320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Kas ma sain valesti aru? Kohtunik nägi mängus viie meetri kauguselt, et Alliku tegi üsna tobeda sukeldumise. Ka tribüünilt näis nii. Ja siis videokohtunikud vaatasid üle, et vilemees tegi ILMSELGELT vale otsuse ja kutsus mehe ekraani juurde. Ning kui kohtunik ekraani juurde kutsuti, siis polnud enam võimalustki, et sealt penaltit ei tule. Nomaeitea.
    Arvestades, et Klavan absoluutselt ei protesteerinud, siis ju ikkagi kontakt oli. Korduste põhjal ei saa ka kuidagi öelda, et oleks sukeldumine olnud.

    Kommentaar


      Ma pean ikka trummi natuke edasi taguma.. Mõelge kui eile Tammeka-Flora mängus oleks olukorrad olnud peegelpildis, st Tammekalt oleks see penalti ära võetud ja antud natuke hiljem punane kaart.. seda "Florat eelistatakse" kisa poleks jõudnud ka kõige kannatlikum fänn ära kuulata

      Kommentaar


        Kui mängujärgselt mõlema klubi mängijad intervjuudes tõdevad, et sai liiga palju (kaarte), siis läks vist kohtunikel veidi käest ära. Esiliiga kohtumine Nõmme Unitedi ja Viimsi vahel. Viimastel sekunditel ootasin vilet vea märgiks, aga kõlas hoopis lõpuvile. Seetõttu mõistan miks peatreener Vassiljev reageeris nagu ta reageeris ja punasega eemaldatud sai. Nõmme omad aga tublid, et kahemehelises vähemuses viik teeniti.

        Kommentaar


          Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
          Kui mängujärgselt mõlema klubi mängijad intervjuudes tõdevad, et sai liiga palju (kaarte), siis läks vist kohtunikel veidi käest ära. Esiliiga kohtumine Nõmme Unitedi ja Viimsi vahel. Viimastel sekunditel ootasin vilet vea märgiks, aga kõlas hoopis lõpuvile. Seetõttu mõistan miks peatreener Vassiljev reageeris nagu ta reageeris ja punasega eemaldatud sai. Nõmme omad aga tublid, et kahemehelises vähemuses viik teeniti.
          Kui mõlemad meeskonnad tõdevad, et kaarte oli liiga palju, siis läks mängijate käest ära. Egas kohtunik lasteaiakasvataja pole, kes neile jalgpalli algtõdesid õpetama peab.

          1) Käsi näkku on kollane, kui endal kollane all ja nii hoolimatult kätega vehid - kelle süü see on, et punase saad?
          2) Sukeldumise eest super kollane kaart, iga kohtunik seda läbi ei hammustaks, tema nägi ära.
          3) Pingi pealt karjuda nagu pooletoobine (kui kohtunik tegi tegelikult fantastilise otsuse), siis kelle süü on kui punase saad? Ikka enda. Juba noorteliigades õpetatakse, et pingil oled vait.
          4) Viimases olukorras oli Vassiljev juba 5m platsil jooksmas ja räuskamas, enne kui kohtunik jõudis vilet suhu panna, väga inetu tegevus ja õigustatud punane tropile! Kas olukorras oli viga või mitte pole ka nii selge, sest tundus, et Nõmme mängija kasutas seal samamoodi käsi vastase takistamiseks. Aga kuna VAR puudub, siis ongi kohtunikul keerulisem õige otsus vastu võtta.

          Kohtunikebrigaad tegi suurepärase partii, meeldib see või mitte, aga nii oli. Räuskajad võiks aga peeglisse vaadata, väga piinlik oli seda näha.

          Kommentaar




            Tegime väikse ülevaate Eesti kohtunikest:
            - Eesti suurim derbi kohtunike poolt vaadatuna
            - Pärnumaa derbi ja legendaarne Andres Kalvik

            Kommentaar


              See oli põnev vaatamine!

              Kommentaar


                Oli tõesti, Jaanovits on tubli ja peabki olema vähe konkreetsema iseloomuga, et kõrgemal liigatasemel läbi lüüa. Mis mulle veel meeldib, et ta suhtleb mängijatega personaalselt, mitte robotlikku ja ametlikku poliitkorrektset kõnepruuki kasutades.

