320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ahjaaa, lisame siis, et Ainar Kuusk ja Alik Säde said kenasti hakkama. Ainaril paar pläkki oli - näiteks pärast Kudu väravat eemaldasid särgi kaks meest, kuid hoiatada sai vaid Kudu (kuigi Janek hõikas talle, et teinegi eemaldas ja too mees tölleras tal nina alt läbi kah). Samas väga hullu midagi polnud, pisiasju leiab alati. Ehk tasub aint julgust juurde saada ja konkreetsem olla.
    Last edited by Martin; 18.04.07, 21:30.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Just!
      Suluseis oli nii ilmne, et :S
      Kaartid kah peale väravat:S
      Halvasti eriti ei taha öelda, hästi pole midagi öelda:S

      Krt ja paar vilet olid täpselt sellised et eelnenud olukorras sama situatsioon vilistan nii ja teine hetk naa :S
      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

      Kommentaar


        Ainaril jätkus juba Olympicus silmi ainult Kudu jaoks

        Kui Tulevik 2 kupi kinni paneb siis kes läheb eurosarja?
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Ainaril jätkus juba Olympicus silmi ainult Kudu jaoks
          Sulg pole Ainari, vaid äärekohtunik Miksoni viga. Ehk meeldimine pole ehk põhiteema

          Mängima hakkakski Tulevik II.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Sulg pole Ainari, vaid äärekohtunik Miksoni viga. Ehk meeldimine pole ehk põhiteema

            Mängima hakkakski Tulevik II.
            Silmi ainult Kudu jaoks oli särgi seljast võtmist silmas peetud.
            Teine äärekohtunik polnudki Hami olnud vaid keegi Alik Säde,see kes siis särgi asja püüdis hüüda
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Teine äärekohtunik polnudki Hami olnud vaid keegi Alik Säde,see kes siis särgi asja püüdis hüüda
              Jep, täiesti minu pask. Kopeerisin ilma mõtlemata Flora lehelt, ma ju tean Sädet, piisavalt tema vile all ise mänginud Eks ikka juhtub, hiline õhtutund juba
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Tänases 11.06.2007a. «Vesti» ajalehes (lk.11) on artilel “Karikafinaali Levadia-Trans peakohtunik Sten Kaldma on tagandanud (kehve kohtunikutegevuse finaalis tõttu) üheks kuuks Meistriliiga mängude kohtunikutegevusest ” kohta.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Kurat ma uurisin, et Ain Karutoomi kohta pole siin teemas eriti kirjutatud, aga täna jättis küll nii sita mulje kui vähegi võimalik.

                    Kommentaar


                      Nagu lähtub 28. juulil toimunud Meistriliiga kohtumise Tallinna FC Levadia - Viljandi jk Tulevik (5:0)protokollist, lõi kohtumise 41. minutil teise värava siiski Kaimar Saag, mitte hooaja parim väravakütt Indrek Zelinski.
                      Ai-ai! Räme prohmakas Kaldmalt, kirjutada protokolli number 11 asemel 17. Väitku ametlik statistika mida tahab, tegelikult lõi selle kolli ikkagi Zelinski. Seda nägid staadionil kõik - nii pealtvaatajad, teadustaja kui ka inspektor.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sosku Vaata postitust
                        Ai-ai! Räme prohmakas Kaldmalt, kirjutada protokolli number 11 asemel 17. Väitku ametlik statistika mida tahab, tegelikult lõi selle kolli ikkagi Zelinski. Seda nägid staadionil kõik - nii pealtvaatajad, teadustaja kui ka inspektor.
                        jeahh, tean oma kogemusest, et Eestis on siiski kohtuniku silm ja pliiats kuningad ning tema protokolli kirjutatud number edasi kaebamisele ei kuulu, kui just mingit IMET ei juhtu ja ta oma viga ise ei tunnista! ja seda ei juhtu, vähemalt Steni puhul mitte, isegi kui sul tõestuseks nii kõva argument, kui foto Eesti Päevalehes

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Erko Vaata postitust
                          Kurat ma uurisin, et Ain Karutoomi kohta pole siin teemas eriti kirjutatud, aga täna jättis küll nii sita mulje kui vähegi võimalik.
                          Karutoom ongi täpselt selline mees nagu sa siin kirjutad.
                          Tom FC Risti

                          Kommentaar


                            11111111111

                            Kommentaar


                              Mis ikka peeglit kiruda, kui nina viltu peas :-)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                11111111111

                                Kas kaotuses on süüdi kohtunik
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X