320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • sibierski
  replied
  No selle tõmbega tekitas Paide Linnameeskond ikka päris mitu küsimust korraga, et kas nagu ei tahetagi midagi lähiaastatel võita?
  Miks selline lüke ja eelkõige huvitab, et mille pealt? Kas uuel coachil on selleks midagi ette näidata?
  Samamoodi ei olnud mitte kui midagi ette näidata ka eelmisel coachil, aga praegune tõmme on ikka täielik 2 & 7 offsuited

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Nagu on loogiline valik, aga teisest küljest imelik valik.

  Leave a comment:


 • ElNino9
  replied
  Anieril saab ka leping selle aastaga läbi. Flora jutud on laest võetud? Kui üldse läheb, siis pigem oleks viimane aeg veel välismaale minna, ei?

  Leave a comment:


 • QRkood
  replied
  Algselt postitas QRkood Vaata postitust
  Kas lepingu pikkusest ka kuskil juttu on olnud?
  3 aastat, vastan ise.

  Leave a comment:


 • Supelman
  replied
  Algselt postitas SunWolf Vaata postitust

  Nonii, Ilmselt nüüd saabki Paide LM 'normaalse treeneri'. Elu näitab kas ka 'normaalse' lõpptulemuse. Nagu ma aru saan siis uuele treenerile järgmisel hooakal tulemust alla meistritiitli ei andestata.
  No see pole päris see, mida ma normaalse treeneri all silmas pidasin. Nüüd võib top3 kohaga hüvasti jätta.

  Leave a comment:


 • SunWolf
  replied
  Eks tulevik näitab, kuidas paidele Voolaiu käe all läheb. Nagu ma olen aru saanud, siis fännid ootavalt temalt vaid premmi tiitlit. Lähiminevik mehel oli aga selline, et parimate Eesti mängijate valiku juures ei suutnud ta nad koondises tulemuslikult mängima panna.

  Leave a comment:


 • zaz
  replied
  Kuna Aafrika suund on Paidel tugevalt sees, siis eeldasin, et äkki läheb Reiteliga diiliks. Aga et siis selline variant. No saab Voolaid võimaluse tõestada, kas siis on temas peatreeneri materjali. Põnev igal juhul!

  Leave a comment:


 • QRkood
  replied
  Kas lepingu pikkusest ka kuskil juttu on olnud?

  Leave a comment:


 • xerikx
  replied
  Elulugu vaadates on ideaalne valik - Järvamaal sündinud ja üles kasvanud, sh ise Paide LM eest mänginud. Kuna Järvamaa mängijaid jääb järjest vähemaks põhis (ja suureneb aafriklaste arv), siis vähemalt treeneri näol võiks Järvamaa esindatus järgmisteks aastateks kindlustatud olla, mis on oluline kohalikule kogukonnale ja sponsoritele. Stoori tuleb veel vägevam kui nüüd Paide oma mees tuleb ja suudab PLM nt tiitlini viia. Treenerina on CV hetkel lühike, aga loodame et suuremad saavutused on veel ees! EDU!

  Leave a comment:


 • Rudy
  replied
  Tänane Betsafe tuleb lit. Ega muidugi Kamsilt mingit asjaliku infot loota pole.
  Voolaid, pole kursis tema elulooga, aga puhtalt numbreid vaadates on minevik kohutav ju? Mis ta saavutused või plussid on?

  Leave a comment:


 • ElNino9
  replied
  Voolaid it is.
  Kuna mees mõnda aega juba jalkast eemal olnud, siis see kokkulepe või vähemalt esimene jutuajamine pidi tükk aega tagasi juba olema.

  Leave a comment:


 • MALAGA
  replied
  Kams paneb jürirattale ka juba ära ümmarguse jutu ja vastusteta küsimustega . " You talking a lot but you don't say anything " .

  Leave a comment:


 • trk
  replied
  Mis see juhatus-juhtkond oleks väga saanud teisiti teha? Kuna uue peatreeneriga (ei tea kes see küll on?) olid käed löödud, siis järelikult tekkis kahtlus, et see info võib lekkida. Seega tuli Zahovaikole teada anda see karm uudis, mujalt kuulmine oleks eriti halb olnud kõigile. Ja see teade omavahele jääda ka ei saanud, sest peatreeneri näost, kehakeelest ja käitumisest oleks see niikuinii välja tulnud.
  Edaspidi ollakse kogemuse võrra rikkamad, kui ei suudeta oma asju konfidentsiaalselt ajada, siis jäetakse senine peatreener kohe kõrvale, ütleb meestele head aega ja kõik. Nii nagu see mujalgi käib.

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Ma ka ei saa aru, mis asi seal Paides täpselt käärib.

  Leave a comment:


 • nurmalna
  replied
  Algselt postitas Hyrax Vaata postitust


  Treenerid vahetuvad ja see on täitsa tavaline asi jalgpallis. Tundub et lihtsalt käis ego pihta ja jonn on selles osas. Professionaal oleks need viimased 2 mängu ilusti ära mänginud ja tiimi motiveerida suutnud ja ilusalt laiali läinud (isegi kui näiteks tuleb välja et see juhatuse teema väga ilus polnud). Suure inimene tunnus oleks seda otsust respekteerida ja oma töö korralikult lõpuni teha. Betsafe-i podcastist oli ka tunda seda, et Kamsi häiris see narratiiv nagu oleks Zahhole liiga tehtud.

  Pigem tundub loogiline otsus. See aasta ei tulnud tulemust, mängpilt ei ole nii hea kui võiks olla. Saadeti minema Mööl mingil põhjusel.
  Väga hästi kokku võetud. Arvan täpselt sama

  Leave a comment:

Working...
X