320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks see maksab neile kätte ka nüüd, kohtunikud saavad niipalju puid nende Levadia mängude pärast, et kujutan ette kuidas varsti hakkavad seal pink lendama ja platsilt ka. See on lihtsalt inimloomus kui sa igaltpoolt kuuled kuidas eelistad ühte klubi ja mängijad on räpased siis kohaned. Muidugi krdi kaua on see kohanemine praegu aega võtmas...

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      kui see teema saaks rahu antud olukordades, kus on ilmselgelt kahtlased otsused oleks see justkui nousolek ja tunnistamine, et see ongi normaalsus mis viimasel ajal on toimunud ja selle tunnistamine on juba eos nii vale mis vale. ma isiklikult olen alati arvanud, et mange saab voita ka sita kohtunikuga kui sa oled piisavalt kvaliteetne sats, aga siin juba tegelt mindud juba ule normaalsuse piiri jep. asju juhtub ja ilmselt juhtub ka tulevikus, kull aga mind ajaks narvi kull, kui ma oleks ka ise premium liiga mangija. ma arvan, et ma ei tee liiga, kui vaidan, et levadia mangijaid kui treeneritepink on top number uks rapaste votete tegijaid meie liigas, see pidev rauskamine pingil, mangijate pidev tootlemine platsil, kus mangitakse pidevalt ohvrit, kui neile liiga tehakse aga vastupidiseid olukordi ei tunnistada uldse.
      levadia on uks koige rapasem sats, nii valjakul kui ka pingil ja see on ilmselt umberlukkamatu fakt, mida tunnistavad nii pl mangijaid, fannid kui ja treenerid, raakimata nendest koige tahtsamatest kus otsused on toesti olnud juba tosiselt kahtlased nende poolt. samas kehtib ka loogika, ole nii rapane kui tahad ja nii kaua kui sa tiitli saad ja sulle lubatakse seda. levadia leer voiks nuud pikemalt aega vait olla ja hoida madalamat profiili.

      muidugi saaks luua ka uhe hupoteetilise naite, kui uhele klubile on loodud juba eos head tingimused eduks, siis nuud tuleb ka natukene levadiale midagi kinkida. loodusseadus voi nii.
      Esiteks ei ole ma Levadia toetaja vaid hoian pöialt ikkagi ühele väiksemale meeskonnale, kes kahjuks praegu enam kõrgliigas ei mängi.
      Kui vaadata senist hooaega, siis tuleb tunnistada, et kõneainet tekitavaid momente on olnud omajagu. Paraku tuleb tunnistada, et pea kõigis mängudes mitte ainult Levadia osalusel.
      Mis mind aga rohkem häirib on see, et siin Eesti jalgpallis on loodud foon, nagu igasugune apelleerimine platsil/pingil, kohtunikega vaidlemine, pingilt püsti hüppamine jne on täiesti kriminaalne, räpane ja jumal teab mis veel.
      Samas vaatades euroopa tippliigasi näeme sellist käitumist sisuliselt iga voor/mäng.
      Kus juba enne kohtuniku vilet läheb peatreener neljanda kohtuniku poole sellise näoga nagu oleks kohe kallale minemas.
      Kus kaardi nõudmiseks hüppab pingilt püsti pool staffi ja ka osa varumehi.
      Kus platsil mingi vea järel ümbritseb kohtunikku terve vastasmeeskond nii, et isegi väravavaht jookseb teisest väljaku otsast kohale.
      Kus peale mängu peatreener mainib ära nende vastu minevad otsused, viisakalt või vähem viisakalt.
      Kus peale mängu peatreener ütleb nende vastu läinud otsuste kohta, et ei ole seda olukorda hästi näinud(vastupidiseid olukordi ei tunnista).

      Ja kindlasti on neid erinevaid käitumismustreid veel.
      Mind huvitabki nagu küsimusena, et miks see kõik Eestis nii vastuvõetamatu on? Kas sellest, et meie staadionid on sisuliselt vaikuses ja iga pingilt tulev heli võimendub selle pärast nii palju?
      Või üritataksegi meil luua kultuuri, kus pingil olev peatreener ütleb vaikselt põue "kurat küll, viga oli" ja siis läheb vabandab ka selle eest neljanda kohtuniku juures(natuke võimendatuna)?

