320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    mehed on mõnuga seeni söönud.
    wasn't me.

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Nii lihtne see ongi? Sul on kindlasti ju oma arvamus sellest? Või ei?

      E: Sa pole kohustatud vastama muidugi, aga mind lihtsalt huvitab mida arvab üks erudeeritud ja välja õpetatud ajakirjanik sellest sündmusest.
      1. meediamüra on meeletult, mistõttu on sealt saada täiesti selget pilti võimatu.
      2. samas kipub maailmas olema niimoodi, et kõige lihtsamad variandid on õiged. Ehk ma usun tõesti, et mingid rätikud tegid korralikult planeeritud ploti teoks. Kahtlus, aga kordan "meediamüra", on pigem tekkinud sellega, kas ei võinud kusagil luureinstantsides ohtu kas tahtlikult või tahtmata liiga väikeseks pidada.
      3. vaadates 9/11 "tõerääkijate" liikumist pommist raadio teel juhitavate lennukiteni ja sealt edasi hologrammideni, siis tundub ka nende tegevus diagnoosi vajavat.
      4. mulle meeldis South Parki teooria, et just "tõerääkijaid" toetab valitsus, kuna see jätab mulje valitsusest kui millestki hirmkõvast. Reaalsuses ei jõua nad sisuliselt kuhugi ja ilma "tõerääkijateta" esitataks tõsine küsimus, et kuidas nad nii mömmid olid kogu juhtumi valguses. Kui nüüd tõsiseks tagasi minna, siis seda on näha ka mujal, et kui instantsid jõuavad 10 terrorirünnakut või provokatsiooni tõkestada, siis 11. vupsab ikka läbi. Neist kümnest ei saa avalikkus enamjaolt teada, et vältida paanikat, aga see 11. tundub siis justkui mingi suur ja ainulaadne asi. Ja kuna ei taheta uskuda, et kõik organisatsioonid istuvad "niisama", siis tundubki, et nemad peavad olema seotud.

      Kommentaar


        Sa vahepeal isegi tundusid selline tarkpea nagu näida üritasid, aga sa oled ju ikka täisretakas?
        Mis 9/11 tegelikult juhtus? "Ei tea polnud kohal" - A mida sa nendest Ukraina, Liibüa ning Lähis-Ida teemadest kaasa seletad kui sa terve aeg Eestis pihku oled lasknud ning telegraphi ja independentit maha copynud? Ükski terve mõistusega inimene ei saa uskuda, et äsja väikelennuki piloodi juhiload kätte saanud inimene suunab A) suure reisilennuki pilvelõhkujasse, B) Maa pinnal asuvasse hoonesse.
        Lennuki juhtimine ei ole päris sama mis jalgrattaga sõita. Täpselt nagu count ütles - sina oledki see mis maailm viga on. Sinusugused "ajakirjanikud" kopeerivad mingit sitta maha ning valetavad inimestele näkku ja teenivad raha ka sellega. Te seletate, et mine ülikooli ja kuluta oma energiat seal ja blabla - aa, et SEE teeb siis minust haritud inimese? EBS-i näide oli pääääris hea, sest tean isiklikult ühte inimest kes selle lõpetanud ning mingisuguseks tarkpeaks ei saa teda kohe kindlasti nimetada.

        Ja olge juba vait selle energia suunamisega. Mul ei võta küll nende asjade uurimine mingisugust energiat - pigem annab juurde. Erilist ajakulu ka ei ole.

        Te olete siin nii süsteemis sees, et oksele ajab. Te olete nagu Equilibriumi inimesed ja eriti sina Mõnnar - sa räägid, et ma (ning mõned kamraadid veel) ajame sitta, kuigi su enda maailm on nii must-valge, et täiesti perses. Maailmas elab 7mld inimest ning sina arvad, et kõik on korras ning need valitsused juhivad meid mida me telkus näeme? Siis oleks ammu perses kõik. Sa ei kuula meie juttu, vaid mõtled samal ajal mida vastata. Ole lihtsalt vait ja proovi 2 päeva mõelda nii. Näed, et asjad ei tundugi enam nii ebaloogilised.


        A ja plastic - sa käi üldse perse. Muud ei tee kui ainult targutad ja eputad. Kaua sa sõnaraamatust sõnu maha veerid, et siin karmi professorit mängida saaksid? Iga lohh võib internetis ennast Einsteiniks maskeeruda. Kui sa tõesti arvad, et mu jutt on debiilne ning tähelepanuvajadust sul ka ei ole siis sa oleksid lihtsalt vait.

