320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 818 Vaata postitust
    Holokaust, natsid, juudid, arbeit macht frei, gaasikambrid jne
    Tere tulemast jalgpallifoorumisse, teemasse Meistriliiga 2010. Tra, mis siin toimub?
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Selle ukraina näljahädaga meenus mulle üks toonane ajaleheartikkel Nõuka meediast, kus kirjutati, et nälgivad inimesed on tegelikult kulakud, kes nälgivad, et näidata nõukogude võim on paha. Ehk surid enda kurjusest. Niisama remargi korras.

      Kommentaar


        Algselt postitas 818 Vaata postitust
        Holocash on minu silmis üle paisutatud meediamull, teatud klikile ropult pappi teeniv müüt, Iisraeli riigi ja juutide kuridegusid õigustav alibi, ajalooline "fakt", millel puuduvad reaalsed tõendid, kuid mis on kõige "püham ja õudsam ajalooline sündmus", peale Jeesuse ristile naelutamist... Muinasjutud...
        Oehhh ja miks inimesed sinusugustest eriti lugu ei pea? Koigi pead on täis juutide valesid!

        Koigi koonduslaagrite vangide tunnistused,s amuti sakslaste enda ülestunnistused, fotod, filmid, sakslaste enda kirjad ja dokumendid, ida ja lääne rinde sodurite tunnistused...

        "puuduvad reaalsed tõendid"

        Idioot... Milliseid kuradi tõendeid sa veel tahad, lammas...

        Kommentaar


          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
          Tere tulemast jalgpallifoorumisse, teemasse Meistriliiga 2010. Tra, mis siin toimub?
          Näed, kuidas sul täna propagandale ajud töötavad... Holokaust ->natsid ->juudid ->töö teeb vabaks ->gaasikambrid... esimesi kolme ma mainisin, viimased 2 liitsid sina automaatselt juurde, kuigi nendest ei rääkinud ma isegi kaudselt mitte...

          Proves my point, case closed!

          Aitab off topicust nüüd, ma vabandan!
          Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

          Kommentaar


            Algselt postitas 818 Vaata postitust
            Näed, kuidas sul täna propagandale ajud töötavad... Holokaust ->natsid ->juudid ->töö teeb vabaks ->gaasikambrid... esimesi kolme ma mainisin, viimased 2 liitsid sina automaatselt juurde, kuigi nendest ei rääkinud ma isegi kaudselt mitte...

            Proves my point, case closed!

            Aitab off topicust nüüd, ma vabandan!
            Aga kas siis pole ka küüditamine teatud poliitiliste jõudude propaganda? Küüditati ju tegelikult kõiki, eestlasi, venelasi, grusiine. Aga mõni poliitiline grupp üritab (loe IRL näiteks) sellega end poliitiliselt dentifitseerida ja rõhuda rahvuslikule piinale ja venelastel olevale süüle?

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              Oehhh ja miks inimesed sinusugustest eriti lugu ei pea? Koigi pead on täis juutide valesid!

              Koigi koonduslaagrite vangide tunnistused,s amuti sakslaste enda ülestunnistused, fotod, filmid, sakslaste enda kirjad ja dokumendid, ida ja lääne rinde sodurite tunnistused...

              "puuduvad reaalsed tõendid"

              Idioot... Milliseid kuradi tõendeid sa veel tahad, lammas...
              Hahahhhahahaa
              Valed, võltsingud, välja pekstud bullshit. Ole mees, loe seda pdf linki paar posti tagasi, võta suvaline peatükk sealt ja uuri... Ma tõesti ei viitsi vaielda.
              Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Aga kas siis pole ka küüditamine teatud poliitiliste jõudude propaganda? Küüditati ju tegelikult kõiki, eestlasi, venelasi, grusiine. Aga mõni poliitiline grupp üritab (loe IRL näiteks) sellega end poliitiliselt dentifitseerida ja rõhuda rahvuslikule piinale ja venelastel olevale süüle?
                Kõige rohkem terroriseerisid punased juudid ja nende pimedad järglased siiski enda rahvast. Mul on IRL'ist sügavalt ükskõik, kuid tundub ju igati loomulik, et eestlane nuriseb ennekõike ikka eestlaste küüditamise pärast, muidugi kohe peale holokausti tähistamist/meenutamist... Samamoodi nagu Leedukas on vihane oma rahva küüditamiste pärast jnejnejne. A mina ei kuuluta... Aga kas Iisraelis, Ameerikas, Saksamaal, Inglismaal, Kanadas ka meie, ukrainlaste, lätlaste, poolakate, grusiinide saatus kedagi huvitab või uudisekünnist ületab? Ei
                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                Kommentaar