      Siin foorumis on ju palju tarku inimesi, seletage palun, et mis meie jalgpallis niivõrd siis teistmoodi on.

      Kommentaar


        tegelikult saab selle olukorra votta luhemalt kokku - levadia seisukoht, et neid austata versus nende kasuks langetatud otsused ei ole tasakaalus.
        nagu ma ennist mainisin, siis otsuseid on olnud igasuguseid ja tuleb ka edaspidi, olgu nad vaarad voi oiged, aga selle najal kui palju levadiale on kingitud ikkagist on natukene kummastav kuulata juttu mingist austusest.

        Kommentaar


          Uitmõte (pole päris minu originaal), aga miks ei võiks kutsuda iga vooru n-ö ühele kesksele mängule kohtunike brigaadi mõnest meie naaberriigist va. Peipsi tagusest Mordorist?

          Kommentaar


            Algselt postitas tpx Vaata postitust
            Uitmõte (pole päris minu originaal), aga miks ei võiks kutsuda iga vooru n-ö ühele kesksele mängule kohtunike brigaadi mõnest meie naaberriigist va. Peipsi tagusest Mordorist?
            See osade jaoks kindlasti ei toimiks, sest selle telliks EJL ja EJL = ...

            Kommentaar


              Algselt postitas tudeng Vaata postitust

              See osade jaoks kindlasti ei toimiks, sest selle telliks EJL ja EJL = ...
              Neid, kes kunagi lõpuni rahul ei ole, on alati. Midagi pole teha ja see on ka tegelikult täiesti okei. Küll aga ei ole minu arvates okei jätta proovimata erinevaid variante probleemi lahendamiseks. Probleemi, mida kõik näevad ja saavad aru, et see elevant on keset tuba. N-ö külalsiskohtunikud välisriikidest võiks olla täiesti tehtav.

              Kommentaar


                Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
                https://m.soccernet.ee/artikkel/luup...sivad-levadiat
                Üle pika aja noustun Järvelaga. Kohtunikud tassivad kolmandat mängu järjest Levadiat. Samuti pean tunnistama, et Savici juhitud Levadia muutub yha naljakamaks yrituseks, kus ollake valmis võidu nimel igapäevaselt oma väärikusest loobuma.
                Järvela ja Kink ühte tuppa kinni panna.

                Kommentaar


                  Jep, minu teada on seda aastaid tagasi proovitud, kui mingil voorul olid vist isegi kõik mängud ala Läti või Leedu vilemeeste poolt tehtud. Karikafinaal oleks muidugi ideaalne koht, kus seda oleks võinud kasutada. Muidugi risk on see, et vile muutub kohalikega võrreldes korralikult ja siis mängitakse vähe teistsugust jalgpalli ja siis jälle kellelgi häda

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tudeng Vaata postitust
                    Jep, minu teada on seda aastaid tagasi proovitud, kui mingil voorul olid vist isegi kõik mängud ala Läti või Leedu vilemeeste poolt tehtud. Karikafinaal oleks muidugi ideaalne koht, kus seda oleks võinud kasutada. Muidugi risk on see, et vile muutub kohalikega võrreldes korralikult ja siis mängitakse vähe teistsugust jalgpalli ja siis jälle kellelgi häda
                    See "teise stiili" teema, kas see oleks probleem? Pigem tuleks kasuks eriti kui meistriliigat peetakse EJL poolt n-ö koondise terve hooaja vältavaks treeninglaagriks.
                    Ehk on keegi Läti / Leedu / Soome kõrgliigas toimuvaga rohkem kuris. Kuidas seal üldine vilemeeste tase on?

                    Kommentaar


                      Savic on pisut nagu Mourinho oma parimatel päevadel Interis ja Realis. Sõnakas, provokatiivne ning suhtumisega "we against the world". Ka Mou võitles(ja võitleb endiselt) kohtunikega, liiduga, konkurentidega ja jumal teab kellega veel. Mourinho oli selgelt antikangelane loos, kus protagonist oli Barcelona ning Pep Guardiola juhitud putsades inglikoor.
                      Selles jalgpallinovellis võite ise järeldused teha, kes on kes. Trahve ja keelde jagub sellistele karakteritele nii meil, seal, kui mujalgi.

