320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
  Ma näen, et sellised investeeringud ei ole vajalikud hetkel eesti vutile, meil on tähtsamad probleeme.
  +1111111 reaalselt võttes oleks pehmeltöeldes napakas ajada taga väravajoonetehnoloogiat suure raha eest, mida läheb vaja hooajajooksul ehk paar korda kui investeerida treeningvõimalustesse, mida kasutatakse hommikust õhtuni ning kus toimub reaalne areng.

  Kommentaar


   Kohtunik oli muide õiges positsioonis. Ta ei peagi olema värava joonel vaid viimase kaitsjaga.
   Sellepärast ongi tehnoloogiat vaja, täitsa andestatav inimeksimus.[/QUOTE]

   Kusjuures Pechter tegi kõik, et oma kehaga palli kohtuniku eest varjata, sisuliselt kulges palliga väravajoonel, kuigi võinuks lihtsalt eemale tõrjuda. Kohtunikule keeruline olukord, et mõistaks teda hukka.

   Kommentaar


    Kohtunik peab pealelöögiga kaasa jooksma - mida ta ka videos teeb. Mis ei tähenda, et tal oleks hea positsioon nägemaks olukorda täpselt. Ma ei heida positsioonivalikule midagi ette. Ta jooksis nii kuis jaksas palliga kaasa.

    Ja Urmar, tõesti, kui kohtuniku nähtavus oli halb, siis ta ei oleks pidanud arvamise peale väravat lugema. Nii see ongi ja peab olema.

    Ma tahan öelda, et kohtunike koolitustel ilmselt ka rõhutatakse - kui sa ei näe, ära vilista (liputa). Antud olukorras - otsustades joonekohtuniku mõtteviivituse, positsiooni, Pechteri keha ja palli joone mitteületamise järgi - ta ei näinud, et pall oleks üle joon, aga ta mõtles, et oli.

    Ma ei arva, et kohtunikud on lollid või et see joonekohtunik oleks nüüd üleüldine kaabakas, aga ma jään oma seisukohal, et antud olukorras kohtunik eksis. Ja mitte sellepärast, et olukord oleks olnud kaheti mõistetav, vaid sellepärast, et ta ei näinud, aga vilistas (liputas). Ja see on suhteliselt põhimõtteline viga, mida annab koolitustega parandada. St, õpetajana olen ma seisukohal, et me kõik eksime, aga selle jaoks, et järgmine kord enam ei eksiks, tuleb meil mõista ja tunnistada, et me eksisime.

    Kommentaar


     Tegin ju video. Ma jätsin sealt välja arvutused, mille alusel määrasin palli asukoha väravajoonel:

     - Küljejoone kaameraga vaadates, lugesin kui pikk on värav, ja kus on pall kõige "sügavamas" positsioonis. Sügavaim positsioon selgus värava taguse kaameraga - tuli lihtsalt küljejoone kaameralt leida kaader, kus Pechter oli samas poosis. Polnud raske. Mõõtsin üle ja sain, et pall asus värava x-teljel suhtes 2:7. Seejärel mõõtsin väravataguse kaamera nurga alt väravajoone pikkuse ja panin vertikaalse valge posti samas suhtesse (2:7) palli alla, värava joonele, mis näitab, et palle ei ületanud väravajoont.

     Polnud aega kõike seda videos selgitada, sest miskipärast mu vegas jookseb text eventide peale kokku pidevalt.

     Ning, minu sõnum oli lisaks ka see, et arutelu all peaks niisugune olukord ikkagi olema, isegi ilma täpse videokorduseta, kui on alust arvata, et kohtunik "läks ehku peale".
     Aga ma näen, et ma pole osanud ennast piisavalt mõistetavaks teha.

     Vabandan internetiruumi raiskamise eest.

     Kommentaar


      Sel korral natukene huvitavat kuulamist-
      Õhtulehe jalgpallitaskuhääling „Kolmas poolaeg“ kutsus sel nädalal külla Eesti tippkohtuniku Kristo Tohveri, kellega rääkisime teinekord tagasiside poolest tänamatust, ent tegelikkuses väga tänuväärsest tööst.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


       Tunnustan kohtuniku, et Kure-Nõmme mängu peatas. Oleks pidanud seda juba varemtegema. Sellise tuulega on reaalne oht kõigile platsil ja selle kõrval olevatele inimestele, kuna võib miskit lendu minna ja vales kohas maanduda.

       Kangelased on need kaameramehed, kes seal elu hinnaga mängu linti püüdsid. Ronige ise tormiga masti. Loodan, et nad oma sisikonda välja pärast sellist asja ei oksendanud

       Kommentaar


        Balaball nr. 29

        Juri Frischer - kes ütles, et kohtunikud ei räägi?

        -kui rasked on nende trennid?
        -mida tähendab kohtuniku jaoks üks mängupäev?
        -mis toimus kurikuulsas olukorras Plotnikoviga?
        -miks lasti läbi KTMi apsakas?
        -ja üleüldse, Juri on megaäge inimene.

        EESTIKEELSED SUBTIITRID!

        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


         Taaskord väga hea!

         Kommentaar


          Frischer on väga sümpaatne kohtunik. Ja noo see Balaballi osa, au ja kiitus rsk. Väga nauditav vaatamine. Ülimalt kaif, respekt!

          Kommentaar


           Alati on huvitav vaadata ja kuulata vaateid läbi teise inimese silmade ja arvamuse. Järjekordne super osa, nii et ka minupoolne kiitus!

           Kommentaar


            Erakordselt mõnus osa. Hea töö.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


             Ühinen eelkõnelejatega.
             Suurepärane vaatamine!
             Ilmselt on Balaballi puhul tegemist ühe vingeima asjaga, mis 2019 ekraanile tulnud.
             Hea töö, telekavaataja!
             FC Flora

             Kommentaar


              Aitäh kiituste eest! Mul on tõesti meeldiv seda kuulata, eriti selle episoodi järel. See oli senimaani ainuke episood, kus me saime kõike näidata sisuliselt 100%-liselt nii nagu ma seda tahtsin. Sisuliselt jäi panemata mõned nende sisenaljad, mis võib-olla oleksid juba kohatud, ning mõned intervjuu küsimused, milles küll suurt sisu poleks nagunii olnud. Võib-olla oleks saanud kohtunike trenni veidi rohkem kajastada, aga teisest küljest, fakk see oli lihtsalt megaraske.

              Kutsun üles jalgpalli ja sporditegelasi olema veidi rohkem avatud. Meelelahutuse jutt noh...
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


               Läksin seda asja skeptiliselt vaatama, sest mida huvitavat saab ikka Eesti liiga kohtuniku kohta vaadata olla. Aga oli üks huvitavamaid asju, mida ma pikka aega näinud olen. Väga hea saatejuht, väga hea külaline, väga head kaadrid.

               Lisaks sellele ka väga informatiivne, väga põnev oli näha kohtunike tööd ning seda, et Eestis kohtunikud ilmselt väga väikse palga eest asja suure südame ja professionaalsusega teevad.

               Huvi Eesti jalka vastu suurenes

               Kommentaar


                Kihvt oli see ka, et erinevalt Silm peale saatest oli suhteliselt pikk saade, kuid kordagi ei tekkinud soovi kinni panna ehk siis huvitav lugu oli.

                Loodetavasti "Silm peale!" saade ka algaval hooajal pikemaid lugusi tulemas on.

                Kommentaar

                Working...
                X