320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • elx
    replied
    siin siis alternatiivne tabel http://jalgpall.ee/attendance.php?b=I&year=2012

    Leave a comment:


  • Punane Rebane
    replied


    Kui juba teha sellist statistikat, siis võiks info olla tõene. Esiliiga 7.vooru pealvaatajate arvud tabelist Pärnul (140in.) puudu. Rakvere kokku 344in. 3 mänguga mitte 2-ga, Pärnul kokku 727in. 5 mänguga.

    Leave a comment:


  • Kuno
    replied
    Õige tähelepanek Romario!

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Kas ma olen ainuke, kellele ei meeldi Postimehes liigavutist rääkinud artikli pilt? Miks kasutada sellise taustaga pilti, kui teatud tribüünide osades käis ka emotsionaalne möll. Mängule keskenduv pilt, pealtvaatajad taustaks, ei kõlaks paremini? Aga noh tore seegi, et üleüldse leheruumi leitakse.

    Internetis igatahes leidus väga palju ilusaid pilte, mis jätsid mulje, nagu tõesti oleks mega-mega kõva jalgpalliüritus olnud (mitte ta ei olnud seda), kui ma niisama huvilisena sellist pilti lehes näeks, siis annaks ju hea laengu, et näe polegi see koduvutt nii mõttetu, et keegi vaatamas ei käi, lähen teinekord isegi...

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Ei haaku küll teemasse, aga TVMK oli üks isesorti klubi. Võitsid isegi tiitli, aga vat pealtvaatajaid polnud.

    Leave a comment:


  • Piksenool
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Narva ja Sillamäe ei tulnud esiotsa meeldegi, aga eks nendega ole muidugi keerulisemad lood. Samas julgen välja käia julge veksli, et kui nt Tartu Tammeka peaks heitlema tiitli eest, siis oleks Tamme staadionil 1000 pealtvaatajat üsna regulaarne nähtus.
    Tartlased on kuidagi laisaks jäänud. Tuli meelde see 2004. aasta mäng, kui tartlaste Merkuur kohtus märtsikuus esmakordselt Floraga ja kohale külmetama vedas ennast 800 inimest. Niiet arvan, kui Tartu suudaks rahad taha saada, tugeva ja initsiatiivika juhi etteotsa ning lisaks oma praegustele poistele pealinnast parimaid poegi tagasi tuua võistkonda mängima, pluss veel mõned tugevdused koduvabariigist, siis võiks Flora ja Kalju fänninumbritest üle olla küll kindlasti.

    Artikkel Soccernetist: http://www.soccernet.ee/flora-sai-ta...voidu-muudetud

    Pluss Merkuur ei olnud tartlaste seas sugugi nii populaarne klubi, kui Tammeka. Merkuur oli selline rohkem vene punt, nagu Tallinnas Levadia.

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Narva ja Sillamäe ei tulnud esiotsa meeldegi, aga eks nendega ole muidugi keerulisemad lood. Samas julgen välja käia julge veksli, et kui nt Tartu Tammeka peaks heitlema tiitli eest, siis oleks Tamme staadionil 1000 pealtvaatajat üsna regulaarne nähtus.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    No olgem ausad, ikka suht vähesed. Ehk 5-10 protsenti. Aga see selleks, hea, et niigi palju on.
    Teemaga seondub see niipalju, et Sillamäe ja Narva jalkafännid seostavad end pigem Venemaaga ja seetõttu on nende jaoks näiteks Peterburi Zeniti tegemised olulisemad kui siinne jalgpall. Vaevalt, et Narvas oli väga palju neid, kes vaastasid Eesti-Iiri mängu ja olid veel ka Eesti poolt. Aga tore kui eksin selles küsimuses.
    narva kohta ei oska rääkida, küll aga tean juhtumit kus 4 venemaalt siia tulnud ärimeest elasid täiega Eestile kaasa selles kohtumises

    Leave a comment:


