320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei ole.
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas R.Madridista
      Kas selline variant on olemas, et mu vend paneb ennast listi FB-s ning mina tulen tema nimega staadionile ?

      Minult pole nendel vähestel kordadel kui ma Kalju mängudel olen käinud, keegi dokumenti küsinud.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Kaljul on ju Näoraamatu näoskänner, nii kui sisse lähed skännib näo ära ja niis saadakse ka publiku numbrid teada.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Minult pole nendel vähestel kordadel kui ma Kalju mängudel olen käinud, keegi dokumenti küsinud.
          Aga sina Rein oled ju ka koloriitne kuju Eesti jalgpallis.
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Millega Maxima siis toetab ? Paneb mudilastele ühe täispuhutud õhupalli üles ? Ei norida ei tahaks üldse tegelt ei mäletagi millal viimati mingi uudis oli, et mõni eesti klubi omale sponsori on leidnud. Olid oligarhide TVMK ja Levadia aga ajad on nüüd teised . Samas on Levadia suutnud ikkagi üsna korraliku eelarve kokku saada ja Faneraga sarnaselt koos pankrotistunud oligarhiga klubi põhja ei läinud.
            Kui ikkagi sponsor piisavalt meedias tähelepanu saab siis teeb ta järjest rohkem oma rahakoti raudu lahti . Kindlasti julgustab see teisi eesti firmasid ennast läbi vuti reklaamima ja seda on väga vaja .
            FCF Forever

            Kommentaar


              Kalju kodulehel on siis selline tore uudis:

              Kommentaar


                Tõenäoliselt kõik satsid tegelevad sponsorite otsimisega, va Flora.

                Kommentaar


                  Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                  Tõenäoliselt kõik satsid tegelevad sponsorite otsimisega, va Flora.
                  nemad saavad EJL headel tingimustel alati laenu võtta
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Hea uudis, kuid mis saab Alain Garcia Gutierrezist?

                    Kommentaar


                      Maxima on järgmised 3 aastat Kalju kuldsponsor ja ligilähedale samasuguse panusega nagu Unibet. Kindlasti paneme mudilastele õhupallid ka mängimiseks välja

                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Millega Maxima siis toetab ? Paneb mudilastele ühe täispuhutud õhupalli üles ? Ei norida ei tahaks üldse tegelt ei mäletagi millal viimati mingi uudis oli, et mõni eesti klubi omale sponsori on leidnud. Olid oligarhide TVMK ja Levadia aga ajad on nüüd teised . Samas on Levadia suutnud ikkagi üsna korraliku eelarve kokku saada ja Faneraga sarnaselt koos pankrotistunud oligarhiga klubi põhja ei läinud.
                      Kui ikkagi sponsor piisavalt meedias tähelepanu saab siis teeb ta järjest rohkem oma rahakoti raudu lahti . Kindlasti julgustab see teisi eesti firmasid ennast läbi vuti reklaamima ja seda on väga vaja .
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                        Hea uudis, kuid mis saab Alain Garcia Gutierrezist?
                        Viikmäe ütles ,et Alain on Hispaanias puhkusel.
                        JK Nõmme Kalju , BEST4EVER

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                          Tõenäoliselt kõik satsid tegelevad sponsorite otsimisega, va Flora.
                          Oo jaa kure ja viljandi kindlasti otsivad Kui jalkaliit on su sponsor siis milleks ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Zx . Vaata postitust
                            Viikmäe ütles ,et Alain on Hispaanias puhkusel.
                            Kui kauaks? kas naaseb veel ka Eestisse tagasi?

                            Kommentaar


                              Kas just puhkusel, aga Kaljus vist enam teda ei näe.

                              Kommentaar


                                FB teema jätkuks:
                                Kalju kodulehelt: "Avalda uute mängumeeste kohta arvamust Nõmme Kalju Facebooki lehel: facebook.ee/jkkalju" ...?
                                Minu point on see, et kui ma tahaks Kaljut fännata aga FB kontot endale põhimõtteliselt ei tee (piisab sellest, et Google nagunii teab, mis veebikülgi ma külastan) siis mul polegi võimalust Kalju fänniks hakata. Mõni põhimõtteline inimõiguslane võiks siit lausa "usulise diskrimineerimise" juhtumi välja imeda...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X