320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See ongi tema stiil.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
      See ongi tema stiil.
      Imelik stiil siis. Teine pennu veel kergemalt antud
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        mis teha? Mine ise kohtunikuks ja püüa paremini!

        Kommentaar


          Algselt postitas budu Vaata postitust
          Imelik stiil siis. Teine pennu veel kergemalt antud
          Sinu kurvastuseks pean tõdema, et mõlemad penaltid olid 100% õiged

          Kommentaar


            Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
            Sinu kurvastuseks pean tõdema, et mõlemad penaltid olid 100% õiged
            Esimene Infoneti penalti oli küll ikka väga kergelt antud.

            Kommentaar


              Algselt postitas taimomees Vaata postitust
              Esimene Infoneti penalti oli küll ikka väga kergelt antud.
              See oli küll penalty.

              Kuna aja ja resursside puudumise tõttu me ei saanud enam meie moviola pakkuda, siis teeme erand ja näitame need kolm olukorrad siin.
              Ideaalselt, näitaksime kõike mänge ja igal kohtunikul, aga pole kahjuks hetkel võimalik.

              Aga kokkuvõte on:
              1. oli
              2. ei olnud
              3. ei olnud
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                See oli küll penalty.

                Kuna aja ja resursside puudumise tõttu me ei saanud enam meie moviola pakkuda, siis teeme erand ja näitame need kolm olukorrad siin.
                Ideaalselt, näitaksime kõike mänge ja igal kohtunikul, aga pole kahjuks hetkel võimalik.

                Aga kokkuvõte on:
                1. oli
                2. ei olnud
                3. ei olnud
                See infoneti penalti, te kirjutate "We cannot understand why Tarajev grants a penalty to FC Infonet" - Ilmselt oli põhjuseks see, et Infoneti poiss mängis pall ja Kalju mängija lõi täis jõuga vastu palli mängiva mängijale kossi. Loomulikult ei olnud meelega jne, aga see ei tähenda, et kossi löömine OK on ja viga ei fikseerita.

                Käepalli on raske ETV vahendusel märgata kuna kvaliteet pole just parim. Aga:
                käsi.jpg

                Mulle tundub küll, et oli käsi (nagu ka kommentaatorile), aga kuna otsakohtunikule oli see otse nina ees ja tal oli 3D vaade, siis ilmselt nägi ta ikka ära et käsi oli. Niisama et "äkki oli käsi" eest ei anna keegi sul penalteid enam tänapäeval.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                  See infoneti penalti, te kirjutate "We cannot understand why Tarajev grants a penalty to FC Infonet" - Ilmselt oli põhjuseks see, et Infoneti poiss mängis pall ja Kalju mängija lõi täis jõuga vastu palli mängiva mängijale kossi. Loomulikult ei olnud meelega jne, aga see ei tähenda, et kossi löömine OK on ja viga ei fikseerita.

                  Käepalli on raske ETV vahendusel märgata kuna kvaliteet pole just parim. Aga:
                  [ATTACH=CONFIG]3555[/ATTACH]

                  Mulle tundub küll, et oli käsi (nagu ka kommentaatorile), aga kuna otsakohtunikule oli see otse nina ees ja tal oli 3D vaade, siis ilmselt nägi ta ikka ära et käsi oli. Niisama et "äkki oli käsi" eest ei anna keegi sul penalteid enam tänapäeval.
                  Mängis pall? Pall oli Pratesi valdamise tsoonil kokku aeg. Ta ainult tahab palli lüüa ära. Avilov proovib segada, ja siis saab löönud, täitsa lihtne olukord, penalty pole vaja ja tegelt on Infoneti kaitsija õhtlik mäng. Vaata kuidas ta läheb sekkuma, täiesti kung-fu, aga Prates saab penalty vastu, mis mõttes? Avilov võttis risk, aga see oli hoolimatu.
                  Kungfu.jpg

                  Ilus pilt tegid, aga veel ei näita millal täpselt pall lööb Rodriguesi käe vastu. Tegelt, ma arvan et selle ei toimu. Jorge lihtsal liikub kätt, aga siiski Tarajev mõtled et äkki see liikumine toimub sest pall lõi tema käe vastu. Isegi Infoneti mängija penalty ei küsinud. Ja jumal tänatud et oli 6 silma kes valest nägid! Põhitmõtteliselt usun mida oma reporteri nägi.
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                    Mängis pall? Pall oli Pratesi valdamise tsoonil kokku aeg. Ta ainult tahab palli lüüa ära. Avilov proovib segada, ja siis saab löönud, täitsa lihtne olukord, penalty pole vaja ja tegelt on Infoneti kaitsija õhtlik mäng. Vaata kuidas ta läheb sekkuma, täiesti kung-fu, aga Prates saab penalty vastu, mis mõttes? Avilov võttis risk, aga see oli hoolimatu.
                    [ATTACH=CONFIG]3557[/ATTACH]

                    Ilus pilt tegid, aga veel ei näita millal täpselt pall lööb Rodriguesi käe vastu. Tegelt, ma arvan et selle ei toimu. Jorge lihtsal liikub kätt, aga siiski Tarajev mõtled et äkki see liikumine toimub sest pall lõi tema käe vastu. Isegi Infoneti mängija penalty ei küsinud. Ja jumal tänatud et oli 6 silma kes valest nägid! Põhitmõtteliselt usun mida oma reporteri nägi.
                    Awww, ma ei või Jagan viimast korda oma arvamust selle Infonet penalti kohta, käepalli teema on mõtetu kuna selle kohta pole normaalset videomaterjali ja niimoodi võime lume saabumiseni siin arutada kas oli õige või mitte.

