320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sillamäe oleks võinud ka viigistada. Muidugi kaotus oleks ka soobinud
    Algselt postitas alehis
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

    Kommentaar


      Nüüd peavad küll Levadia asjapulgad peeglisse vaatama. Ei taha Kure viiki mingil määral vähendada aga häälestus mängule oli meistritel küll tegemata jäänud. Samamoodi üleolevalt jätkavad võib neid kolakaid veelgi tulla, mis on ju tore iseenesest.
      Triobetis olid koefitsendid 1,08 ja 12,0 aga viiki kahjuks ei vaadanud, ainuke Eestikate mäng mille peale ei panustanud
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Nonii kui Flora võita ei suuda, tõuseb Kalju liidriks. Vist Nõmmekatel esmakordne juhus end esikohal näha? Aga Kuressaare on tegija! Nagu eelmisegi hooaja alguses.

        Kommentaar


          Algselt postitas Shermann
          Kuressaare juba Maarjamäele kolinud?
          Kuressaare on eelmise a meister?

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
            Kuressaare on eelmise a meister?
            My bad. Valesti lugesin.

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Nüüd peavad küll Levadia asjapulgad peeglisse vaatama. Ei taha Kure viiki mingil määral vähendada aga häälestus mängule oli meistritel küll tegemata jäänud. Samamoodi üleolevalt jätkavad võib neid kolakaid veelgi tulla, mis on ju tore iseenesest.
              Kure oli ikka hea ka. Esimesel poolajal eriti, Nahk ja Ratnikov ei saanud kuidagi keskvälja oma kontrolli alla ja Neemelo nulliti korralikult ära. Omalt poolt löödi ju veel teine väravgi, aga see võeti suluseisu tõttu ära, ilmselt oli õige otsus. Teisel poolajal muidugi istuti kogu satsiga kompromissitult kaitses ja peksti palli suvalt ette, kui kätte saadi, aga näe, punkt toodi ära.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                keegi ütleks selle saidi kust oleks võimalik näha täna tv14 Transi-Flora mängu.

                Kommentaar


                  lugesin et Kitty72 on õnnelik et tallinna kalev võitis jõhvi orbiiti...

                  sorisin siis ajus ja tuli meelde, et hallil ajal olid jõhvi ep ja narva transi mängud tõsine vaatepilt, jõhker kisklemine käis omavahel

                  kui jõhvi ükskord kodus võitis, siis olid kõik õnnest poolsurnud(vähemalt jõhvikad)

                  a endal tuleb nagu meelde lootuse ja narva omavaheline rivaliteet, et äkki on siiani säilind

                  mina fännan lootust vanast ajast ja ülejäänd ida- viru klubidest on nagu täiesti pohui

