320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palun lõpetage juba see jama siin ära. Flora fännid võiks vait jääda, sest ülejäänud seltskond käitub kui tüüpilised nõukogude provokaatorid ja toovad siia kogu natsiteema. Nagu eelminegi Sherman, otsides kuskilt välja provokatiivse natsifoorumi, topib selle siiagi.

    Kommentaar


      Natsile natsifoorum võib olla.

      Kommentaar


        Algselt postitas peters Vaata postitust
        tüüpilised nõukogude provokaatorid


        101010
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas peters Vaata postitust
          Palun lõpetage juba see jama siin ära. Flora fännid võiks vait jääda, sest ülejäänud seltskond käitub kui tüüpilised nõukogude provokaatorid ja toovad siia kogu natsiteema. Nagu eelminegi Sherman, otsides kuskilt välja provokatiivse natsifoorumi, topib selle siiagi.
          Üldiselt ma olen selles teemas üritanud oma arvamust mitte avaldada - see oleks sama mõttetu, kui vasikaga võidu jooksmine. Aga kui inimesele öeldakse, et kedagi ei koti su rassistlik möla, ning sellepeale lendab vastu lause, mille sisust arusaamiseks ei pea olema teab mis vikat, siis viskas ikka väga üle.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Kuule ole meheks, tegid tuju päris lõbusaks siin.
            Ära mölise neeger!

            Flora on nii põlisrahvuslik kui saab olla! Vaata näiteks kuidas karvane riides käib! Tõeline eesti mees ikka, peksab naisi ja maksab koigile ausalt palka! Ainult mingisugustele Che Guevara särgis onaneerivatele vasakpoolsetele pubekatele ja tatarigeeensetele ei meeldiks selline mees ja klubi!

            Kommentaar


              Kuidas see teema nii lõbusaks küll korraga muutus? Muide, kuidas Flora fännidele Inglorious Basterdsi film meeldis?

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Kuidas see teema nii lõbusaks küll korraga muutus? Muide, kuidas Flora fännidele Inglorious Basterdsi film meeldis?

                haha. tegid just mu päeva.
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                  haha. tegid just mu päeva.
                  Ei huvita ja ei vaata...
                  Sina muidugi vaatad, kas reaalselt tunned ka kuidas su ajusid pestakse selle filmiga?...
                  Muidugi vaada veel ka Shindleri Listi ja muid väljamõeldud looga filme, mis on "tõsielul põhinevad" holocashitööstuse propagandavankri edasiviijad... Ahjaa, anne Franki päevikut oled lugenud juba? Jõudu
                  Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                    Nüüd on sinu võimalus põhjused välja tuua ja pakkuda välja ka mingeid lahendusi. Selge on see, et Eesti jalgpall on mudaliiga ja vajab muutuseid. Praegu ei ole vahet, kas ei tehta midagi või tehakse valesti. Tulemust see suurel määral ei muuda. Kuid nagu sinu hinnangust hullumajale ja idiootsetele ning absurdsetele asjadele viidates tuletada võib, tead sa kõige paremini, mis vajab muutmist. Näita seda siis ka välja.
                    Siin teemas on välja toodud erinevaid põhjuseid ja küllap väga tõelähedaseidki. Kus see tõde täpselt peidus on, kes seda teab. Ja kas on siin foorumis meie ülesanne sellele madalseisule lahendusi otsida? Kas neist oleks ka reaalselt kasu? Ise küsin-ise vastan: ei oleks.

                    Idiootseteks pean ma väiteid, et Flora parempoolsed on kuidagi süüdi selles, et publik ei leia teed tribüünidele. Kui sa natuke mõtled, saad ise ka aru, et see on täiesti jabur ja absurdne väide.

                    Ei hakka publik staadionitele voolama kui seal valitseb siirus, sõprus ja armastus. No ei hakka!
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      "Inglourious Basterds" ja ajupesu, ffs. Kõige muu jaoks on mastercard jne.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 818 Vaata postitust
                        Ei huvita ja ei vaata...
                        Sina muidugi vaatad, kas reaalselt tunned ka kuidas su ajusid pestakse selle filmiga?...
                        Muidugi vaada veel ka Shindleri Listi ja muid väljamõeldud looga filme, mis on "tõsielul põhinevad" holocashitööstuse propagandavankri edasiviijad... Ahjaa, anne Franki päevikut oled lugenud juba? Jõudu





                        Mis mottes nagu "väljamõeldud looga filme"? Ei usu, et keegi Inglourious Basterdsit toe pähe votaks...

                        Voi sa tahad oelda, et kogu holokaust on välja moeldud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Idiootseteks pean ma väiteid, et Flora parempoolsed on kuidagi süüdi selles, et publik ei leia teed tribüünidele. Kui sa natuke mõtled, saad ise ka aru, et see on täiesti jabur ja absurdne väide.

                          Ei hakka publik staadionitele voolama kui seal valitseb siirus, sõprus ja armastus. No ei hakka!
                          Mul isiklikult on oma naispoolt kordades raskem staadionile meelitada peale seda, kui mingisugune Flora fänn Kalju mängu ajal kohvipakki loopis, kõigile molli lubas taguda ja kõik munni saatis. Samas eks ta ole nõrguke kah, kelle koht pole staadionil vaid kuhugi naistele sobivamas kohas, eksole.

                          Point ongi selles, kas publikukasv peaks tulema nö tavaliste inimeste pealt, keda huvitab jalgpall või siis inimeste pealt, kes tulevad staadionile oma vaateid näitama ja läbutsema. Mõlemate juurdekasv lihtsalt pole võimalik, sest pereinimesed ja muud nö tavalised inimesed ei taha juudi-neegri-pede-viha või siis lihtsalt purjus inimeste labaseid ja roppe hüüdeid kuulata.