                    Infoneti penalti siis, Avilov lõi Pratesi nina eest palli ära, ehk et mängis palli. Samas Prates tahtis mängida palli, aga vot tabas hoopis Avilovit, mis on reeglite järgi viga. See on juu tegelikult väga lihtne ja enesestmõistetav.

                    Kommentaar


                      Ma istusin keskjoone juures ja Deni oli minust meetri võrra paremal. Ehk Rodriguese suhtes täpselt selja taga. Sealt ei ole parimagi tahtmise korral võimalik väita, et "kindlasti ei olnud käsi". Kuigi jah, esimese emotsiooni pealt ei nõudnud ega oodanud sealt penaltit mitte keegi, ei pealtvaatajad ega ka Infoneti mängijad. Ega ka Tarajev tegelikult, penalti andis päris selgelt otsajoonekohtunik.

                      Pigem võiks küsida, miks ei tulnud penaltit paar minutit hiljem, kui Saarlas kastis maha tõmmati. Ja üldse veel mitme olukorra kohta. Mu arust Tarajevi põhiline probleem - vile tuleb ikka meeletult hilja ja väga sageli jääb mulje, et otsuse saab see, kes kõvemini karjub. Näiteks 1:1 penalti puhul üldse vilegi andmine võttis aega neli-viis sekundit. Kamoon. Ühtset joont ka pole, vaadates näiteks Aidara üsna naeruväärset kollast ja muid olukordi veel sellest mängust. Ime ka siis, et mängijad lähevad närviliseks ja ühtlasi mäng käest ära ning igale otsusele järgneb kõvem laat. Kohtunik, kes ei suuda oma autoriteeti väljakul kehtestada. Minu täiesti subjektiivne arvamus, olgu lisatud.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Pigem võiks küsida, miks ei tulnud penaltit paar minutit hiljem, kui Saarlas kastis maha tõmmati.
                        Ma imestangi, et selle olukorra kohta keegi sõna võtnud pole. See oli nii ilmselge penalti, et seal nagu ei oleks saanudki seda vilistamata jätta. Või noh, sai...
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                          Awww, ma ei või Jagan viimast korda oma arvamust selle Infonet penalti kohta, käepalli teema on mõtetu kuna selle kohta pole normaalset videomaterjali ja niimoodi võime lume saabumiseni siin arutada kas oli õige või mitte.

                          Infoneti penalti siis, Avilov lõi Pratesi nina eest palli ära, ehk et mängis palli. Samas Prates tahtis mängida palli, aga vot tabas hoopis Avilovit, mis on reeglite järgi viga. See on juu tegelikult väga lihtne ja enesestmõistetav.
                          See 'palli mängimine' pole vabandust iga olukorra eest. Kuulen seda tihti Eestis et välja näeb et on piisav palli mängima ja kõik on ok. On vaja vaatada kuidas see pall on mängitud. Pratesi poolt, täitsa nomaalselt minu arus, Avilovi poolt hoolimatult. Kuidas ta jõuab palli? See on küsimus. Kui 'kuidas' pole tähtis, polekski mõtte tagant viga karistama kui mängija mängib palli puhtalt, aga pole alati niimoodi. Tegelt seal nii selge kuidas Avilov läheb 'all in' õhtlikult jalaga.
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                            Infoneti penalti siis, Avilov lõi Pratesi nina eest palli ära, ehk et mängis palli. Samas Prates tahtis mängida palli, aga vot tabas hoopis Avilovit, mis on reeglite järgi viga. See on juu tegelikult väga lihtne ja enesestmõistetav.
                            No see on selline olukord, kus kohtunik võib seda erinevalt tõlgendada. Mina näiteks penaltit andnud ei oleks. Tarajev näe andis. Ega jalgpalli saagi jäigalt reeglite järgi mängida, kohtunikud väänavad neid koguaeg vastavalt olukorrale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Ma imestangi, et selle olukorra kohta keegi sõna võtnud pole. See oli nii ilmselge penalti, et seal nagu ei oleks saanudki seda vilistamata jätta. Või noh, sai...
                              see oli jah mu meelest ka penalti. samas olla pall käinud juba enne üle otsajoone ehk kohtunikel natukene vedas, et ei andnud. mängu inspektor oli Uno Tutk isiklikult. Päris huvitav oleks tema raportit lugeda

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                                No see on selline olukord, kus kohtunik võib seda erinevalt tõlgendada. Mina näiteks penaltit andnud ei oleks. Tarajev näe andis. Ega jalgpalli saagi jäigalt reeglite järgi mängida, kohtunikud väänavad neid koguaeg vastavalt olukorrale.
                                Võtme lugemine siin on: kuidas Avilov üritab palli mängima? Õhtlikult ja hoolimatult. Ta isegi läheb sinna sekkuma ja saab löönud sest ei loe olukord. Pall palliks pole vabandust.
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X