320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • rallikas
    replied
    Flora fännid, Embrace yourself - Laupäeval kontrollitakse ja käperdatakse teid sissepääsus korralikult.

    Leave a comment:


  • ballack
    replied
    Mis seekord oli kaks koera koos kirbukolooniatega platsis või olid koerad inimestega vahetunud?

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Sillamäel on seesama mängukomissar, kes hoolitses samuti "adekvaatsete" publikunumbrite protokolli märkimise eest mängus Floraga, vist õppust võtnud ja kohe hooaja rekordi 342 kirja pannud.

    Leave a comment:


  • sosku
    replied
    Sama valeinfot sisaldav reklaam oli ka esmaspäevases lehes.

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Algselt postitas StenV Vaata postitust
    Martin, sul jäi vist probleem märkamata - täna ei toimu Narva mängu.
    Siis on tiba viletsam olukord tõesti. Kuid eks mõeldakse rohkearvulisele publikule mingi tegevus välja. Turundusel hea väljakutse ja EJLis peaks isegi Narva ühendus olema.

    Leave a comment:


  • StenV
    replied
    Martin, sul jäi vist probleem märkamata - täna ei toimu Narva mängu.

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Võtan hommikul Postimehe lahti ja vaatab vastu, et täna kell 18:00 Narva - Viljandi. Olgu, Narvas pole Postimehel just väga suurt lugejaskonda, aga no milleks? Kas tõesti ei suudeta kordki asju korralikult teha? Nii pole mõttet mänge turundada, kui kõigil pohhui. Kui ma tooks alternatiiviks, et loen lehest hokireklaami ja lähen halli juurde ning mängu pole, siis ma oleks ikka päris pettunud ja vaevalt enam väga huvitatud oleks hokimängule minemisest.
    Optimist ütleks, et vähemalt pole 20.00 ehk parem varem kui hiljem.

    P.S. On ka Postimees vene keeles, mida vast Narvas loetakse. Kuid ma ei tea, kas seal oli sama reklaam.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Võtan hommikul Postimehe lahti ja vaatab vastu, et täna kell 18:00 Narva - Viljandi. Olgu, Narvas pole Postimehel just väga suurt lugejaskonda, aga no milleks? Kas tõesti ei suudeta kordki asju korralikult teha? Nii pole mõttet mänge turundada, kui kõigil pohhui. Kui ma tooks alternatiiviks, et loen lehest hokireklaami ja lähen halli juurde ning mängu pole, siis ma oleks ikka päris pettunud ja vaevalt enam väga huvitatud oleks hokimängule minemisest.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Eesti jäähokimeistrivõistluste kolmandas finaalmängus alistas Tartu Välk-Kalev Kohtla-Järvel kohaliku Viru Sputniku 8:2 ja asus finaalseeriat juhtima 2:1 juhtima.


    Hoki kogub ka Eesti mõistes korraliku numbri. Aga usun,et see aasta Meistriliiga vaadatavus kasvab

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Et siis jah, pm Levadia ei tohigi end promoda ja reklaami teha, sest rohkem pealtvaatajaid kui Floraga mängul pm ei mahu Kurb, aga naljakas.

    Leave a comment:


  • 17
    replied
    maarjamäel olnud tribüünid pärinesid a. le coq arenalt ja iirimaa mänguks paigaldati need lisatribkadena lõunapoolse värava taha. praegu maarjamäel olevad kaks rida pärinevadki sealt.

    Leave a comment:


  • odralauk
    replied
    Eelmine aasta oli Maarjamäel veel kaks tribüüni, samasugused nagu Sportlandis, aga juba hilissügisel neid enam polnud. Müüdi maha?

    Leave a comment:


  • keemiainsener
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Vat ühest asjast ma ei saa aru. Levadia, Eesti mõistes ajaloo ja saavutustega klubi, igaaastane tiitli- ja medalinõudleja, aga vat tribüüne ei suudeta väljaku äärde orgunnida. Ok, üks on, see tagurpidi tribüün tõsiste fännide jaoks, aga see on vist kõik? Telepildis vähemalt rohkem näha pole. Vat see on häbi ja täiesti hämmastav kuidas aastal 2012 Meistriliigas saab selline asi üldse eksisteerida.
    See suur 'tagurpidi' tribüün on neil vist üsna paikne ja muruväljaku jaoks ehk hooaja magusaima osa jaoks ikkagi väga õiget pidi. Seal kõrval on ka kaherealine tribüün, mida tõstetakse ümber olenevalt, millisel väljakul mängitakse.
    Aga kõiges selles kurbuses on haiglaselt hea meel, kui tuleb tõdeda, et Meistriliiga mängul on rohkem vaatajaid kui tribüünidel kohti.

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Aga ruumiga oli ikka väljaku ääres kitsas, tuli üle teiste peade kaeda. Tore, et viitsiti kohale tulla.
    Täitsa veatu oli. Kõike nägi kenasti
    Valgus oli tõesti veatu ja kuradi kitsas oli ka, tõesti, kogesin ise ära.
    Nüüd Maarjamäe ja Kalevi kunstmuru valgust võrreldes, siis on seda enam selge, et Kalevil on paranemiseks ikka päris korralikult ruumi...

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Vat ühest asjast ma ei saa aru. Levadia, Eesti mõistes ajaloo ja saavutustega klubi, igaaastane tiitli- ja medalinõudleja, aga vat tribüüne ei suudeta väljaku äärde orgunnida. Ok, üks on, see tagurpidi tribüün tõsiste fännide jaoks, aga see on vist kõik? Telepildis vähemalt rohkem näha pole. Vat see on häbi ja täiesti hämmastav kuidas aastal 2012 Meistriliigas saab selline asi üldse eksisteerida.

    Leave a comment:

Working...
X