320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mällar Vaata postitust
    Kust ma saaksin ennustada meistriliiga mänge, nagu seda viimased aastad teha on saanud?
    Mul on sama küsimus .
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas Mällar Vaata postitust
      Kust ma saaksin ennustada meistriliiga mänge, nagu seda viimased aastad teha on saanud?
      Arvatavalt on A. Le Coq oma auhindadega alt ära hüpanud
      Aga ennustada võib ju ka ilma auhindateta, lihtsalt lõbu pärast. Pluss väike või(s)tlusmoment on ka sees. Võiks kiirelt ennustusmängu üles saada, muidu I vooru punktid võivad kaotsi minna.
      Niiet loodame parimat, loodame ennustusmäng 2010-t.
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        Supporter Grupp OÜ võib auhinnad välja panna ,kui asi selle taha jääb.
        Meil jätkub igasugu põnevat kraami igale fännile ja maitsele.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Supporter Grupp OÜ võib auhinnad välja panna ,kui asi selle taha jääb.
          Meil jätkub igasugu põnevat kraami igale fännile ja maitsele.
          Hakkab liikuma
          A õige fänn ennustaks vististi omasuguste keskel ka ilma auhindateta. Koht edetabelis ja oma punktiskoor olekski auhinnaks. A kui üks firma on nõus toredat üritust sponsoreerima, oleks see asi kindlasti veel põnevam. Niiet võiks hiljemalt siis reedeks asja ikka ülesse saada. Homseid mänge muidu väga paljud ei jõua ennustada.
          Algselt postitas alehis
          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

          Kommentaar


            Märtsi lõpupoole peaks ennustusmäng Soccernetis tööle hakkama.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Märtsi lõpupoole peaks ennustusmäng Soccernetis tööle hakkama.
              seni võite ju siin ennustada! http://fclt.pri.ee/news/65-2010-03-07-16-08-57?lang=est
              isegi väikesed auhinnad on mängus
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                Järgmine voor jällegi huvitav !! Kas tanki alt välja pugenud Tammeka suudab täna suht ebakindlat mängu näidanud Kaljut üllatada? Trans ja Flora on muidugi vooru keskseim mäng aga ka Paide ja Tulevik sõeluvad välja selle ,kas Paide jätkab liidrite grupis või tõuseb punktidele hoopis Tulevik.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Sa võtad skoorist ainult et Kaljul oli ebakindel mäng nagu ma aru saan?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                    Sa võtad skoorist ainult et Kaljul oli ebakindel mäng nagu ma aru saan?
                    Usu mind mu noor sõber, et Kalju ongi terve hooaja ebakindel. Siiski veel.
                    Algselt postitas alehis
                    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                    Kommentaar


                      Tak deržatt!!!

                      Ida-Virumaa klubide saldo Meistri- ja Esiliiga esimeses voorus neli nulli, ainuke hädine punkt tabelis Jõhvi Orbiidil ja seegi väravateta viigist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Tak deržatt!!!

                        Ida-Virumaa klubide saldo Meistri- ja Esiliiga esimeses voorus neli nulli, ainuke hädine punkt tabelis Jõhvi Orbiidil ja seegi väravateta viigist.
                        Usun,et nüüd pääseb naine sind rahuldamast, kuna said kahe viimase päeva tulemustest ise juba asja lahti

                        Kommentaar


                          Hale elu sel kesakesel tõesti, kui tal neid õnnehetki nii harva on. Umbes nagu elaks päevast päeva gravitatsiooni vihates.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                            Usu mind mu noor sõber, et Kalju ongi terve hooaja ebakindel. Siiski veel.
                            Sina vanamees ikka ei saa mind nooreks nimetada. Ja sinu arvamust on terve foorum täis. Ma jälle, lootsin aru saada mida Rootsi Kunn oma öelduga mõtles.

                            Kommentaar


                              Nonii, võib öelda et esimene üllatustulemus on sündinud sel aasta, meister ei suutnud saarlaste vastu koduväljakul enamat 1-1 viigist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                                Nonii, võib öelda et esimene üllatustulemus on sündinud sel aasta, meister ei suutnud saarlaste vastu koduväljakul enamat 1-1 viigist.
                                See tulemus segab kaardipakki ja muudab huvitavamaks hooaega

                                Kommentaar

                                Working...
                                X