320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalju tõmbab koti pähe, mis muud
    See lõputu võrrand..

    Kommentaar


      Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
      Kalju tõmbab koti pähe, mis muud
      Või siis mitte, 5-5 !
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
        Kalju tõmbab koti pähe, mis muud
        Jap,aga ainult endale
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Njah.Mäng oli päris hea ja Põnev.Välja arvatud see kalju fännide saatuse teema.Seda ma arendama ei haka kuna mis juhtus see juhtus.

          Kommentaar


            Mul on nüüd ausaltöeldes päris raske aru saada, mille nii suurega me hakkame saime?

            Siniste jumalate esmane ütlus oli see et väljakutse põhjustas fännide vaheline kaklus(?), no mida nalja? Kas kaklus on ühepoolne siis või? Ja kaklusest oli asi ikka väga kaugel.

            Järgmine asi. Kas tänapäeva fänluses on keelatud hüpata? Ma saan aru et austatud Karupojad on laisad ja eelistavad seismisele istumist, andestame. Kuid laske meil teha oma asja. Kas pärast väravat peaks siis maas istuma ja niisama plaksutama või? Igatahes, päris raske on üht pinki ära lõhkuda, isegi kümne ja rohkema tüseda mehe hüppamisel. Meid oli aga 4-5, ning kõik suht kergkaalus. Ega arvata pole ju et see pink varem juba mädanes ja enne katki oli. Ka see määriti meile pähe.

            No kammon, kui Pärnu turvamehed on nii laisad ja ei viitsi kotte/värke läbi otsida, siis see on juba nende probleem. Nagu näiteks koondistemängudel vastutab turvateenistus selle eest, mida fännid staadionile toovad. Mina nüüd täpselt asjast aru ei saagi, kui me käisime juunikuus Pärnus, siis oli kõik korras. Tee staadionil, mis tahad. Olime tänagi viisakad, ostsime poest topsid ja puha ning sammusime staadionile. Enne võis, nüüd ei või. Mäletan kui juunikuus Pärnu oma fännidki jõid oma kaasatoodud jooke staadionil. Miskipärast Pärnus müügiletti pole! Kus siis jalgpallisõber oma jooki peaks saama? Loogiline et kaasa võtab.

            Kui sai fännide koosolekul käidud, siis oli härra Pohlaku ütlus selline - politsei ei sekku fännide töösse. Täna isegi turvameeskond ei andnud mingit ponnistust et asja lahendada. Alati on võimalik jõuda lahenduseni.

            Aga mis sellise käitumisega võidetakse? Ainult seda et meie hädine jalgpallikultuur muutub veelgi nõrgemaks. Minul oli ausaltöeldes päris nutune vaadata olukorda, me tuleme kella 6-se rongiga Pärnu poole ning meil ei lasta mängugi vaadata.

            Minul rikkus tänane sündmus tuju korralikult ära ning tasub mõelda, kas üldse tasub sellist asja nagu jalgpall siinmail toetada, sest paraku fännidel ei lasta elada.

            Mängust niipalju, et tekib küsimus, miks meie kaitseliin laupäeviti kõvasti kehvemini mängib (loe ei mängiigi) kui teisipäeviti. Põhjus on vast lihtne, reedeti on klubides vingemad üritused. Ühesõnaga mäng oli kohutav ning teenitult kaotasime kaks punkti.

            Ja tänapäeval on statal ilma särgita olemine kah keelatud, nii politsei väitis

            Igatahes väga nõrk esitus Pärnu turvameestelt ning kogu mõtlevalt poolelt, täpselt samasugune olukord nagu Flora - DIF mängul.

            Ja Pärnule nõuan ma küll trahvi, kui turvateenistuse ebaõige käitumise eest ei saa, siis müügileti puudumise tõttu kindlasti!

