320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Levadial olid täna Rakveres fännid ka kohal! Ka lipp ja trumm olid kohal.
    fännasid ka või niisama istusid vagusi?
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas brandisco Vaata postitust
      fännasid ka või niisama istusid vagusi?
      Ikka karjusid, aga neil polnud vist viit krooni ja nad ei pääsenud alguses sisse. Lõpuks ikka kauplesid omale sissepääsu. Mingil hetkel kadusid hoopis ära.

      Kommentaar


        Mingi jama ju,pileteid oli FK Levadiast,lihtsalt stuuardid nürisid, sel ajal kui nendele näideti et see on halb

        Kommentaar


          Algselt postitas mexus Vaata postitust
          Mingi jama ju,pileteid oli FK Levadiast,lihtsalt stuuardid nürisid, sel ajal kui nendele näideti et see on halb
          .... möhh???
          RummaBastards!

          Kommentaar


            sa ei saand aru vä?

            ma teen puust ja punaseks!!!

            Mingi jama ju,pileteid oli FK Levadiast,lihtsalt stuuardid nürisid, sel ajal kui nendele näideti et see on halb


            suht loogiline

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              sa ei saand aru vä?

              ma teen puust ja punaseks!!!
              Ma ka ei saand aru, aga sa tegid mustaks ka, äkki selles oli probleem.
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                Ma ka ei saand aru, aga sa tegid mustaks ka, äkki selles oli probleem.
                puust ka polnud eksole:P

                saams ei tasu siin norida mdiagi, hea, et inimesed püüavad eesti keeles ennast väljendada ja küll ajapikku hakkame ka nendest lausetest aru saama.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Proovin tõlkida Arvatavasti olid nad saanud Levadia kaudu tasuta pileteid (Eesti meistriliigas on välisklubile ette nähtud kuni 25 tasuta piletit) ja võib-olla tekkis turvajatega mõningane arusaamatus.
                  Rise and rise again until lambs become lions!

                  Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                  Kommentaar


                    Algselt postitas taku* Vaata postitust
                    sa ei saand aru vä?

                    ma teen puust ja punaseks!!!

                    Mingi jama ju,pileteid oli FK Levadiast,lihtsalt stuuardid nürisid, sel ajal kui nendele näideti et see on halb


                    suht loogiline
                    aaaa, nüüüd ma sain aru küllll....
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      Sinna võib-olla kaduski see (arvatavasti) esimene võõrkeelne Levadia poolehoidja Soccerneti foorumist. Pole mõtetki rohkem postitusi punnitada, kui need sellist vastukaja saavad.
                      Samas muidugi, ega sellised postitused jutule midagi juurde ka ei anna, kui terve keelekomisjon neid lahti muukima peab hakkama...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kprsoo Vaata postitust
                        Sinna võib-olla kaduski see (arvatavasti) esimene võõrkeelne Levadia poolehoidja Soccerneti foorumist. Pole mõtetki rohkem postitusi punnitada, kui need sellist vastukaja saavad.
                        Samas muidugi, ega sellised postitused jutule midagi juurde ka ei anna, kui terve keelekomisjon neid lahti muukima peab hakkama...
                        see on ju soccerneti foorum. kus sa mujal end ikka realiseerid kui mitte siin.

                        Kommentaar


                          ei olnud turvajatega probleemit, nagu ma tean. Tegemist on FC Levaadia uue fänn liikumisega "Levaadia Hooligans"

                          Kommentaar


                            vau, huligaanid suisa
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              muahahaha

                              Kommentaar


                                keegi teab, kas nad on edule määratud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X