                      Mis mind üldse ei üllata on see, et see kõik inimesed kahte lehte lööb. Lõi kusjuures ka Hispaanias! Mina kaldun nende hulka, kes ässitaja ei ole aga verd tahaks näha ehk see kõik on mulle äärmiselt mokka mööda. Mis puutub kohtunikesse, kes väidetavalt end Levadia pinki nähes täis teevad - mehed, teil on väga vale amet valitud. Tere tulemast päris (jalgpalli)maailma!

                      Üks tähelepanek veel. Hispaania jalgpallimeedias on väljaanded kust objektiivsust oodata on pehmelt öeldes hullumeelne. On pro-Madrid meedia ja on pro-Barca väljaanded. Meie jalgpallibasseinis on asjad alati võrratult tilluksemad, ka meedia kohapealt.. Soccerneti pro-Floraks nimetada oleks selge liialdus aga autorite-ajakirjanike, vähemalt ühe, seas on mingisugune välja joonistuv muster selgelt olemas, kas pole?
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Vaatasin Aston Villa ja Burnley mängu, lihtsalt ajaviiteks, pole fänn. Uskumatult kehv ja ühepoolne vile, sh VAR. Seda vaadates ütleks, et teeme Eesti kohtunikele liiga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Savic on pisut nagu Mourinho oma parimatel päevadel Interis ja Realis. Sõnakas, provokatiivne ning suhtumisega "we against the world". Ka Mou võitles(ja võitleb endiselt) kohtunikega, liiduga, konkurentidega ja jumal teab kellega veel. Mourinho oli selgelt antikangelane loos, kus protagonist oli Barcelona ning Pep Guardiola juhitud putsades inglikoor.
                          Selles jalgpallinovellis võite ise järeldused teha, kes on kes. Trahve ja keelde jagub sellistele karakteritele nii meil, seal, kui mujalgi.

                          Mis mind üldse ei üllata on see, et see kõik inimesed kahte lehte lööb. Lõi kusjuures ka Hispaanias! Mina kaldun nende hulka, kes ässitaja ei ole aga verd tahaks näha ehk see kõik on mulle äärmiselt mokka mööda. Mis puutub kohtunikesse, kes väidetavalt end Levadia pinki nähes täis teevad - mehed, teil on väga vale amet valitud. Tere tulemast päris (jalgpalli)maailma!

                          Üks tähelepanek veel. Hispaania jalgpallimeedias on väljaanded kust objektiivsust oodata on pehmelt öeldes hullumeelne. On pro-Madrid meedia ja on pro-Barca väljaanded. Meie jalgpallibasseinis on asjad alati võrratult tilluksemad, ka meedia kohapealt.. Soccerneti pro-Floraks nimetada oleks selge liialdus aga autorite-ajakirjanike, vähemalt ühe, seas on mingisugune välja joonistuv muster selgelt olemas, kas pole?
                          Kaks esimest lõiku - süda.

                          3. lõigust ei saanud hästi aru, aga väga ei koti ka. Sest siin kasperid ja oj-d on ju tegelt aivari palgal. Seega siin ei ole mitte kunagi mitte miillestki isegi arutada ju?

                          Kommentaar


                            Ma ei saa täpselt aru, et miks eeldatakse või nõutakse, et EESTIS, euroopa ühes kõige pisemas ja kehvemas tippliigas peaks olema MAAILMA PARIMAD kohtunikud, kes ei eksi iial!? Mille põhjal sellised nõudmised?
                            Meie Top kohtunikud ei ole kohe kindlasti kuidagi kehvad selle liiga jaoks. Pigem on kohtunikud oma taseme poolest rohkem proffid, kui pooled satsid selles liigas.

                            Ma saan aru, et emotsionaalselt ebastabiilsed peatreenerid ja ajakirjanik on teil pääd sassi ajanud nende räuskamistega, aga come on, mõelge oma peaga natukene.

                            Kommentaar


                              Millistes muudes oma eluvaldkondades sa sellise suhtumisega oled?

                              Kommentaar




                                Kui inimene ei tea isegi nii elementaarseid asju, siis mida ta teeb Premmi klubi eesotsas? Reaalselt, keegi kinkige härrale reeglite raamat!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X