            Kommentaar


              Sai käidud Pohlaku ümarlaual, kus pikalt sai kuulatud tema monoloogi fännide käitumisest ja tema(jalkaliidu) nägemusest, milline peaks olukord olema fänluses. Tänane küll ei läinud Pohlaku seisukohaga ja ka mitte meie seisukohaga kokku fänlusest!
              Totaalselt ebaprofesonaalne käitumine turvateenistuse poolt! Ega vist mingeid intstruktsioone ei anta neile käitumisreglite kohta...!? Korraldused: Ärge hüpake staadionil, ilma särgita ei tohi fänlusega tegeleda ja päevanael...et õigustada terve kalju sektori eemaldamist staadionilt oli see, et (politsei väljakutse põhjus) toimus kaklus tribüünidel!!
              No tule taevas appi !!
              Absoluutselt ebaprofesonaalne tegevus turvateenistuse poolt. Isegi Pohlaku LOE EJL seisukohtade, tõekspidamiste vastane käitumine. Fänlust järgmisel mängul ei toimu siis jah? Mängime vaikuses ja rahus?
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Mis värk siis oli, räägi kokkuvõtlikult algusest lõpuni sündmuste kulg ära.


                A.C.A.B.
                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                Kommentaar


                  Sina Pets, kui Nõmme fänniliikumise juht vms. peaksid aru saama, mis on normaalne ja mis ei ole. Staadioni istepinkide lõhkumine EI OLE NORMAALNE. Teinekord võiksid oma purjus tiinereid paremini ohjeldada... kõik


                  5:5
                  Rise and rise again until lambs become lions!

                  Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                  Kommentaar


                    [QUOTE=Mayhem;941226]Sina Pets, kui Nõmme fänniliikumise juht vms. peaksid aru saama, mis on normaalne ja mis ei ole. Staadioni istepinkide lõhkumine EI OLE NORMAALNE. Teinekord võiksid oma purjus tiinereid paremini ohjeldada... kõik

                    Staadioni pinkide lõhkumine pole tõesti normaalne...katkise isterea käekäik on aga samas võõras teema. Pole Hiiul, sportlandil, Tartus. ega mujal see hüppamine probleeme tekitanud...

                    Ja kellegi vanusele rõhumine on väga nõrk argument!
                    Meil pole tulevikus mingit häälekat toetust vaja eestisse? Lõhume selle tekkinud fännialge ka ära? Midagi juurutada ja tekitada on üleliigne? Need noored ongi meie aastate pärast olev publikum. Selle siunamine ja taunimine ei vii meid küll kuhugi!
                    Kallis sõber, me siiski ju sama asja eest...jalgpallikultuuri arendamise eest
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Romario, ma ei taha nüüd küll uskuda, et te olite seal nii süütukesed ja politsei sellepärast kutsuti, et elasite vaid oma võistkonnale kaasa. Kalju fännina ma ei suuda enam seda pealt vaadata kuidas mõningad isendid kaasaelamise asemel provotseerivad turvatöötajatega või muul moel korralikult korda rikuvad. Andke mulle andeks, aga ma olen seda kõike näinud. Jah ma ei saa Pärnu juhtumis kaasa rääkida kuna mind ei olnud seal, aga olen see hooaeg korduvalt seda näinud, mis toimub ja see on kaugel omadele kaasaelamisest.
                      Millegipärast olete hakanud kõiki teisi süüdistama selles, et ei lasta kaasa elada ja te ei taha olla tennisepublik jne. Olete oma käitumist kõrvalt jälginud?? Viimasel ajal tavaks saanud käitumine on üle mõistuse minu silmis igaljuhul. Teid ei ole asjata korrale kutsutud, tarvitage õllet mõistuse piires, siis saate ka aru sellest.
                      Vabandust üldistuste pärast kindlasti kõik ei ole huligaanid :P, aga paar musta lammast seltskonnas rikuvad kõigi maine ära. Millegi pärast liiga ülemeelikuks või provotseerivaks muutunud kaaslast keegi ei ürita ka omadest korrale kutsuda. Siin oleks palju, mida arutada üheskoos fännidega, kuidas muuta fännide käitumist selliseks, et kusagilt hiljem ei kostu kaja, et tulid laamendasid rikusid avaliku korda, kellegi nospel ehk löödi ka sisse jne. Vaid kaja peaks olema ala, et toredad sellid, laulavad, elavad korralikult kaasa... nii, et enne igat mängu ei peaks kodumeeskond endale politseijärelvalvet kutsuma, sest kunagi ei või teada millega me jälle hakkama saame.

                      Kommentaar


                        [QUOTE=PETSINHO;941228]
                        Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                        Sina Pets, kui Nõmme fänniliikumise juht vms. peaksid aru saama, mis on normaalne ja mis ei ole. Staadioni istepinkide lõhkumine EI OLE NORMAALNE. Teinekord võiksid oma purjus tiinereid paremini ohjeldada... kõik

                        Staadioni pinkide lõhkumine pole tõesti normaalne...katkise isterea käekäik on aga samas võõras teema. Pole Hiiul, sportlandil, Tartus. ega mujal see hüppamine probleeme tekitanud...