                Tänases Betsafe'i podcastis Kams tõi välja selle, et Tsivelekidis pidanuks üldse eemaldatud olema Kalju-Pärnu mängus, millega ma täitsa ühtin. Olukord oli, kus ta kiirrünnakuse liduvale selgelt hilinenult kossi pani - ent kuna Pärnu mängija püsis jalul, siis anti edu, ent kummalisel kombel tagantjärele kaljukat kaardiga ei hoiatatud. Hiljem teenis ta oma robustse sekkumisega kollase kaardi, mis varasema rikkumise puhul olnuks teine kollane, ent see jääb nüüd paraku tagantjärgi tarkuseks.

                Kommentaar


                  Ega siin ei ole muud soovitust, kui Kams võiks kohtunikekooli minna. Äkki siis saab valgustatud, et miks see esimene olukord kollane ei ole.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Kui Tammeka - Kalev mäng pandi tõesti fännide (no neid on tõepoolest ju äärmiselt palju meil, häälekad ka pealekauba) pärast pausile, siis oleks aus ka teada saada mida hirmsast fännid staadionil ka karjusid Hetkel tundub ikka korralik komejant.

                    Kommentaar


                      Ohh aegu ammuseid....

                      1925 mängis Eesti koondis mitteametliku mängu Austria koondise vastu, mida asjaolude sunnil täiendasid soomlased.


                      Nõrk wahetohtunik wäärotsustega mängu paiguti tooreks ja publiku maruIiseks wirgutanud.

                      Mõned wahejuhtumised - äritatud publiku meelolu sünnitused - ei jää siin ka tulemata,
                      üks soomlane, kes Austria meeskonnas kaasa mängis, sai ühelt poisikeselt kiwiga otsaesisele,
                      paar preilikest ähwardasid teist soomlast.
                      Kohtunik, keda saamatuses süüdistati ja keda kõige kurja põhjuseks peeti, kadus kirrelt Kalewi maja seinte varjule.
                      Pikapeale rahustus publik ja walaus laiali.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MNa Vaata postitust
                        Kui Tammeka - Kalev mäng pandi tõesti fännide (no neid on tõepoolest ju äärmiselt palju meil, häälekad ka pealekauba) pärast pausile, siis oleks aus ka teada saada mida hirmsast fännid staadionil ka karjusid Hetkel tundub ikka korralik komejant.
                        Ma tahaks ka teada.

                        Samas, tõesti, pärast šapovalovi kollast kõlas publikust küsimus, kas kohtunik annab kõikidele endast pikematele mängijatele kollase. Kas see võis minna hinge?

                        EDIT:

                        Tekitatud on olukord, kus Tartu ja Tartu jalgpall on saanud väga konkreetse laimu osaliseks. Tänu kohtuniku otsusele mäng peatada, on jäetud mulje nagu Tammeka publik oleks olnud vulgaarne või ropp või ma ei tea mis. Kuidas see nüüd aus on? Polnud mitte mingisugust ropendamist kohtuniku aadressil (vähemalt mitte sellist, mis oleks tribüünil kuulda olnud). Nüüd ikka väga näotu olukord, kus joonekohtuniku hella südame tõttu sai punase kaardi Tammik ja Tartu jalka maine pleki külge.

                        Jäi ka mainimata see segane Uggeri kollane kaart?
                        Penalt, kus vastane astub palli peale ja libiseb Tammeka mängijale sisse?!??!

                        Ja see, et äärekohtunik teisel pooalajal enam suluseise värava olukordades ei määranud, ei pane üldse hämmastama.

                        Kommentaar


                          Tundub, et pandigi fännide pärsat. Keegi kiusas esimest abi seal, vaesekene. Mõleda vaid kui mees peaks madalamas liigas kohtumist teenindama..

                          Kommentaar


                            Kui oleks vene keeles sõimeldud ja kasutatud ikka oluliselt tummisemaid väljendeid, kui "Kuule kohtunik, mine koju", mis mulle kõrva hakkas, poleks sittagi juhtunud, kuna poleks aru saadud, suht absurd.

                            Kommentaar


                              Natuke selgust sellesse olukorda ja arvamus, millega ma nõus olen: https://www.ohtuleht.ee/sport/109473...iskonna-suunas

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                                Natuke selgust sellesse olukorda ja arvamus, millega ma nõus olen: https://www.ohtuleht.ee/sport/109473...iskonna-suunas
                                Nõustun ka. Klaasen on kloun. Ei kujuta ette kuidas selline plönn Euroopas lippu lehvitab? Paraku oma käitumisega ei tõmba ta negatiivset tähelepanu mitte ainult endale vaid kõikidele kohtunikele. Ma ei kujuta ette mida üks indiviid kohtunikuna endale ette kujutab aga see on piinlik ja heidab varju kogu osakonnale. Kui ma oleks kohtunik oleks ma S.Klaaseni peale vägagi pahane.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X