320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõenäoliselt oleks Eesti jalgpallile kasulik Sillamäe ja Kalju edukas hooaeg. Sillamäe tekitaks natuke rahvuslikku vastandamist ning seeläbi äkki tuleks rahvast staadionile. Kalju puhul oleks midagi juba vaja võita, sest kaua herr Tehva ikka seda raha ahju loobib. Äkki mingi hetk saab kõrini, kui niimoodi kusagil viienda koha peal müratakse.
    Ülejäänute võit poleks midagi erilist. (Siinkohal mõtlen ma neid, kellel oleks võimalust - Trans, Flora ja Levadia. Ülejäänud müravad ilmselt jälle niisama.)

    Kommentaar


      Enne iga hooaeg räägitakse aega tihedamast konkurentsist, kuid lõpp on ikka ühesugune. Levadia võidab ja teised on statsid ju

      Kommentaar


        1.Levadia
        2.Sillamäe
        3.Kalju
        4.Trans
        5.Flora
        6.Tulevik
        7.Tammeka
        8.Kure
        9.Paide
        10.Lootusetus
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Tõenäoliselt oleks Eesti jalgpallile kasulik Sillamäe ja Kalju edukas hooaeg. Sillamäe tekitaks natuke rahvuslikku vastandamist ning seeläbi äkki tuleks rahvast staadionile.
          Sillamäe tiitlivõit või liidriroll tekitaks pigem masendust ja rahvast jääks võib-olla veelgi vähemaks. Eesti jalgpalli arengu mõttes oleks eriti võigas kui ka Narva teeks kõva aasta ja konkureeriks Sillamäega tiitli pärast. Küll olen nõus, et kui Kalju teeks võimsa hooaja, võiks see publiku mõttes tekitada umbes sama fenomeni nagu kossus Rakvere Tarvase puhul.

          Kommentaar


            1. Levadia
            2. Nõmme Kalju
            3. Sillamäe
            4. FC Flora
            5. Narva Trans
            6. JK Tammeka
            7. Paide LM
            8. Kuressaare
            9. Tulevik Viljandi
            10. Kohtla-Järve Lootus

            Selline oleks minu soovitav järjestus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Sillamäe tiitlivõit või liidriroll tekitaks pigem masendust ja rahvast jääks võib-olla veelgi vähemaks. Eesti jalgpalli arengu mõttes oleks eriti võigas kui ka Narva teeks kõva aasta ja konkureeriks Sillamäega tiitli pärast. Küll olen nõus, et kui Kalju teeks võimsa hooaja, võiks see publiku mõttes tekitada umbes sama fenomeni nagu kossus Rakvere Tarvase puhul.
              Rakvere Tarvase pealtvaatajate numbrid teevad meie jalgpalliklubid tõesti kadedaks. Viimase viie kodumängu keskmine on 1540 pealtvaatajat ja viimases mängus Rockiga oli 2300 inimest.Ametlikult registreeritud 65 aktiivset fännklubi liiget ka.

              Sellist fenomeni oleks jalgpalli ka vaja, ala populaarsus kasvaks kindlasti.

              Kommentaar


                Kuna meie kliima on selline, siis peaks igasse suuremasse linna üks sisehall, koos tribüünidega ehitama ja siis on raudselt sama palju inimesi kohal kui kossuski


                Kommentaar


                  Kuna meie kliima on selline, siis peaks igasse suuremasse linna üks sisehall, koos tribüünidega ehitama ja siis on raudselt sama palju inimesi kohal kui kossuski
                  Pikemas perspektiivis ehk küll. Aga ma ei usu, et see kohe oluliselt rohkem rahvast tribüünile meelitaks, sest seos kliima ja rahvaarvu vahel on minu arvates üsna väike. Pole ju ka suvel publikut palju rohkem kohal kui varakevadel või hilissõgisel sittade ilmadega.

                  Kommentaar


                    Millest sa aru ei saa? Eesti inimesel on ju pohhui kas on tegemist korvpalliga,käsipalliga vms. Kui jalgpalli mängitaks kuskil sisehallis ja näiteks Rakveres siis ma arvan et sama publik, kes kossu käiks vaatamas tuleb ka vutti vaatama! Sellepärast, et on head tingimused! muidugi eeldame et rakvere flora oleks ML-s. Tegelikult oleme me ju spordirahvas, kui arvestada rahvaarvuga.

                    Kommentaar


                      Eesti inimesel on ju pohhui kas on tegemist korvpalliga,käsipalliga vms.
                      Millel see arvamus põhineb?

                      Kommentaar


                        On ju nimodi meil kombeks, et kui midagi toimub Eestis ja see toimub sees, kus pakutakse süüajuua ja kõike võimaliku ja meeleolu on hea, siis eestlane veab enda perse kohale kui pilet liiga kallis pole! Võtame näiteks Simpel session või iluuisutamise EM. Oli seal vähe publikut?

                        Ja omadest kogemustest tean öelda, et ega saalihoki publikunumbrid ka midagi hullu pole! Aina tõusevad. Eriti nüüd kui Eesti MM-ile pääses.

                        Kommentaar


                          On ju nimodi meil kombeks, et kui midagi toimub Eestis ja see toimub sees, kus pakutakse süüajuua ja kõike võimaliku ja meeleolu on hea, siis eestlane veab enda perse kohale kui pilet liiga kallis pole! Võtame näiteks Simpel session või iluuisutamise EM. Oli seal vähe publikut?
                          Samuti on meil kombeks, et näiteks Saaremaa rallil või Otepää suusatamise MM-etapil või kasvõi mõnel õllefestivalil on ka rahvast murdu, ehkki need üritused toimuvad lageda taeva all.
                          Aga mu jutu point on pigem selles, et kus on nõudlust, seal ka turgu. Atraktiivset asja minnakse vaatama ka siis kui ilm on sitt ja kommi ei pakuta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Samuti on meil kombeks, et näiteks Saaremaa rallil või Otepää suusatamise MM-etapil või kasvõi mõnel õllefestivalil on ka rahvast murdu, ehkki need üritused toimuvad lageda taeva all.
                            Aga mu jutu point on pigem selles, et kus on nõudlust, seal ka turgu. Atraktiivset asja minnakse vaatama ka siis kui ilm on sitt ja kommi ei pakuta.
                            Otepää MK-d ja mingid EMV jalkat on suhteliselt kohatu võrrelda.

                            Kommentaar


                              Ma arvan, et tuleks olla rahul sellegagi et jalka meistriliiga keskmine publikuarv on näidanud mingeidki tõusumärke paaril viimasel aastal ning loota, et see trend jätkuks ka järgnevatel aastatel.

                              Kommentaar


                                Otepää MK-d ja mingid EMV jalkat on suhteliselt kohatu võrrelda.
                                On muidugi. Aga iva on selles, et nii asjad pole, et eestlased ronivad küll sooja saali aga lageda taeva alla mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X