320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack
    levadia "fännide" jaoks on aus selline: kallale minnakse siis kui neid palju rohkem on (algselt mindi senilegi ainult kallale samamoodi millepeale teised kohe appi läksid senile ja seetõttu oli flora fänne rohkem), kui ollakse võrdses arvus siis kasutatakse abivahendeid. debiilide teemas räägitud reeglid on neil küll olemas kuid seda on vaid üks: reegleid pole. seda on nad tõestanud juba.

    EDIT: KUI see lastele ja naistele kallale minek tõsi on siis veel üks "aususe" tõestus juures.
    No see kes pihta sai on alaealine Kalju poiss.
    I`m not scared of dying, I just dont want to

    Kommentaar


      Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
      Miks on Kalju teismelised tüütud??? Kas sellepärast et nad häält teevad?? Või et neid nii palju on?? Või et hoolimata mängu tulemusest on nad alati positiivsed??
      Väga head küsimused. Loodetavasti vastab neile inimene, kes selle sõnapaari eespool välja käis. Mina, muide, ironiseerisin.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Väga head küsimused. Loodetavasti vastab neile inimene, kes selle sõnapaari eespool välja käis. Mina, muide, ironiseerisin.
        jah, sain aru küll, et see nool lasti minu pihta, kuna mainisin eespool, et eelistan säästukat pääsemaks teismeliste (seejuures ei öelnud ma kindlasti, et Kalju teismeliste) seltskonnast, aga ei pidanud siis vajalikuks tühja peale reageerima hakata.
        see, et minu jaoks suurem hulk aktiivseid teismelisi pelutav on ja ma nende vältimiseks ise viisakalt eemale püüan hoida, ei ole küll kuidagi mõeldud Kalju fännide, kes vist enamasti küll jäävad sinna ikka, hukkamõistuna.
        ütleme siis nii, et tegu on minu omapäraga ja ei maksa sellest jälle ei tea mida välja lugeda.
        kaks firmatorti, kast pepsit!

        Kommentaar


          Algselt postitas billy t Vaata postitust
          jah, sain aru küll, et see nool lasti minu pihta, kuna mainisin eespool, et eelistan säästukat pääsemaks teismeliste (seejuures ei öelnud ma kindlasti, et Kalju teismeliste) seltskonnast, aga ei pidanud siis vajalikuks tühja peale reageerima hakata.
          see, et minu jaoks suurem hulk aktiivseid teismelisi pelutav on ja ma nende vältimiseks ise viisakalt eemale püüan hoida, ei ole küll kuidagi mõeldud Kalju fännide, kes vist enamasti küll jäävad sinna ikka, hukkamõistuna.
          ütleme siis nii, et tegu on minu omapäraga ja ei maksa sellest jälle ei tea mida välja lugeda.
          Meeldiv. Ma siis ei loegi. Seekord ilma irooniata.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Ok, unustame need Ultrad, lakume nats haavu ja keskendume laupäevase hommikusöögi peale! Menüüs kohvi ja praemuna kõrvale Tartu Maag Tammeka!
            Hiilgav aeg muidugi meistriliiga mängu jaoks! Kell 11.00 Hiiu Staadionil!

            Aga trotsime seda jama ja näitame, et kui vaja tuleme kell 11 ka kohale!
            Tammekale tunnen kaasa, kui nad just eelmise päeva õhtul ei tule, siis peavad poisid ikka vara ärkama, et kell 1o hiljemalt Hiiul olla...

            NB! Ja ärge unustage, et kõik rahvusvahelised jalgpallielamused toob teieni Lounge Stereo!
            Täna, siis eriline maiuspala
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Aga Kuno kuidas selle kolmanda õllega ikkagi jääb??? Kirjutasin siin enne et kuidagi ei saanud seda välja reklaamitud teenust sealt stereost+????????
              I`m not scared of dying, I just dont want to

              Kommentaar


                Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                Aga Kuno kuidas selle kolmanda õllega ikkagi jääb??? Kirjutasin siin enne et kuidagi ei saanud seda välja reklaamitud teenust sealt stereost+????????
                Ma tõesti ei oska öelda, praegu on isegi laudadel reklaamid väljas..... Aga kõik nagu toimib. Millal see täpselt oli? ülekande ajal ikka?
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                  Ma tõesti ei oska öelda, praegu on isegi laudadel reklaamid väljas..... Aga kõik nagu toimib. Millal see täpselt oli? ülekande ajal ikka?
                  Jep!! Käis mäng Portugal VS Türgi. Ja se hetk laua peal ei olnud veel reklaame. Aga selge eks ma proovin siis uuesti mõnipäev..
                  I`m not scared of dying, I just dont want to

                  Kommentaar


                    mujal kehtivad sellised pakkumised siis, kui võtad kõik 3 õlle korraga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                      mujal kehtivad sellised pakkumised siis, kui võtad kõik 3 õlle korraga.
                      jah nii peaks olema meil ka, ostad 2 saad ühe peale... Suure kambaga igati hea
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                        jah nii peaks olema meil ka, ostad 2 saad ühe peale... Suure kambaga igati hea
                        Mu esimene küsimus oli et kas see 2=3 kehtib ja sealt edasi te teate nii et oligi plaan mitu korraga osta
                        Aga las ta jääb eks Kunagi saan ma selle õlle ka kätte
                        I`m not scared of dying, I just dont want to

                        Kommentaar


                          Lember oli mannetu ja Kink oli võimas. Teever lihtsalt lonkis tujutult platsil ringi. Kahju. Loodan laupäeval paremat esitust näha.
                          CC Rota Mobilis - www.ccrotamobilis.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                            Mu esimene küsimus oli et kas see 2=3 kehtib ja sealt edasi te teate nii et oligi plaan mitu korraga osta
                            Aga las ta jääb eks Kunagi saan ma selle õlle ka kätte
                            Saad!!!!
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Andrus Kikkas Vaata postitust
                              Lember oli mannetu ja Kink oli võimas. Teever lihtsalt lonkis tujutult platsil ringi. Kahju. Loodan laupäeval paremat esitust näha.
                              No Takil oli hea päev, nii juhtub ka kõige paremates peredes.
                              Laupäeval uus mäng, uus päev, uued tujud!

                              Lakume nats haavu ja lähme lahingusse!
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                                Millal see täpselt oli? ülekande ajal ikka?
                                Tegelikult oli se ka turniiri avamängu ajal sedasi, kuid mina sellest suurt numbrit ei teinud. Pühapäeval aga kõik juba toimis, selle erandiga et rahvast kuidagi vähe oli.
                                "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                                http://runplus.wordpress.com

                                "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X