                  Algselt postitas 818 Vaata postitust
                  Hahahhhahahaa
                  Valed, võltsingud, välja pekstud bullshit. Ole mees, loe seda pdf linki paar posti tagasi, võta suvaline peatükk sealt ja uuri... Ma tõesti ei viitsi vaielda.
                  Kas sa pole kunagi kasvõi hetkekski mõelnud, et ehk oled hoopis ise propaganda ohver? Üks asi on millegi väga eristamine ja tähtsamaks tegemine, kui teised (Holokausti puhul), kuid hoopis midagi muud on millegi eitamine põhjendusega, et ega see ainuke sellelaadne sündmus polnud.
                  Aga nagu ma aru saan, siis see sinu poolt viidatud PDF peaks kõik ülejäänud dokumendid, mis ajaloo jooksul kokku pandud, ümber lükkama? Võimas dokument.. polegi nagu muud öelda.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Naljakas muidugi, et suur holokaustieitaja Graf (filoloogi haridusega muideks) elutseb praegu Moskvas, kus ta igati au sees olev härrasmees on.

                    Kommentaar


                      See pole mingi võimas dokument, vaid alternatiivne ja konstruktiivne kokkuvõte holokaustimulli kohta. Tutvu, analüüsi ja usu mida tahad.

                      Ning kui kõik usuvad pimesi holokausti ning osa inimesi, kaasa arvatud mina julgeme musta pildi sees veidikene halli näha, siis ei, ma ei arva, et mina propaganda ohver olen, pigem vastupidi.

                      Head ööd.
                      Side lõpp
                      Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 818 Vaata postitust
                        See pole mingi võimas dokument, vaid alternatiivne ja konstruktiivne kokkuvõte holokaustimulli kohta. Tutvu, analüüsi ja usu mida tahad.

                        Ning kui kõik usuvad pimesi holokausti ning osa inimesi, kaasa arvatud mina julgeme musta pildi sees veidikene halli näha, siis ei, ma ei arva, et mina propaganda ohver olen, pigem vastupidi.

                        Head ööd.
                        Side lõpp
                        No see ju asja point ongi, et ma tahan ka asja sees halli näha, kuid ega seepärast saa siis öelda, et miski on vaid üks suur mull? Mis puutub aga pimesi uskumisse, siis seda on siin maailmas väga palju - oled sa ikka kindel, et II Maailmasõda üldse toimus? Sa pole seda ju näinud - ehk on lihtsalt hunnik petmisi, väljapeksmisi ja head näitlejatööd? AH oli ka käigest üks näitleja mustvalges filmis.. ja see kõik on kapitalistide poolt tellitud, et sõjatööstusel hästi läheks?
                        OK, "Meistriliiga 2010".
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          OK, "Meistriliiga 2010".
                          Jah. Jätkake näiteks siin.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Miks me tahame alustada sealt, kus probleem on sisuliselt olematu? Alustaks ikka sealt, et miks tavainimene, kellele jalgpall huvi pakub, miks tema jaoks see EML nii pagana igav ja vähe huvipakkuv on. Ma olen ikka vahest oma tutvusringkonnas küsinud (no inimestelt, kes nö suure ilma jalgpalli ikka vaatavad), et miks Eesti jalgpall ei huvita. Vastused on tavaliselt mõnitavad-lõõpavad stiilis "eestlased oskavad ka jalgpalli mängida?", "See on ju niiiii igav"...
                            See on ju imelihtne... jalgpallihuvilisi on küll eestimaal, aga EML's puudub igasugune intriig. Tõsiselt kaa ei huvita ju kedagi kui Flora ja Tulevik omavahel müttavad ja keegi eriti midagi tõestada kaa ei viitsi, seda enam et 4 korda kohtutakse oma vahel nii kui nii. See ongi igav... ja kui veel igasugused täiesti talumatud olud ka juurde liita, siis polegi nagu mingit küsimust. Seda enam et Tallinnas ja ka Tartus on muudki meelelahutust küllaga...
                            Mäletan mingi 2002 aasta? EML'i viimast mängu... Levadia vs Flora, kus mõlemal oli veel võimalus võita. tulemus: Kadrioru staadion oli täis ja piletisaba uskumatult pikk. Ilmselt on sellisied näiteid veel, kuid lihtsalt ei meenu. See tähendab et huvilisi justukui ikka jagub, leiaks nüüd vaid põnevust ja intriigi... aga mida ei ole seda ei ole.

