320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RaidoL Vaata postitust
    kägo läks kogu oma kehaga palli peale. tabas palli esimesena ja siis saviaugu jalga. midagi tahtlikku ta ju ei teinud
    telepildi järgi küll täiesti ilmselge punane!

    Kommentaar


      Poisid, kas saite kodus ema käest riielda ka, et (peaaegu) külmakraadidega pluusita olite? Ema nägi ju telekast.

      Aga tösiselt - mis komme see on selline? Meediast nähtu põhjal tundub selline veider slaaviverd vutisöprade komme olevat. Nagu mismöttes? Päriselt.

      Kommentaar


        Algselt postitas jorss Vaata postitust
        telepildi järgi küll täiesti ilmselge punane!
        see on sinu arvamus läbi televiisori mitte kui asjaosalise oma

        Kommentaar


          Algselt postitas RaidoL Vaata postitust
          see on sinu arvamus läbi televiisori mitte kui asjaosalise oma
          Et nagu telepilt valetas? Või oli hoopis tegu filmitrikiga?
          Ma peale sinu postitust ei teagi enam mida või keda uskuda. Kas telepilti või Kägot? Palun aita mind!!!
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Uno ütleb, et jalgpallis peab säilima inimlik faktor. Seega tuleb uskuda Kägot. Telepilt oli nähtavasti võltsitud!

            Kommentaar


              Algselt postitas jorss Vaata postitust
              telepildi järgi küll täiesti ilmselge punane!
              järelikult oli teil silmanägemisega probleeme ! kägo sai ainult kollase mitte punase ! eile anti üldse välja ainult 2 kollast ja mitte ühtegi punast kaarti !

              Kommentaar


                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                auts! kui raske vigastus saviaugul on? noo Kägo on ju ennegi hiilanud oma niitmistega ega see esimene kord just pole
                pole sellel saviaugul viga midagi ! aga simuleerida oskab ta kll hästi,see on juba vana TVMK trikk et igas olukorras maximaalselt simuleerida ja lolli mängida !

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Oled vist liiga palju palja ülakehaga jalgpalli vaadanud. Kas külm võttis ka sinul ajunatukese ära, et Kägo mängustiili heaks kiidad?
                  See pole talle mitte esimene kord kui ta nii lolli ja jõhkrat viga tegema läheb. Olen nõus, et vead ja vigade tegemine käib jalgpalli juurde, aga nii ikka ka ei saa nagu see poolearuline neid päris tihti teeb.
                  kle rein , ma vaatan et sa oled igalpool väga suur sõnamees ! krt mind ajab juba väga närvi see et sa igalpool kus vähegi saad meie mängijaid või fänne sõimad või milleski süüdistad ! krt tõmba tagasi nüüd natuke ja pea vahet,risto tegi oma tööd ning ta tegi seda hästi,vähemalt pingutas ja kohtunik tegi selles olukorras vea sest mängiti palli mitte ei sõidetud puhtalt vastasele sisse ! (eagelvision)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Markeca21 Vaata postitust
                    pole sellel saviaugul viga midagi ! aga simuleerida oskab ta kll hästi,see on juba vana TVMK trikk et igas olukorras maximaalselt simuleerida ja lolli mängida !
                    see vist käib sis Teeveri,Leetma jaHaavistu kohta kahh...vanad Tvmk kooliga mehed ju
                    b-day

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                      see vist käib sis Teeveri,Leetma jaHaavistu kohta kahh...vanad Tvmk kooliga mehed ju
                      oled sa kordagi näinud kedagi neist 3-st halamas või simuleerimas,need mehed ei raiska aega vaid võtavad mängimist väga tõsiselt,kukuvad-on kohe jalgadel tagasi ja võitlevad edasi-ei mingit molutamist ja kummi venitamist...niiet selle väite lükkan tagasi !

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Markeca21 Vaata postitust
                        kle rein , ma vaatan et sa oled igalpool väga suur sõnamees ! krt mind ajab juba väga närvi see et sa igalpool kus vähegi saad meie mängijaid või fänne sõimad või milleski süüdistad ! krt tõmba tagasi nüüd natuke ja pea vahet,risto tegi oma tööd ning ta tegi seda hästi,vähemalt pingutas ja kohtunik tegi selles olukorras vea sest mängiti palli mitte ei sõidetud puhtalt vastasele sisse ! (eagelvision)

                        Loe mu postitusi hoolikamalt (eagelvision) . Ainuke keda ma süüdistasin oli Kägo ja seda põhjendatult. Ülejäänud meeskonna kohta mul pretensioone pole ja parem meeskond võitis.
                        Nüüd aga mu noor sõber mine oma tööd tegema (loe: hommseks koolipäevaks õppima).
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RaidoL Vaata postitust
                          palju said siis
                          panustasin 500.- ja mängu sidusin ManU-Aalborgi mänguga...kokku oli koef
                          5.4
                          Pain is temporary, honour lasts forever...

                          www.fcotepaa.ee

                          Kommentaar


                            sõimab või ei sõima igalpool,sõnamehe oma asi,keskusmis kriitikat teeb...samas ei saa ju musta valgeks rääkida,kägo on suht toores mängija,kellelgi pole see kahe silma vahele jäänud.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Ei olnud see Kägo mingi suur patuoinas mõlemad läksid pallipeale kägo oli lihtsalt natuke väledab ja tugevam , oleks Kägo aelglasem olnud oleks saviauk palli ära löönud ja kägo vb saanud matsu kirja. Ikka juhtub kui palli pärast võitled minu arvates ning kiiret paranemist Saviaugule

                              Kommentaar


                                no kopsupõletik on kindel mats nüüd
                                Selle koosseisuga oli ikka väga hea mäng, fanera mängis ka ikka alla poole oma arvestust. Pärnusse tuleb minna sekord ikka suure bussiga, tulejaid on palju! Kuno, ära seda rohelist raketti küll võta seekord
                                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X