320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Levadia mängis mitte just kõige tugevamas koosseisus, õigemeini põhisatsist vaid mõned mehed.

    Kes Levadia vasakkaitses mängis, nr 19 ?
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Mõned fotod tänasest Levadia mängust.
      "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

      http://runplus.wordpress.com

      "Fitness is a battle, welcome to the front line"

      Kommentaar


        Sannu esitused on hooaja algul olnud väga kesised,nii ka täna,võiks sinna äärde tuua ikka mõnegi venna,kes midagi rohkem korda saata suudab.Lisaks on ka Nikita tönts,kas tal ongi koguaeg nii kehva kiirus olnud?Minuarust mitte!

        Kommentaar


          Jah, Terehhov nullis täna Sassi täielikult. Vastik oli vaadata.
          Aga muidu väga hea emotsioon ja näha, et oldi hästi häälestatud. Malatsõõ, poisid :P

          Kommentaar


            Algselt postitas Sanku Vaata postitust
            Jah, Terehhov nullis täna Sassi täielikult. Vastik oli vaadata.
            Aga muidu väga hea emotsioon ja näha, et oldi hästi häälestatud. Malatsõõ, poisid :P
            Täiesti nõus. Tegelikult on hea et võit tuli, sest selliste kohtunimkutega ei saa kunagi olla kindel ei mäng läheb reeglite järgi. Ausalt, ei saa midagi öelda meie teise värava kohta aga Kalju oma oli küll kohtunikute kingitus.

            Meie poistelt ootasin ikka rohkemat, aga Kalju oli ikka täiesti ok. Ainult oli tõesti vastik see kuidas mängiti Gussevi vastu... ajuti nägi välja nagu taheti meelega vigastama meie väravakütti. Ta vajas KOLM KORDA meie meedikute abi!

            Järgmised ML mängud Sillamäe ja Narva vastu on nüüd tõehetkeks.

            Hej! Hej! Levadia Tallinn!

            Kommentaar


              Nii. Nagu sele hooaeg näitab meiegi vajame meeldeluletust et täna Eestis meil on vähemalt paar konkurenti kes oskavad mängida head teravat jalgpalli.. üks neist juba näitas eile hambaid. Nüüd me ootame Silla meeskonda huviga. Põhimõtteliselt, arvestades kui kehvad on kaktused praegu, just järgmised kaks mängu näitavad kui head me tegelikult oleme. Kaks kaotust Silla ja Narva vastu ja meie praegune edu ei tähenda enam midagi. Tõehetk, tõesti.

              Kamooon, Igor! Me usume sinusse! Häälesta meie poisid nagu peab ja näidake Ida Virumaale kuidas mängitakse jalgpalli pealinnas!

              Kommentaar


                Muidu, on huvitav jälgida kuidas muutub Levadiavihkajate tuju kui neil endal ei lähe hästi. Eriti supper on see, et just Flora juhtkond (nagu Levadia, Transi jne omad) oli suht ettevaatlik ja viisakas konkurentide suhtes enne hooaja algust... samas mitu kaktuste fännidest tegijat olid nii ennast täis ja kindlad et sel hooajal neil läheb eriti hästi ja et Levadia on kehv, Igor Prins saab varsti kinga, ja et meie klubi fännid on sitt/loomad/tiblad (kõik "terminid" on võetud kaktuste postitustest soccernet.ee foorumis) jne.

                Siin kirjutame FC Flora mängudest, mängijatest ja fännidest


                Kommentaar


                  maru isiklikuks läheb värk?

                  edit: nagu keskerakond juba: "ansip laseb laeva põhja"
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Naaah, tavaline "i love you too" värk.

                    Kommentaar


                      Alarikhile:

                      Sinust on teinekord väga raske aru saada, sa võtad kõiki, kes on Levadia vastu, kohe väga isiklikult. Jäämäe tipp on kohe mingeid vanu postitusi kopeerima hakata ja lapsikult ülbe fraas "endal teil on sitt klubi" (seda oled sa ka varem kasutanud).

