320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    krt Gussev oskab ikka nii hästi peaga väravaid lüüa just taha nurka. Lihtsalt nii ilus on jälle jälle ja jälle vaadata tema peaga löödud väravaid
    ärand nüüd kohe orgasmi saa

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      ärand nüüd kohe orgasmi saa
      kes teab see teab ja sina minu sõber ei tea

      Kommentaar


        Mu oli teisejärguline, kuid rsk millise värava rsk Sisov lõi. MIngi 45m kindlasti. Tahtis vist pikka ette lasta, kuid suunuds kenasti värava peale ning maandus risti

        Hermanson muidugi eeldas,et lendab üle värava.

        Goal of the Season kindlasti.

        Kommentaar


          Tuleb tõdeda, et teie poisid mängivad ikka väga hästi, igati õigustatult võitsite täna

          Kommentaar


            Praeguse seisuga ei saa jah keegi Levadiale vastu. Isegi noorte keskkaitsjate vastu ei suutnud meie mehed midagi teha.

            Kommentaar


              Kostja ja eriti Sisovi väravad olid über! Nõmmel on alati meeldiv käia, sest atmosfäär seal on väga hea. Tahaks kiita ka Kalju fänne, olite väga head. Ja tänud ka komplemendi eest et meie koht on vene liigas Ma ei teadnudki et meie tase on juba nii kõrge!

              Tõsiselt ka, hea mäng, ilusad väravad, kaks lõbusat fänniderühmitust - mida veel vaja on... ahjaaa - HEAD ILMA!

              Cheers!

              Kommentaar


                Levadia on ikka täitsa teisest klassist jah.

                Eriti tahaks kiita noort Podholjuzinit, kes keskkaitses sai suurepäraselt hakkama. Väga kõva mängumees on tulemas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                  Ja tänud ka komplemendi eest et meie koht on vene liigas Ma ei teadnudki et meie tase on juba nii kõrge!

                  Tõsiselt ka, hea mäng, ilusad väravad, kaks lõbusat fänniderühmitust - mida veel vaja on... ahjaaa - HEAD ILMA!

                  Cheers!
                  Haha, Palun palun. Tase teie tiimil on küll üle kõigi teiste tiimide peade, nii et meie poolt õigustatud kompliment või mis

                  Teid oli ka meeldivalt palju täna ja tegite korralikult häält.
                  Oli tore jalkaõhtupoolik, mis kahjuks meile kurvemalt lõppes

                  Ilma koha pealt, kuidagi eriti külm oli täna! talv läheneb. Kahjuks

                  Kommentaar


                    Olin veendunud,et just sina Alarkih oled see mees,kes siin Veneliiga jutu üles tõstatab
                    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                    Kommentaar


                      Kas väravaid netist ka kusagilt näha saaks?

                      ETV pidas vist paljuks täna kaameraga kohale minna. Vähemalt kodukalt ei leidnud ma midagi.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Sellel teie mikrooligarhil on vist Eesti jalgpallist suht pohhui.
                        Enne koondise mänge hoida väiklaselt Sassi liigamängudest eemal annab igatahes selliseks arvamuseks alust.

                        Kommentaar


                          kas sa nyyd mõtlesid kohe terve öö et mida saaks sitasti siia kirjutada?
                          b-day

                          Kommentaar


                            No kirjutisel on vähemalt tõepõhi all

                            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                            Kas tõesti jälle? Praegu pole tarvis mängijale tagasi teha, vaja on hoopis koostööd teha, et mõlemal poolel lõppkokkuvõttes kõik positiivselt laabuks.

                            Kommentaar


                              Ebavajalik uudis. Ei ole mõtet panna kunstmurul mängima meest, kes just vigastusest tulnud..

                              Kommentaar


                                ja jah...tra igavane mmmi kari seal levadias......eriti haiged ....tra kuidas sellised fänne saavad omale üldse kes omasid n.ssivad???...samasugeseid affe ilmselt ainult.....mis nad mõtlevad et äkki ikka tuleb neile v?.....pole isegi nende kasvandik.....affffiiid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X