Mõtlesin, et teeks ka MM valiktsükkli kohta väikse ennustuse
Ei hakka reegleid siia taas ümber panema, kui kellegil on abi vaja küsige julgelt
Lisaks mängudele võiks ennustada ka tabeli lõppseisu.. Lõplik tabel selgub muidugi kuu hiljem peale Play-Offi. Uue ennustuse panen üles umbes nädal enne järgmiste mängude algust. Kui järjest tulevad 2 mängu, siis ennustame mõlemaid korraga (Ehk näiteks 7.septembri ja 11 septembri mängud)
Grupid ja mängud on siin.
Ennustuses paigutage grupid loomulikult niimoodi nagu tahate ennustada.
Võiksite pakkuda ka iga grupi peale 3 täpset lõpptulemust (selle eest saab muidugi lisapunkti).
Loodetavasti saite kõigest aru
1 ja 2 mängupäev
Grupp A
1.Horvaatia
2.Serbia
3.Belgia
4.Šotimaa
5.Makedoonia
6.Wales
7.september
Horvaatia - Makedoonia
Wales - Belgia
Šotimaa - Serbia
11.september
Serbia - Wales
Belgia - Horvaatia
Šotimaa - Makedoonia
Grupp B
1.Itaalia
2.Taani
3.Tšehhi
4.Bulgaaria
5.Armeenia
6.Malta
7.september
Bulgaaria - Itaalia
Malta - Armeenia
Taani - Tšehhi
11.september
Bulgaaria - Armeenia
Itaalia - Malta
Grupp C
1.Saksamaa
2.Rootsi
3.Iirimaa
4.Austria
5.Fääri Saared
6.Kasashtan
7.september
Kasashtan - Iirimaa
Saksamaa - Fääri Saared
11.september
Austria - Saksamaa
Rootsi - Kasasthan
Grupp D
1.Holland
2.Türgi
3.Ungari
4.Rumeenia
5.Eesti
6.Andorra
7.september
Eesti - Rumeenia
Andorra - Ungari
Holland - Türgi
11.september
Türgi - Eesti
Rumeenia - Andorra
Ungari - Holland
Grupp E
1.Norra
2.Sloveenia
3.Sweits
4.Albaania
5.Küpros
6.Island
7.september
Island - Norra
Albaania - Küpros
Sloveenia - Sweits
11.september
Küpros - Island
Norra - Sloveenia
Sweits - Albaania
Grupp F
1.Portugal
2.Venemaa
3.Iisrael
4.Põhja Iirimaa
5.Azerbaijan
6.Luksembourg
7.september
Azerbaijan - Iisrael
Luksembourg - Portugal
Venemaa - Põhja Iirimaa
11.september
Iisrael - Venemaa
Põhja Iirimaa - Luksembourg
Portugal - Azerbaijan
Grupp G
1.Kreeka
2.Slovakkia
3.Bosnia
4.Leedu
5.Läti
6.Liechtenstein
7.september
Liechtenstein - Bosnia
Leedu - Slovakkia
Läti - Kreeka
11.september
Bosnia - Läti
Slovakkia - Liechtenstein
Kreeka - Leedu
Grupp H
1.Inglismaa
2.Montenegro
3.Ukraina
4.Poola
5.Moldova
6.San Marino
7.september
Montenegro - Poola
Moldova - Inglismaa
11.september
Inglismaa - Ukraina
San Marino - Montenegro
Poola - Moldova
Grupp I
1.Hispaania
2.Prantsumaa
3.Valgevene
4.Gruusia
5.Soome
7.september
Gruusia - Valgevene
Soome - Prantsumaa
11.september
Gruusia - Hispaania
Prantsusmaa - Valgevene
Ei hakka reegleid siia taas ümber panema, kui kellegil on abi vaja küsige julgelt
Lisaks mängudele võiks ennustada ka tabeli lõppseisu.. Lõplik tabel selgub muidugi kuu hiljem peale Play-Offi. Uue ennustuse panen üles umbes nädal enne järgmiste mängude algust. Kui järjest tulevad 2 mängu, siis ennustame mõlemaid korraga (Ehk näiteks 7.septembri ja 11 septembri mängud)
Grupid ja mängud on siin.
Ennustuses paigutage grupid loomulikult niimoodi nagu tahate ennustada.
Võiksite pakkuda ka iga grupi peale 3 täpset lõpptulemust (selle eest saab muidugi lisapunkti).
Loodetavasti saite kõigest aru
1 ja 2 mängupäev
Grupp A
1.Horvaatia
2.Serbia
3.Belgia
4.Šotimaa
5.Makedoonia
6.Wales
7.september
Horvaatia - Makedoonia
Wales - Belgia
Šotimaa - Serbia
11.september
Serbia - Wales
Belgia - Horvaatia
Šotimaa - Makedoonia
Grupp B
1.Itaalia
2.Taani
3.Tšehhi
4.Bulgaaria
5.Armeenia
6.Malta
7.september
Bulgaaria - Itaalia
Malta - Armeenia
Taani - Tšehhi
11.september
Bulgaaria - Armeenia
Itaalia - Malta
Grupp C
1.Saksamaa
2.Rootsi
3.Iirimaa
4.Austria
5.Fääri Saared
6.Kasashtan
7.september
Kasashtan - Iirimaa
Saksamaa - Fääri Saared
11.september
Austria - Saksamaa
Rootsi - Kasasthan
Grupp D
1.Holland
2.Türgi
3.Ungari
4.Rumeenia
5.Eesti
6.Andorra
7.september
Eesti - Rumeenia
Andorra - Ungari
Holland - Türgi
11.september
Türgi - Eesti
Rumeenia - Andorra
Ungari - Holland
Grupp E
1.Norra
2.Sloveenia
3.Sweits
4.Albaania
5.Küpros
6.Island
7.september
Island - Norra
Albaania - Küpros
Sloveenia - Sweits
11.september
Küpros - Island
Norra - Sloveenia
Sweits - Albaania
Grupp F
1.Portugal
2.Venemaa
3.Iisrael
4.Põhja Iirimaa
5.Azerbaijan
6.Luksembourg
7.september
Azerbaijan - Iisrael
Luksembourg - Portugal
Venemaa - Põhja Iirimaa
11.september
Iisrael - Venemaa
Põhja Iirimaa - Luksembourg
Portugal - Azerbaijan
Grupp G
1.Kreeka
2.Slovakkia
3.Bosnia
4.Leedu
5.Läti
6.Liechtenstein
7.september
Liechtenstein - Bosnia
Leedu - Slovakkia
Läti - Kreeka
11.september
Bosnia - Läti
Slovakkia - Liechtenstein
Kreeka - Leedu
Grupp H
1.Inglismaa
2.Montenegro
3.Ukraina
4.Poola
5.Moldova
6.San Marino
7.september
Montenegro - Poola
Moldova - Inglismaa
11.september
Inglismaa - Ukraina
San Marino - Montenegro
Poola - Moldova
Grupp I
1.Hispaania
2.Prantsumaa
3.Valgevene
4.Gruusia
5.Soome
7.september
Gruusia - Valgevene
Soome - Prantsumaa
11.september
Gruusia - Hispaania
Prantsusmaa - Valgevene
Kommentaar