                      Milleks oli vaja kopeerida mingeid vanu postitusi, kus Flora toetajad lootsid oma meeskonnalt parimat? Ei pidanud lootma? Isiklikult lootsin enne hooaega, et oleme kõvad tiitlikonkurendid. Selge, olen rahvavaenlane oma tagurlike lootustega.

                      Mis puudutab eilset mängu. Möönan, et kuigi ma Transist üldse suuremat ei pea, olin ma siiski rõõmus. Mitte sellepärast, et Trans võitis, aga et Levadia kaotas. Nii tundsid kindlasti paljud. Täpselt samapalju on inimesi, kes põhimõtteliselt tunnevad head meelt iga Flora kaotuse üle. Pole mina näinud ühtegi Flora toetajat kuskil siis sisisemas, et "endal teil on sitt klubi". Kõigile ei peagi meeldima.

                      Sa meenutad kohati koolidiskol korvi saanud pubekat, kes siis saalinurgas rusikat raputab "kõik plikad on litsid".
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aadu&co
                        Ja hea,et postitus nii viisakas toonis sinna suunda läks.
                        suht haruldane nähtus, eksole
                        kaks firmatorti, kast pepsit!

                        Kommentaar


                          Aga mulle see kakslus siin meeldib
                          Nii naljakas on kuidas hakkama ei saada ning siis kogu sõprade armee appi võetakse,et Levadia poisse nahutada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Alarikhile:

                            Sinust on teinekord väga raske aru saada, sa võtad kõiki, kes on Levadia vastu, kohe väga isiklikult. Jäämäe tipp on kohe mingeid vanu postitusi kopeerima hakata ja lapsikult ülbe fraas "endal teil on sitt klubi" (seda oled sa ka varem kasutanud).

                            Milleks oli vaja kopeerida mingeid vanu postitusi, kus Flora toetajad lootsid oma meeskonnalt parimat? Ei pidanud lootma? Isiklikult lootsin enne hooaega, et oleme kõvad tiitlikonkurendid. Selge, olen rahvavaenlane oma tagurlike lootustega.

                            Mis puudutab eilset mängu. Möönan, et kuigi ma Transist üldse suuremat ei pea, olin ma siiski rõõmus. Mitte sellepärast, et Trans võitis, aga et Levadia kaotas. Nii tundsid kindlasti paljud. Täpselt samapalju on inimesi, kes põhimõtteliselt tunnevad head meelt iga Flora kaotuse üle. Pole mina näinud ühtegi Flora toetajat kuskil siis sisisemas, et "endal teil on sitt klubi". Kõigile ei peagi meeldima.

                            Sa meenutad kohati koolidiskol korvi saanud pubekat, kes siis saalinurgas rusikat raputab "kõik plikad on litsid".
                            Ma kindlasti ei võta kõiki, kes on Levadia vastu, kohe väga isiklikult. Kamoon, paljudega ju suhtlen täiesti normaalselt, ja see suhtumine ei muutu internetis. Näiteks see mida sa posititad Levadiast vähemalt viimasel ajal ongi põhjuseks miks ma näiteks ei kirjuta midagi halba sinu suunas.

                            Kommentaar


                              Mina isiklikult olin Transi võidu üle õnnelik, sest oleks ju väga igav, kui üks klubi võidaks kõik sarjad, kõik kohtumised jn. Mida põnevamad heitlused, seda kasulikum.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                                Ma kindlasti ei võta kõiki, kes on Levadia vastu, kohe väga isiklikult. Kamoon, paljudega ju suhtlen täiesti normaalselt, ja see suhtumine ei muutu internetis. Näiteks see mida sa posititad Levadiast vähemalt viimasel ajal ongi põhjuseks miks ma näiteks ei kirjuta midagi halba sinu suunas.
                                Hea küll, hea küll, rahu tehtud.

                                PS! Ega mul tegelikult midagi sinu vastu polegi. Sa olid ainus Levadia fänn, kes meid õnnitles superkarika võidu puhul ja see oli ilus zhest sinult. Käsi südamel, mina poleks teile õnne soovinud kui tulemus oleks vastupidine olnud.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X