320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänud.Aga julgen arvata,et sina vist pissisid sukapükstesse siis kui see lugu tehti.

    Kommentaar


      Algselt postitas ööö Vaata postitust
      Tänud.Aga julgen arvata,et sina vist pissisid sukapükstesse siis kui see lugu tehti.
      Mis ajast vanus argumendiks on?
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        minule pole see kunagi olnud,!Aga kui midagi välja pritsid,tea ka tausta.Olgem positiivsed!

        Kommentaar


          Algselt postitas ööö Vaata postitust
          Olgu jüngrid ,las olla.Aga ausalt ei kujuta ette,et kuskil saksamaal või inglismaal selliseid olukordi juhtub.Et staabist õeldakse kuidas tegutsema peab.
          Ei oska ette kujutada? Võid kindel olla, et seda tehakse! See on täiesti normaalne ja veidi imelik on hoopis see, et sellest nii palju hala on.

          Aga noh, mõnele lihtsalt meeldib kiunuda kiunu pärast... Mis seal ikka, jätka samas vaimus

          Kommentaar


            Lev-Flo kohtunike kohta ütleks ka täna sööge...

            Kommentaar


              Algselt postitas ööö Vaata postitust
              Lev-Flo kohtunike kohta ütleks ka täna sööge...
              Kohtunike tööd ei hinda, kuid Pareiko nime saab nüüd kanda rubriiki "Suured staarid lõpetavad (karjääri) punasega".

              Kommentaar


                tema ei lõpetanud,kohtunikud vormistasid selle kahjuks.Vähegi normaalne kes jalgpalli adub saab aru,et see mis täna Pareikoga lavastati,peegeldab ilmekalt kogu meie seda eesti jalgpalli-elu mis hetkel kajastub.

                Kommentaar


                  mida kuradit seal 'vormistati'?
                  väravavaht, kellel kollane all ja varem juba korduvalt ebaviisakalt närvitsenud. löönud ja provotseerinud, teeb tavalises positsioonivõitluses vastasele tahtlikke löögiliigutusi, sõimab pärast toimunut oksad laiali venekeelsete roppustega, rind kummis ja nina vastu nina kohtunikku ... mida on seal veel muud teha, kui selline oss mängust eemaldada?

                  Kommentaar


                    Oss ja Pareiko=must ja valge kahjuks

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ööö Vaata postitust
                      tema ei lõpetanud,kohtunikud vormistasid selle kahjuks.Vähegi normaalne kes jalgpalli adub saab aru,et see mis täna Pareikoga lavastati,peegeldab ilmekalt kogu meie seda eesti jalgpalli-elu mis hetkel kajastub.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Bravooo!Tofoea!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ööö Vaata postitust
                          tema ei lõpetanud,kohtunikud vormistasid selle kahjuks.Vähegi normaalne kes jalgpalli adub saab aru,et see mis täna Pareikoga lavastati,peegeldab ilmekalt kogu meie seda eesti jalgpalli-elu mis hetkel kajastub.
                          Sa oled ikka uskumatu kuju Äkki teeks jalgpallireeglid selgeks enne, kui targutama kukud?

                          Kommentaar


                            Jõudu järjekordne jünger.Paneme need olukorrad näitlikult Fc Flora värava poolele,kas Tohveri vilest oleks piiksu tulnud?Kahtlen sügavalt.Teadmiseks sulle ma pole Leva fänn-

                            Kommentaar


                              Flora ja Levadia derbimängus eemaldatud Sergei Pareiko oli oma punase kaardi järel püha viha täis ning ründas riietusruumide ees ka Andre Frolovi.


                              Kuna poolaeg oli kohe lõppemas, ootas väravavaht Kadrioru staadioni siseruumides vastaseid ja kohtunikke, et nendele veel oma arvamust selgeks teha. Frolov, kelle vastu Pareiko oma viimase vea tegi, oli tema jaoks eriline sihtmärk, kellele ta ka füüsiliselt kallale suutis tulla, enne kui teised mängijad vahele tulid.


                              "Tulin sisse, ta ootas mind ja karjus minu peale, mina ei saanud aru, mille pärast," tõdes Frolov Soccernet.ee-le. "Tuli minu poole, peaga pani väikese kõksu mulle kulmu piirkonda. Midagi hullu ei olnud, aga pihta sain küll."


                              Sergei Pareiko keeldus mängu järel meediale kommentaaride andmisest.




                              Juuresolijate väitel ründas Pareiko vaheajal ropult verbaalselt ka kohtunikebrigaadi. Mees ei olnud maha rahunenud isegi mängu järel, kui tal tekkis füüsiline konflikt Flora väravavahtide treeneri Aiko Orglaga. Korduvalt Orgla kätt löönud Pareiko talutati ka siis kaasmängijate poolt minema, lisaks sõimas Pareiko taas ka kohtunikke.

                              Kommentaar


                                Ja minu silmis tõusis mu mu poegade sõber Froll veelgi,kes julgeb ütelda et see olukord oli normaalne.Edu Fpollile ja florale aga kohtunikud keerasid selle tänase mängu persse.Neile vist ei õeldud ,et meister selgus juba nädal tagasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X