320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Roomer Tarajaev. Ei ole esimest korda kui Flora vs mängudes ta pigem Pohlaku meeskonnale vilistab.

    Isegi olen jalgpalliliidule Tarajevi kohta kaebe kirja saatnud. Ja see oli juba pea 3!! aastat tagasi. Sel hetkel ei näinud Tarajevit ühe klubi mänge 2 aastat vilistamas. Nüüd hakkab jälle sama kamm pihta.

    Kommentaar


      See on asjade loogiline käik ja järgmine arengufaas lihtsalt, süsteemne töö ja hakkame euroopale järgi jõudma. Soomest juba oleme ees. Länkaril piduritrossid ka läbi ja vaja evropat järgmine aasta mängida. Uued trammid saite ka just ja nõmme turu, nii et ärge köhige, yolo.

      Kommentaar


        Si*aks hea vile Tarajevi poolt ja ikka virisetakse.. haters gonna hate hate hate

        Kommentaar


          'Sulle, sulle ja sulle!'
          Tarajev.226.JPG
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            Palun ise otsustage, oli punased? (Soovitan täisekraaniga vaatada)
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
              Palun ise otsustage, oli punased? (Soovitan täisekraaniga vaatada)
              Kuule ära tee nalja, see on sulaselge punane juu. Kui see pole, siis mis on?

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                Kuule ära tee nalja, see on sulaselge punane juu. Kui see pole, siis mis on?
                Prosa ei saanud viga ning oli koheselt jälle püsti. Ilmselgelt lendas Kaljumäe ikka palli, mitte Prosa säärte järgi. Päris sulaselge punane ikka ei ole.

                Tarajevi kaartidejagamine jättis ilmselge mulje, et ühte tiimi eelistatakse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tramm Vaata postitust
                  Prosa ei saanud viga ning oli koheselt jälle püsti. Ilmselgelt lendas Kaljumäe ikka palli, mitte Prosa säärte järgi. Päris sulaselge punane ikka ei ole.

                  Tarajevi kaartidejagamine jättis ilmselge mulje, et ühte tiimi eelistatakse.
                  Kaitsjana mõtled sa tõesti nii, et mängija on seljaga ja hakkab palli katma. Ah rsk saan küll kätte palli ju kui panen selja tagant spaget!!!!

                  Minu arust on see puhas punane. Ründaval mängijal pole võimalustki kokkupõrget vältidagi, kuna ta ei näe selja taha.

                  Sellised vead on väga ohtlikud ründavale mängijale.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Kaitsjana mõtled sa tõesti nii, et mängija on seljaga ja hakkab palli katma. Ah rsk saan küll kätte palli ju kui panen selja tagant spaget!!!!

                    Minu arust on see puhas punane. Ründaval mängijal pole võimalustki kokkupõrget vältidagi, kuna ta ei näe selja taha.

                    Sellised vead on väga ohtlikud ründavale mängijale.
                    Mõistan küll selle manöövri ohtlikkust ja võimalikke tagajärgi. Mulle lihtsalt kordust vaadates tundub, et kokkupõrge ei olnud nii karm ning otseselt teise mängija vastu suunatud, et oleks kohe punase kaardini jõutud.

                    Aga eks ta loll käik oli Kaljumäe poolt ning ma kahe käega punase vastu ka ei ole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                      Kuule ära tee nalja, see on sulaselge punane juu. Kui see pole, siis mis on?
                      Kui sa oleksid videot näinud siis mainin et tegelt, oli õige otsus. See 'palli mängimine' on rumal minu jaoks (teise teemas võtsin selle olukord - ok, IV.Liigas, mis ikka - nagu hea näite: https://www.facebook.com/rumori.calc...type=2&theater ...siin ainult kollane!) sest ei anna mingi vanbandus igasuguse brutality'le.
                      AGA, hetk enne, Tarajev puhtalt ignoreerib viga Skinjovile...
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        Lendad tagant tallad ees mängijale sisse, tabad mängijat - punane; ei taba mängijat - ikka punane. See, et Prosa jälle pooleks aastaks vigastada ei saanud, oli puhas joppamine.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Õnneks on foorumis säilinud kaine mõtlemine, mõlemad punased õigesti antud ju. Soccernet võiks oma põhilehe sättida nii, et oleks näha kommenteerija foorumi nimi, oleks huvitavam.

                          Kommentaar


                            Kaardid olid absoluutselt õiglased - ega teist valikut Roometil ei olnud - samas vile oli üsna jube - hetk enne Kaljumäe eemaldamist magas Roomet floraka vea maha ja nii edasi.

                            Mulle isiklikult meeldis väga kuidas Rauno Kald vilistas Infoneti ja Pärnu mängu. Väga kindel vile! Tubli poiss!

                            Kommentaar


                              Aga kas keegi mulle selgelt teeb miks Tamberg välja viskatakse? Aja-venitamise eest? Pilt selge ei olnud, aga pall oli Lvovi käes...
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                                Aga kas keegi mulle selgelt teeb miks Tamberg välja viskatakse? Aja-venitamise eest? Pilt selge ei olnud, aga pall oli Lvovi käes...
                                Otsepilti sellest olukorrast vist pole, aga oli transi aut ja keegi ei soovinud visata, Tamberg oli ilmselt lähim mängija, aga sai kaardi, olles endiselt paar meetrit väljaku sees. Kohe kuidagi ei tahtnud auti viskama minna. Mis seal muud ikka teha oli, kui kaart anda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X