                          Samas respekt Flora fännidele. See, kuidas mu kiilakat ja rahvuslikku, kuid äärmiselt jalgpallikauget sõrpa teie fännkonna liikmed proovivad pikemat aega staadionile meelitada jutuga "möllu ja nalja saab, laulame metsavendade lugusid, raisk" on publikukasvu seisukohalt tervitatav nähe. Vist.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Mul isiklikult on oma naispoolt kordades raskem staadionile meelitada peale seda, kui mingisugune Flora fänn Kalju mängu ajal kohvipakki loopis, kõigile molli lubas taguda ja kõik munni saatis. Samas eks ta ole nõrguke kah, kelle koht pole staadionil vaid kuhugi naistele sobivamas kohas, eksole.
                            Kindlasti väga kahetsusväärne juhtum. Paraku selliseid asju ikka juhtub ja mitte ainult Flora fännidega seoses. No aga see kipubki olema selline "üks Flora fänn loopis kohvipakki, lubas kõigile molli anda ja saatis munni", järelikult on kogu see kamp mingi idioodikari.

                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Point ongi selles, kas publikukasv peaks tulema nö tavaliste inimeste pealt, keda huvitab jalgpall või siis inimeste pealt, kes tulevad staadionile oma vaateid näitama ja läbutsema. Mõlemate juurdekasv lihtsalt pole võimalik, sest pereinimesed ja muud nö tavalised inimesed ei taha juudi-neegri-pede-viha või siis lihtsalt purjus inimeste labaseid ja roppe hüüdeid kuulata.
                            Miks me tahame alustada sealt, kus probleem on sisuliselt olematu? Alustaks ikka sealt, et miks tavainimene, kellele jalgpall huvi pakub, miks tema jaoks see EML nii pagana igav ja vähe huvipakkuv on. Ma olen ikka vahest oma tutvusringkonnas küsinud (no inimestelt, kes nö suure ilma jalgpalli ikka vaatavad), et miks Eesti jalgpall ei huvita. Vastused on tavaliselt mõnitavad-lõõpavad stiilis "eestlased oskavad ka jalgpalli mängida?", "See on ju niiiii igav"...

                            Mõni tahab siin keskenduda mingile pseudoprobleemile, et praegune publik on eemalepeletav. Kõigepealt võiks sinnamaale jõuda, et see nn jalgpallist huvituv tavainimene teaks üldse, kes meil Meistriliigas mängivad...

                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Samas respekt Flora fännidele. See, kuidas mu kiilakat ja rahvuslikku, kuid äärmiselt jalgpallikauget sõrpa teie fännkonna liikmed proovivad pikemat aega staadionile meelitada jutuga "möllu ja nalja saab, laulame metsavendade lugusid, raisk" on publikukasvu seisukohalt tervitatav nähe. Vist.
                            No näed, vähemalt lõpp on positiivsetes nootides.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Fännide läbustamine tuua põhjuseks, et tavainimene mängule ei tule on tõesti aiapostile keskendumine. Pigem peavad EJL ja klubid suutma teha mängust elamuse, mis eeldab head korraldust.

                              Kommentaar


                                Voi sa tahad oelda, et kogu holokaust on välja moeldud?
                                Holocash on minu silmis üle paisutatud meediamull, teatud klikile ropult pappi teeniv müüt, Iisraeli riigi ja juutide kuridegusid õigustav alibi, ajalooline "fakt", millel puuduvad reaalsed tõendid, kuid mis on kõige "püham ja õudsam ajalooline sündmus", peale Jeesuse ristile naelutamist... Muinasjutud...

                                2. Ms. ajal suri sõjavangide töölaagrites üle terve maailma nii juute, pedesid, mustlaseid, kriminaalkurjategijaid, kommuniste, natsionaalsotsialiste, leiboriste, eestlasi, venelasi, jaapanlasi, kõiki... Aga see ei tähenda, et ühe teatud "rahva" kannatused teiste rahvaste kannatustest tähtsamad oleks, mida holokaust kui selline tähendab ja peale surub...

                                Kõik te teate mitu miljonit juuti "süstemaatiliselt maha löödi"!!! Peate teadma, vastasel korral te veel suudate oma enda peaga mõelda, erinevaid fakte analüüsida ja olete vastikud fašistid... Aga kas te näiteks teate ka kui palju inimesi suri NKVD poolt kunstlikult loodud näljahäda tõttu Ukrainas paari aasta jooksul, kui palju tsiviilelanikke tapeti liitlaste poolt Dresteni pommitamise käigus, mitu naist kümnest vägistati punavägede elajaliku terrori poolt, teel Berliini? Loomulikult ei tea, ega vast ei huvita ka, aga Holokaust on püha lehm ja sellele võrdset linnalegendi ei ole, ega ei saagi olema... Vuoh, Saksamaal näiteks pandaks mind selle postituse eest 2'heks aastaks vabalt vangi, hurraaa demokraatia!

                                Ja ma ei kavatse seda teemat pikemalt lahkama hakata. Rohkem ma oma arvamust ei avalda, seega kellel tekkis huvi, miks ma niimoodi arvan ja julgen Holokausti suuruses kahelda, siis huvi korral tutvugu selliste raamatutega nagu näiteks Jürgen Graf - "Holokaust luubi all" http://der-stuermer.org/eesti/jurgen_graf.pdf või näiteks Juudi soost teadlase Norman G. Finkelsteini lihtsa raamatuga "Holokaustitööstus" http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?26599

                                Päikest
                                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X