                            Ja hoolivuse ja armastusega staadionil... vähemalt on inimeselt siis ju tunne, et seal on meeldiv ja teda oodatakse tagasi sinna, või ei?
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Kindlasti väga kahetsusväärne juhtum. Paraku selliseid asju ikka juhtub ja mitte ainult Flora fännidega seoses. No aga see kipubki olema selline "üks Flora fänn loopis kohvipakki, lubas kõigile molli anda ja saatis munni", järelikult on kogu see kamp mingi idioodikari.
                              vabandust, aga ma teen nüüd ballackut:

                              kes teised on teinud sarnaseid asju? kuupäev, kellaaeg ja vähemalt 50 tunnistajat! muidu on väide enam kui kahtlane! tõele sinu süüdistused kohe kindlasti ei vasta! kõik teised fännid on puhtad!


                              ---

                              eika mainitud juht vastab ju nendele nõuetele, tunnistajaid oli sadu ja kusjuures Flora ei mänginudki tookord, aktivistid tegutsesid Flora sallides ja särkides ja mis mulje see saab siis kogu kambast jätta, iga fänn on ju oma klubi ja fännide saadik

                              ---

                              kahetsusväärne sündmus kindlasti. veel kahetsusväärsemaks teeb asjaolu, et see ei olnud emotsiooni pealt tehtu (a'la kaotuskibedus vms.), vaid planeeritud. juba sisse tulles kesa (mitte foorumi oma) kisas ja seletas, et mida ta poolaja lõpus tegema hakkab ja kui tore sell ta seetõttu on. lihtsalt siin värskendan teie mälu.

                              kas edaspidi ei võiks teha äkki nii, et kogu Meistriliiga ja Eesti koondise teema ulatuses ei käiks mingi ajupesu ja bullshit, et kes oli ajaloos õige mees ja milline oli õige võim ja kes valetab ja kes räägib õigust jne. ühes teises asjalikus foorumis kus vahel käin on tehtud poliitiliste ja ajalooliste vaidluste jaoks eraldi koht. otse asjasse puutuvad teemad on jamast vabad. kui asi ei parane, tuleb hakata rikkujaile IP bänne laksima, et arutelu oleks õiges kohas. kes tahab mingi liikumise, uskumise, arusaama, poliitiliste eelistuste propagandat teha, võiks seda teha seal. kusjuures, sama asi võiks kehtida ka jalkaväljakul, et propaganda osakonnad asuksid vähemalt 200 meetri kaugusel statast. siiani veel vahel kannatasin ära, aga kui juba hakkavad erinevate vandenõu teoreetikute ja ajalooliste tõdede äärmiselt subjektiivsed analüüsid ja absoluutsed tõed tulema, siis see eemaldub ju väga peateemast.

                              krt, lihtsalt viskab mõnikord kopa ette (kuigi püüan vägagi mõistev olla), kui tuled uut infi ja värskeid mõtteid jalkast otsima ja mingi pedereerimine käib...

                              Kommentaar


                                818 Flora avatar on järsult asendunud Lazio omaga...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X