320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalju-Dinaburg välireklaamikampaania on üle linna viiel 6x3m rippkangal ja neljal 6x3m reklaamkandjal. Lisaks veel eksponeerime videoklippi Foorumi Kaubanduskeskuse fassaadil asetseval Led ekraanil. Seega kõikides linnaosades! Eesti ja momendi mastaabis suur kampaania!

    Kommentaar


      Nii piletid ostsin täna ära homsele mängule. Loodan et tuleb hea mäng.
      Isiklik arvamus on see, et loodan et seda pikka tüüpi ründesse ei panda. Mulle ta eriti ei meeldi , ründaja kohta aeglane. Aga võibolla kellegile teisele tundub teisiti. (Kalju mängijad võiks visata särke publiku hulka , kuna endal pole kahjuks.
      Oi kuidas ma siis kõik maha niidaks )

      Kommentaar


        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
        Ostke kõik oma euromängu pilet juba eelmüügist, et teiega ei juhtuks staadionile pääsemisel sama jama...
        http://www.youtube.com/watch?v=3UUg0_qIjBE
        ära naera midagi, laulupeo ajal oli trammides ja trollides umbes sama seis

        Kommentaar


          Kurat TV3 ja kõik pasundavad Vitalist. Kas tõesti mingi staar on sündinud. Ma ei taha teid solvata, aga jumala tihti välismaalsed kes Kaljusse tulevad on kas samal tasemel meie Eesti poistega või sitemad. Aga on ka erandeid, näiteks Nunes. pimentel ja neid ei tunne ma. Vasquez oli ilmselge läbikukkumine

          Kommentaar


            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            Kurat TV3 ja kõik pasundavad Vitalist. Kas tõesti mingi staar on sündinud. Ma ei taha teid solvata, aga jumala tihti välismaalsed kes Kaljusse tulevad on kas samal tasemel meie Eesti poistega või sitemad. Aga on ka erandeid, näiteks Nunes. pimentel ja neid ei tunne ma. Vasquez oli ilmselge läbikukkumine
            Ülimalt kasulik mängija jalgpalli popaliseerimiseks ju, ja näed ei peagi olema mingi metromees

            Lahe, mulle meeldib. Kas Vitali särgid lähevad sama kiiresti kui Ronaldo?

            Kommentaar


              Eks ikka mehe kasv on see mis kõige rohkem silma hakkab tema juures.

              Kommentaar


                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                Kurat TV3 ja kõik pasundavad Vitalist. Kas tõesti mingi staar on sündinud. Ma ei taha teid solvata, aga jumala tihti välismaalsed kes Kaljusse tulevad on kas samal tasemel meie Eesti poistega või sitemad. Aga on ka erandeid, näiteks Nunes. pimentel ja neid ei tunne ma. Vasquez oli ilmselge läbikukkumine
                Siin siis see sama video sinu jutu kinnituseks:
                Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                Kommentaar


                  Homset mängu ei näe kuskilt, ega ju? Ise kahjuks statale ei jõua :S

                  Kommentaar


                    saatke palun link flaieri jaoks.

                    Kommentaar


                      Stata on valmis, mõlemad meeskonnad tegid täna trenni... kõik on nii nagu peab ja õhus on elektrit juba tunda

                      Kommentaar


                        Algselt postitas loll123 Vaata postitust
                        saatke palun link flaieri jaoks.
                        http://www.orkut.com/Main#AlbumZoom.aspx?uid=895499881791818195&pid=123 6277769263&aid=1232285019$pid=1236277769263

                        Aga palun
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Ülimalt kasulik mängija jalgpalli popaliseerimiseks ju, ja näed ei peagi olema mingi metromees

                          Lahe, mulle meeldib. Kas Vitali särgid lähevad sama kiiresti kui Ronaldo?
                          Eriti tore olex kui särk on ka Vitali suurus aint
                          Ex näis mis mängu ta siis mängima hakkab, ex iga algus ole uues meeskonnas raske, pead ju tõestama nii mõndagi. Arvan, et esialgu kasutataxe Vitalit ML tabeli lõpus olevate võistkondade vastu, siis saab rohkem kohaneda ning siis paistab mis masti ta on.

                          Kommentaar


                            pole sellist lehte.

                            edit. sain kätte nüüd. 123 ja 62777... polnud koos.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas loll123 Vaata postitust
                              pole sellist lehte.
                              Mine orkutisse ja võta selline kasutaja nagu
                              Roosad Pantrid Orkut Page!
                              Sealt album Roosa ja ulmeline ja volaaa
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar



                                Selle flaieriga 40 eek? Võib olla homme tulen...
                                FCLT.EU
                                ----------------------------------------------------------------------
                                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                                Kommentaar

                                Working...
                                X