320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Otsepilti sellest olukorrast vist pole, aga oli transi aut ja keegi ei soovinud visata, Tamberg oli ilmselt lähim mängija, aga sai kaardi, olles endiselt paar meetrit väljaku sees. Kohe kuidagi ei tahtnud auti viskama minna. Mis seal muud ikka teha oli, kui kaart anda.
    Ma ei ole kindel kui ta oli kõige lähim mängja. Palli oli platsile jäätnud Barkovilt (Flora poolel, Hurdi ees) aga Tamberg oli Narva poolel, ja kui Tarajev tema suuna jookseb, pall juba Lvovi käes ja ilmselt ta oli kõige lähim.
    pall.jpg
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Nagu ma ütlesingi oli see vaid minu ettekujutus, aga ilmselge oli ilmselt ka see, et Trans venitas seal korralikult (video põhjal tuli kaart 20 sekundi pärast), seega oli karistus õiglane.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Nagu ma ütlesingi oli see vaid minu ettekujutus, aga ilmselge oli ilmselt ka see, et Trans venitas seal korralikult (video põhjal tuli kaart 20 sekundi pärast), seega oli karistus õiglane.
        Siis pidi Lvovi karistama, eks? Boh...
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
          Siis pidi Lvovi karistama, eks? Boh...
          Kas tahad öelda, et Lvov mängis ka kaasa? Protokollis teda igatahes polnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Kas tahad öelda, et Lvov mängis ka kaasa? Protokollis teda igatahes polnud.
            Number 7, Nesterov mitte Lvov, vabandust.
            Kontrollisin nimekiri siin: http://jalgpall.ee/premium/layout-team.php?id=14 ja mitte mänguprotokoll. Vist nad vahetas numbreid.
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Tambergi punasest ei saa aru, vähemalt Rumori video põhjal. Kaljumäe las olla, saab ära vajutada kui soovi on. Kui soovi pole, saab ka kollase anda.

              Kommentaar


                Nesterov viskas Tambergile palli, et audist mängu paneks. See viskas järgmisele edasi, sai kollase.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Nesterov viskas Tambergile palli, et audist mängu paneks. See viskas järgmisele edasi, sai kollase.
                  Ok, nüüd selge. Siiski kollane mõistlik.
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Uno Tutk: ''Esimesel puhul on tegemist tõsise määruste rikkumisega – et teenida punast, ei pea vastane saama vigastust või lõpetama päeva traumapunktis –, see on täpselt selline olukord, millele juhtisin kohtunike tähelepanu nii hooaja eel kui ka pärast esimest hooaja poolt, kui analüüsi tulemusel leidsime, et 20 vooru järel ja 100 mängu jooksul on fikseeritud vaid 1 tõsine rikkumine, mille eest karistatakse punase kaardiga, samas on mitmed vigastusohtlikud sissesõitmised jäänud kohtunike poolt vaid kollase kaardi tasemele.''
                    Bravo Uno!
                    Lõpuks ometi, see 'ma mängisin palli' jama busted.
                    Loodetavasti hakkavad punased lendama ka madamalate liigades (näiteks... https://www.facebook.com/rumori.calc...message_bubble )
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Ei tea, mida Tutk arvaks sellest olukorrast, mis oli hetk enne esimest punast, kus tundus nagu oleks Flora mängija vea teinud...
                      www.playmaker.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                        Ei tea, mida Tutk arvaks sellest olukorrast, mis oli hetk enne esimest punast, kus tundus nagu oleks Flora mängija vea teinud...
                        Jag, see minu jaoks oli puhtalt viga.
                        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                        Premium Liiga Clubs News
                        Facebook
                        Twitter

                        Kommentaar


                          Neid olukordi on muidugi kerge kommenteerida. Ei vaidlegi, et saab punast näidata. Nüüd võiks hakata kommenteerima olukordi, mis sarnased, aga piirdusid kollasega või jäi "märkamata".

                          Ehk uus rubriik soccerneti: "vastab Uno Tutk"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas realking Vaata postitust
                            Neid olukordi on muidugi kerge kommenteerida. Ei vaidlegi, et saab punast näidata. Nüüd võiks hakata kommenteerima olukordi, mis sarnased, aga piirdusid kollasega või jäi "märkamata".

                            Ehk uus rubriik soccerneti: "vastab Uno Tutk"
                            Täpselt, esimesena uuriks, kuidas oli nii, et Pavel Marin virutas Markus Jürgensonile jalaga vastu nägu Flora ja Levadia esimeses mängus ja ei saanud selle eest punast kaarti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                              Jag, see minu jaoks oli puhtalt viga.
                              Aga sa oled ju ka teada tuntud ajakirjanik. Palun tee Unoga lugu neist nn kaheldatavatest olukordadest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Aga sa oled ju ka teada tuntud ajakirjanik. Palun tee Unoga lugu neist nn kaheldatavatest olukordadest.
                                Tegin videolugu, vist läks sulle vaatamata...
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X