eesti liigas" omale sisse istuda.

    Leave a comment:


  • vincent
    replied
    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    Sain aru et kui ta tahab minna kellelgi selle vastu pole midagi... Hooaja alguses loodeti väga et teeb eduka hooaja, aga maandus pingile jne...
    Seesama Raudsepp, kes oli alates aprillist kuni augustini põlvekõõluse vigastusega väljas?

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Algselt postitas gd77 Vaata postitust
    Kink?
    ei tea ta tulevikust midagi

    Leave a comment:


  • gd77
    replied
    Kink?

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Vaatasin nimekirja, Raudsepp ka lahkumas või unustasid tema ära.
    Sain aru et kui ta tahab minna kellelgi selle vastu pole midagi... Hooaja alguses loodeti väga et teeb eduka hooaja, aga maandus pingile jne...

    Leave a comment:


  • vincent
    replied
    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
    Antonovile läbi pole juba?
    Koos läksid septembri lõpus, kolmeks kuuks.

    Leave a comment:


  • peters
    replied
    Päevalehes on veidi juttu Levadia eeldatavast noorendamisest. Kaasa tuleb muidugi Daniil Ratnikov, oodatakse Rimo Hunti. Mõlemad head mehed, aga selline noorendamine, Londaku võiks ka veel kutsuda.

    Leave a comment:


  • Angelo Nerazzurro
    replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    eksid, siis peaks Antonov ka puuduma nimekirjast.
    Antonovile läbi pole juba?

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
    Ajateenistus...
    eksid, siis peaks Antonov ka puuduma nimekirjast.

    Leave a comment:


  • Angelo Nerazzurro
    replied
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Vaatasin nimekirja, Raudsepp ka lahkumas või unustasid tema ära.
    Ajateenistus...

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    infokildude kohaselt jäämas: Luts (kui välismaale ei lähe), Laitinen, Teever (kui karjääri ei lõpeta), Kruglov (onu V lemmik), Pikker, Artjunin, Subbotin, Peetson, Mutso, Antonov,Marin, Ojamaa (Hindrek), Pikk... Lisaks Tamme ja Saarts

    Samas peale Roosnupu pole duublist kedagi võtta..... Aga ta oli juba ka esinduse eest platsil käimas....

    Ah jaa - Ioan "Julm" Jakovlev
    Vaatasin nimekirja, Raudsepp ka lahkumas või unustasid tema ära.

    Leave a comment:

Working...
X