320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
    Kas tribüünidel, siis olid Viljandi fännid? Ma nagu ei näinud.
    kas see ei ole siis sarkasm meie suunas? et meid nagu ei olnudki kohal. kellega te siis penalteid lõite, fantoomidega?
    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

    Kommentaar


      Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
      kas see ei ole siis sarkasm meie suunas? et meid nagu ei olnudki kohal. kellega te siis penalteid lõite, fantoomidega?
      Tegelt ju fantastiline, et kohal olite, kuid et endast märku anda, siis on vajalik ka häält teha.

      Või kuidasmoodi peaks teisel pool istuv isik märkama tribüünil oma sõpra Meelist, kui Meelis endast märku ei anna?

      Kommentaar


        Ei olnud Tuleviku fännidel viga midagi. Tegid tribüüni ühes otsas häält küll. Minu meelest väga lahe nähtus, jätkake samas vaimus.

        Kommentaar


          Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
          kas see ei ole siis sarkasm meie suunas? et meid nagu ei olnudki kohal. kellega te siis penalteid lõite, fantoomidega?
          Sorri ma ei näinud tribüünidel Viljandi fänne, ära nüüd pahanda! Selle eest kuulsin ja nägin neid aia taga ja sellepärast ma ütlesingi, et kui siiski oli ka tribüünidel Viljandi omasi, siis oleks olnud tark kõik koos olla kuskil, et asjal rohkem POWERIT oleks! Ära näe tonti seal kus seda pole kallis sõber...
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Nii! Terve juuni kanname üle ja valame välja!
            EURO 2008 Kohtumispaik, Harju 6, Stereo!
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Päevaküsimus: Kas tuleb uus publikurekord?!
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                Päevaküsimus: Kas tuleb uus publikurekord?!
                ilm soosib kyll

                Kommentaar


                  Tuleb publiku rekord, tuleb Kalju võit, tuleb Kalju fännide pidu.

                  Kommentaar


                    LIVE-ülekanne!

                    Kommentaar


                      äärmiselt vähe rahvast oli kuidagi

                      Kommentaar


                        publikurekordist polnud haisugi.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Kõik on Pärnus rannas .
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HABE Vaata postitust
                            Tuleb publiku rekord, tuleb Kalju võit, tuleb Kalju fännide pidu.
                            Polnud ühte ega teist, lihtsalt 0:4
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Polnud ühte ega teist, lihtsalt 0:4
                              Kahjuks oli jah värisev Silver Kõiv (vile oli nii Levadiale, et jube) ja Tarmo Kink.

                              Kommentaar


                                tänase mängu tegi ära jah üks mees. tundub, et koondisemängud on mõnele mõjunud väsitamise asemel ikka väga sütitavalt
                                aga miks Takile kogu aeg nii palju ruumi jäeti äärele?

                                ilmselt Teever ei jätnud täna säästukal palja kõhuga peesitanud Tarmo Rüütlile kõige paremat muljet.

                                tänud lahkele Kalju värava/piletimüügipoisile
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X