  • Gallacher
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    No tatt mis plõksid? Kus ma olen väitnud ,et vihkan venelasi ja leedukaid? paljud venelased on rohkem eestimeelsed kui sünnipärased eestlased.Ei salli tiblasi,aga neid on ka eestlase hulgas. Rahvus ei loe,loeb meelsus!
    No olgem ausad, ikka suht vähesed. Ehk 5-10 protsenti. Aga see selleks, hea, et niigi palju on.
    Teemaga seondub see niipalju, et Sillamäe ja Narva jalkafännid seostavad end pigem Venemaaga ja seetõttu on nende jaoks näiteks Peterburi Zeniti tegemised olulisemad kui siinne jalgpall. Vaevalt, et Narvas oli väga palju neid, kes vaastasid Eesti-Iiri mängu ja olid veel ka Eesti poolt. Aga tore kui eksin selles küsimuses.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    No tatt mis plõksid? Kus ma olen väitnud ,et vihkan venelasi ja leedukaid? paljud venelased on rohkem eestimeelsed kui sünnipärased eestlased.Ei salli tiblasi,aga neid on ka eestlase hulgas. Rahvus ei loe,loeb meelsus!
    Sa armastadki venelasi

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    kuna ise palju leedus olnud siis tean,et iga leeduka näol on tegemist suht vargaga
    Kuidas nende leedukatega siis on? Armastad vargaid?

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kunn, tee budukaga klubi. Vihake koos venelasi ja leedukaid.

    E: Nüüd meenub, et budukas armastab venelasi ja kunn leedukaid.

    Tehke debatt hoopis - kes rohkem autosid varastab.
    No tatt mis plõksid? Kus ma olen väitnud ,et vihkan venelasi ja leedukaid? paljud venelased on rohkem eestimeelsed kui sünnipärased eestlased.Ei salli tiblasi,aga neid on ka eestlase hulgas. Rahvus ei loe,loeb meelsus!

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Kunn, tee budukaga klubi. Vihake koos venelasi ja leedukaid.

    E: Nüüd meenub, et budukas armastab venelasi ja kunn leedukaid.

    Tehke debatt hoopis - kes rohkem autosid varastab.

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Vene inimest ei huvita siin eestis miski peale viina joomise ja autodest varastamise .
    Kunn, ära pane paska. Ma tsiteeriksin sulle filmi "Detsembrikuumus" siinkohal, kus üks venelasest võitleja vastas Kaljujärve küsimusele "Kas venelased on seal?" nii:
    "Vabandust, aga need seal on kommunistid. MINA olen venelane!"
    On venelased. Ja nende hulgas on sibulad, okupandid ja muidu sitarattad. Nagu näiteks need kaks tilganäppjat, kes eile sektoris sinu ja minu selja taga kiimlesid ja tüli otsisid.

    Ja on eestlased. Ja nende hulgas on imbetsillid, tropid ja idioodid. Mis ei tähenda, et seda karakteristikat tuleks laiendada kõigile eestlastele.

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Vene inimest ei huvita siin eestis miski peale viina joomise ja autodest varastamise .
    .
    Viitsid ehk järgmisel koondise mängul vastava bänneriga vene rahvusest koondislasi tervitada?

    Leave a comment:


  • Andres.
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Aasta 2009, kui Sillamäe hõbemedalil Narva ees ja Flora järel lõpetas: 232 pv/mäng, kokku 4180 mis annab teise koha Nõmme Kalju järel.
    2010 tulemused langesid - lõpetati 5. kohal. Mängutaseme langusega langes ka pv arv. 183 pv/mäng, kokku 3290.
    2011 lõpetati sama tulemusega, kuid pv arv langes taas. 177 pv/mäng. kokku 3183.

    Kui Sillamäe suudab teha normaalseid tulemusi, siis on olemas ka arvestatav pealtvaatajaskond. Kohalik huvi on tegelikult olemas.
    Ega see 230 ja 175 vahe nüüd nii suur ka ei ole. Kuigi jah, eks Eesti mõistes ole iga inimene tribüünil võit.

    Leave a comment:

Working...
X