                        Ja kellegi vanusele rõhumine on väga nõrk argument!
                        Meil pole tulevikus mingit häälekat toetust vaja eestisse? Lõhume selle tekkinud fännialge ka ära? Midagi juurutada ja tekitada on üleliigne? Need noored ongi meie aastate pärast olev publikum. Selle siunamine ja taunimine ei vii meid küll kuhugi!
                        Kallis sõber, me siiski ju sama asja eest...jalgpallikultuuri arendamise eest
                        Pets istuge kõigepealt fänniliikumise juhtkonnaga maha ja arutage see teema läbi ja siis hakata suunama fänne, probleeme on, ära eita seda. vajadusel korrale kutsuma mängudel.

                        Kommentaar


                          Pink Street Hooligans

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Aga mis sellise käitumisega võidetakse? Ainult seda et meie hädine jalgpallikultuur muutub veelgi nõrgemaks. Minul oli ausaltöeldes päris nutune vaadata olukorda, me tuleme kella 6-se rongiga Pärnu poole ning meil ei lasta mängugi vaadata.

                            Minul rikkus tänane sündmus tuju korralikult ära ning tasub mõelda, kas üldse tasub sellist asja nagu jalgpall siinmail toetada, sest paraku fännidel ei lasta elada.
                            Kui toetamine tähendab seda, et joome maani lakku täis end ja lammutame teiste staadionit,siis parem lõpetage see tõesti üldse ära. Isegi kui see pink oli enne katki, siis milleks sellel hüpata, kui on näha, et kohe-kohe murdub päris pooleks. Hämmastav igatahes. Veidi ju võiks mõistust olla. Kasvõi selleks, et staadionil käituda osata ja selleks et piiri pidada, kui alkoholi palju ei kannata.
                            Mina pettusin täna Kalju fännides tõsiselt. Tundus enne justkui positiivne samm fänluses.


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Ja Pärnule nõuan ma küll trahvi, kui turvateenistuse ebaõige käitumise eest ei saa, siis müügileti puudumise tõttu kindlasti!
                            Tulge parandage see pink ära, millel 5kesi kargasite, siis räägime trahvidest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                              Kui toetamine tähendab seda, et joome maani lakku täis end ja lammutame teiste staadionit,siis parem lõpetage see tõesti üldse ära. Isegi kui see pink oli enne katki, siis milleks sellel hüpata, kui on näha, et kohe-kohe murdub päris pooleks. Hämmastav igatahes. Veidi ju võiks mõistust olla. Kasvõi selleks, et staadionil käituda osata ja selleks et piiri pidada, kui alkoholi palju ei kannata.
                              Mina pettusin täna Kalju fännides tõsiselt. Tundus enne justkui positiivne samm fänluses.
                              Oli sul keegi maani täis või? Ma vaidleks ikka väga kõvasti vastu.

                              Mitte et ma mingi räige rets oleks ja igast lõhkumist pooldan, siis võiks klubi või staadioniomanikud veidikenegi, ehk niipalju vaeva näha, et istepinke 30 aasta jooksul korra ka vahetataks. Ja mingi lõhkumine ei olnud tegelt absoluutselt plaanis, pärast väravat koos hüpates lihtsalt juhtus nii.

                              Kommentaar


                                Oh teid küll. Kohe tümitama ja maha tegema. Mind ennast ei olnud Pärnus täna (kahjuks). Oleks siis asjaga tegelenud kohe, turvad oleks öelnud korralikult ja viisakalt, et palun ärge tehke seda (enamus mängudel kahjuks turvad tõesti ei hoiata vaid lähevad kohe kallale, Eesti keelt ka ei osata). Nõmme Kalju fännid on alati kuulanud turvade käske ja korraldajate sõnu. Kui nüüd hakatakse nõudma istepingi parandamist ja kinnimaksmist, siis asi on süsteemis mitte fännides. Parandada tuleb EJL, turvade ja fännide ühist koostööd Eesti jalgpalli arendamisel, sest kui turvad ei teagi mida fännidel on lubatud teha EJL poolt siis on asi SÜSTEEMIS.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X