                  ahjaa, sillamäe kalev mulle ei meeldi, sest ma sain nende vastu mängides ühel turniiril punase, raisk
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    Ilus ilm jalgpalli mängimiseks
                    Kalevi mängu vaatasin ära ja Warriori mängul pidasin poolaja vastu.
                    Kalevil siiani ilusaim pilet ja kava. Warriori kava andis ka meistriliiga Transi omale silmad ette.
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Nii ,et siis klubi ja omavalitsuse kokkuleppel või taotlusel võib edaspidi pürotehnika kasutamine mängude lõpus kõne alla tulla
                      Selline uudis tuli täna.
                      Eks näis ,mis sellest välja tuleb ja kui aktiivselt seda taotlema hakatakse. Mõistlik samm igatahes ja loodetavasti need ,kes seda kõva häälega nõudsid ( Levadia ) asja ära ei riku.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Nii ,et siis klubi ja omavalitsuse kokkuleppel või taotlusel võib edaspidi pürotehnika kasutamine mängude lõpus kõne alla tulla
                        Selline uudis tuli täna.
                        Eks näis ,mis sellest välja tuleb ja kui aktiivselt seda taotlema hakatakse. Mõistlik samm igatahes ja loodetavasti need ,kes seda kõva häälega nõudsid ( Levadia ) asja ära ei riku.
                        kuule, palun võta ennast kokku ja proovi teha ka mõni postitus, milles sa ei kallaks sitavett levadia kraesse. lihtsalt nii ära on tüüdanud. olgu fitti, dannar ja mazz mulle tunnistajaks, et ma viimasel levadia mängul kurega ennustasin, et pange tähele, kui see mäng lõpebki sellise seisuga (1:1), siis lendab rootsi kunn kohe foorumisse levadiale kurja kraaksuma ja sellest põhjapanevaid järeldusi tegema. ja ennäe, mingid asjad ikka ei muutu..
                        ja nüüd siis see "püro staadionitele" küsimus, mille levadia fännid on oma südameasjaks võtnud ja mille päevakorda võtmiseks ja lubamiseks meie Pavel on kõvasti lobitööd teinud nii klubis kui EJL-is. kui tuleb esimene märk selle töö tulemuslikkuse kohta, paned sa sellise pärli maha .. "kui levadia seda ära ei riku" .. ebareaalne
                        kaks firmatorti, kast pepsit!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas billy t Vaata postitust
                          kuule, palun võta ennast kokku ja proovi teha ka mõni postitus, milles sa ei kallaks sitavett levadia kraesse. lihtsalt nii ära on tüüdanud. olgu fitti, dannar ja mazz mulle tunnistajaks, et ma viimasel levadia mängul kurega ennustasin, et pange tähele, kui see mäng lõpebki sellise seisuga (1:1), siis lendab rootsi kunn kohe foorumisse levadiale kurja kraaksuma ja sellest põhjapanevaid järeldusi tegema. ja ennäe, mingid asjad ikka ei muutu..
                          ja nüüd siis see "püro staadionitele" küsimus, mille levadia fännid on oma südameasjaks võtnud ja mille päevakorda võtmiseks ja lubamiseks meie Pavel on kõvasti lobitööd teinud nii klubis kui EJL-is. kui tuleb esimene märk selle töö tulemuslikkuse kohta, paned sa sellise pärli maha .. "kui levadia seda ära ei riku" .. ebareaalne
                          Mina ei mäleta, millest sa rääkisid. Mul jätkus ainult sinu ebainimliku ilu vaatamiseks silmi. Kõrvad olid ära külmund.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Mina ei mäleta, millest sa rääkisid. Mul jätkus ainult sinu ebainimliku ilu vaatamiseks silmi. Kõrvad olid ära külmund.
                            haha, väga osavalt muidugi välja keerutatud
                            kaks firmatorti, kast pepsit!

                            Kommentaar


                              billy -kene, ära mitte loodagi seda ,et ma Levadiat sul kiitma hakkan. See klubi oli on ja jääb Flora suurimaks vaenlaseks siin Eestis. Loomulikult on ajad teised ja kätega keegi enam asju ei klaari aga mölisemine pole keelatud Tegelt olen ma isegi viimasel ajal viisakas olnud ja suht tagasihoidlikult neid komminud.
                              Minu meelest oli minu viimases postituses juba liigagi palju kiitust ,kui püro koha pealt asja õigeks mõistsin. Ja lõpuks jään oma arvamuse juurde ,et igale vene tatikale ei saa seda pürovärki usaldada.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                billy -kene, ära mitte loodagi seda ,et ma Levadiat sul kiitma hakkan. See klubi oli on ja jääb Flora suurimaks vaenlaseks siin Eestis. Loomulikult on ajad teised ja kätega keegi enam asju ei klaari aga mölisemine pole keelatud Tegelt olen ma isegi viimasel ajal viisakas olnud ja suht tagasihoidlikult neid komminud.
                                Minu meelest oli minu viimases postituses juba liigagi palju kiitust ,kui püro koha pealt asja õigeks mõistsin. Ja lõpuks jään oma arvamuse juurde ,et igale vene tatikale ei saa seda pürovärki usaldada.
                                Mis need vene tatikad teistmoodi on kui "puhast" eesti verd tatikad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X