320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Levadia viskas ka Dmitrijevi meeskonnast välja

    Kommentaar


      Levada on vist ukrainlane aga eesti jonn on külge jäänud

      Kommentaar




        «Pigem käituvad mängijad omakasupüüdlikult. Nad soovivad lepingu lõpuni ühes klubis veeta ning siis vaba agendi staatuses uut töökohta otsida,» märkis Tšurilkin.

        tõepoolest ennekuulmatu!

        Kommentaar


          kuradi tšurka...Levadia maine langes minu silmis küll madalamale kui muru ja ma usun, et ma pole ainuke. Loodan, et Levadia hooaeg läheb võimalikult sitalt

          Kommentaar


            Algselt postitas biist Vaata postitust
            kuradi tšurka...Levadia maine langes minu silmis küll madalamale kui muru ja ma usun, et ma pole ainuke. Loodan, et Levadia hooaeg läheb võimalikult sitalt
            Sa pole ainuke!

            Kommentaar


              Hommiku TV-d vaatasite? Aivar Pohlak andis just Prrit Kuusele intervjuu Dmitrevi teemal. Minu meelest väga õigesti lahkas seda keissi.
              Aga ,mis puutub Levadiasse siis jah ,kahjuks tekitab selline käitumine klubi vastu pahameelt.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas biist Vaata postitust
                kuradi tšurka...Levadia maine langes minu silmis küll madalamale kui muru ja ma usun, et ma pole ainuke. Loodan, et Levadia hooaeg läheb võimalikult sitalt
                mis selles artiklis nüüd midagi uut oli, et peale selle lugemist peaks maine langema?
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  Kahjuks, ei olnud võimalust Terevisiooni kaeda. Ehk keegi kes nägi saab Aivari jutust kokkuvõtte teha.
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                    Kahjuks, ei olnud võimalust Terevisiooni kaeda. Ehk keegi kes nägi saab Aivari jutust kokkuvõtte teha.
                    Rahulikult ja neutraalselt rääkis asjast. Kõrvu jäi selline mõte, et tema koos Tarmo Rüütliga kavatsevad selle vähese aja jooksul, kui Skandinaavias üleminekud veel võimalikud on, teha endast kõik, et Sanka leiaks endale uue klubi ja ei läheks koondise jaoks kaotsi.
                    kaks firmatorti, kast pepsit!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Peppone Vaata postitust
                      http://sport.postimees.ee/140308/esi...sti/317541.php

                      «Pigem käituvad mängijad omakasupüüdlikult. Nad soovivad lepingu lõpuni ühes klubis veeta ning siis vaba agendi staatuses uut töökohta otsida,» märkis Tšurilkin.

                      tõepoolest ennekuulmatu!
                      ennekuulmatu või mitte,
                      aga selliste pallurite kohta öeldakse tavaliselt veelgi halvemini

                      Let's just remind ourselves how he treated us. He spent months telling us how much he loved Tottenham but refused to sign a new contract.

                      (ja mitte ainult kuhu ta edasi läks, vaid ka kuidas)
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                        Kahjuks, ei olnud võimalust Terevisiooni kaeda. Ehk keegi kes nägi saab Aivari jutust kokkuvõtte teha.
                        Kiirlaen 24h. Kiirlaen 24/7. Raha kontole 15 minutiga. Kust saada kiirlaenu kiirelt?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sen Vaata postitust
                          Tänud kohe vaatan ilusti üle.
                          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                          Kommentaar


                            mul ei ole mingeid konkreetseid fakte või asjaolusid teada, mille alusel kedagi antud juhul hukka mõistma hakata või protestikisa tõsta.
                            küll aga klubi poolehoidjana olen väga kurb.
                            võib-olla mõned siin mäletavad (vähemalt need, kes tol korral mu peale pahaseks said), et mitte ammu arvasin, et parima koosseisuga koondise oleks täielikult saanud kombineerida Levadia mängijatest - noh, praeguseks ei ole sellest ideaalkoosseisust klubisse eriti palju alles jäänud.
                            Sanja on (Taki kõrval) üks mul kõige lemmikumaid mängijaid Eestis üleüldse ja oleksin väga tahtnud teda kasvõi sellel hooajalgi veel Levadias mängimas näha või siis vähemalt meeldivate emotsioonidega tema karjääriredelil edenemisele kaasa elada.
                            kindlasti ei saa olla kerge tema positsioonil mängijale teda väärivat head uut klubi välismaalt leida, nentis seda ju ka Rüütli oma Vikerraadio intervjuus, vaatamata asjaolule, et peab Sanjat samuti väga heaks (Euroopa tasemel üle keskmise näitajatega) mängijaks.
                            sinisilmselt loodan ikka, et hundid söönuks saavad ja lambad seejuures terveks jäävad, aga teatav positiivsete emotsioonide kriis on hetkel küll võimust võtnud. et mis järgmiseks, kallid Viktor ja Juri?
                            kaks firmatorti, kast pepsit!

                            Kommentaar


                              Mind täitsa huvitab, milline on Dmitrijevi hind?

                              Kommentaar


                                Et Kaljusse osta?
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X