        Kommentaar


          Algselt postitas raudidas Vaata postitust
          Või mis sa üldse arvad sellest ---> http://www.trueactivist.com/nestle-c...omment-page-3/
          Kaks küsimust:
          1) Kas sa maksad vee eest? Kui jah, siis miks, kas see polegi inimõigus? Miks sul pole oma puurkaevu, miks sa ei pese ennast meres vms?
          2) Kui mingid salasellid teevad salaplaane, siis kas see Nestle tüüp on idioot, et ta nendest avalikult räägib või kuidas sellist lollust seletada? Kas see on ainult selleks, et pärast öelda, et me ju rääkisime sellest kõigest ammu?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Mitte et ma eriline USA armastaja oleks, kuid kust see Amos välja on lastud? Alles otsis omale klubi ning pärast seda tuli lagedale avaldusega, kuidas teda ajavad närvi need inimesed, kes usuvad "peavoolumeediat".
            Äkki klubi otsis õige Amos, kuid pärast seda kaaperdati tema kasutajanimi?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Fair enough. Kuid neid vasturääkivusi ja vastamata küsimusi on lihtsalt nii palju, et ma hakkan selles 11.09 "tões" kahtlema.
              Ning jah, ma olen skeptik.
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                Sa vahepeal isegi tundusid selline tarkpea nagu näida üritasid, aga sa oled ju ikka täisretakas?
                Mis 9/11 tegelikult juhtus? "Ei tea polnud kohal" - A mida sa nendest Ukraina, Liibüa ning Lähis-Ida teemadest kaasa seletad kui sa terve aeg Eestis pihku oled lasknud ning telegraphi ja independentit maha copynud? Ükski terve mõistusega inimene ei saa uskuda, et äsja väikelennuki piloodi juhiload kätte saanud inimene suunab A) suure reisilennuki pilvelõhkujasse, B) Maa pinnal asuvasse hoonesse.
                Lennuki juhtimine ei ole päris sama mis jalgrattaga sõita. Täpselt nagu count ütles - sina oledki see mis maailm viga on. Sinusugused "ajakirjanikud" kopeerivad mingit sitta maha ning valetavad inimestele näkku ja teenivad raha ka sellega. Te seletate, et mine ülikooli ja kuluta oma energiat seal ja blabla - aa, et SEE teeb siis minust haritud inimese? EBS-i näide oli pääääris hea, sest tean isiklikult ühte inimest kes selle lõpetanud ning mingisuguseks tarkpeaks ei saa teda kohe kindlasti nimetada.

                Ja olge juba vait selle energia suunamisega. Mul ei võta küll nende asjade uurimine mingisugust energiat - pigem annab juurde. Erilist ajakulu ka ei ole.

                Te olete siin nii süsteemis sees, et oksele ajab. Te olete nagu Equilibriumi inimesed ja eriti sina Mõnnar - sa räägid, et ma (ning mõned kamraadid veel) ajame sitta, kuigi su enda maailm on nii must-valge, et täiesti perses. Maailmas elab 7mld inimest ning sina arvad, et kõik on korras ning need valitsused juhivad meid mida me telkus näeme? Siis oleks ammu perses kõik. Sa ei kuula meie juttu, vaid mõtled samal ajal mida vastata. Ole lihtsalt vait ja proovi 2 päeva mõelda nii. Näed, et asjad ei tundugi enam nii ebaloogilised.


                A ja plastic - sa käi üldse perse. Muud ei tee kui ainult targutad ja eputad. Kaua sa sõnaraamatust sõnu maha veerid, et siin karmi professorit mängida saaksid? Iga lohh võib internetis ennast Einsteiniks maskeeruda. Kui sa tõesti arvad, et mu jutt on debiilne ning tähelepanuvajadust sul ka ei ole siis sa oleksid lihtsalt vait.
                Seepärast ei saagi vandenõuteooriaid tõsiselt võtta, et neid levitavad valdavalt sinusugused ebastabiilsed debiilikud, kes ei suuda isegi normaalselt kirjutada. Ma küsin ausalt, et kuidas sinusugused kanepiajud, koduperenaised, ehitajad, taksojuhid ja muu harimatu põhjakiht alati "suurt pilti" näeb?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Seepärast ei saagi vandenõuteooriaid tõsiselt võtta, et neid levitavad valdavalt sinusugused ebastabiilsed debiilikud, kes ei suuda isegi normaalselt kirjutada. Ma küsin ausalt, et kuidas sinusugused kanepiajud, koduperenaised, ehitajad, taksojuhid ja muu harimatu põhjakiht alati "suurt pilti" näeb?
                  Sest neid pole kogu elu mõjutatud ning neile valetatud (eliitkoolid, ülikoolid, tööandja). Lisaks ei taha sina nüüd oma rikkust ära anda, sul on positsioon, mis on suhteliselt mugav, ja sa tahad seda kaitsta.

                  Langeda on alati lihtsam kui tõusta.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Seepärast ei saagi vandenõuteooriaid tõsiselt võtta, et neid levitavad valdavalt sinusugused ebastabiilsed debiilikud, kes ei suuda isegi normaalselt kirjutada. Ma küsin ausalt, et kuidas sinusugused kanepiajud, koduperenaised, ehitajad, taksojuhid ja muu harimatu põhjakiht alati "suurt pilti" näeb?
                    Sellest pidi nüüd välja lugema, et taksojuhid, ehitajad ja muud töölised on harimatu põhjakiht? Mnjaa..

                    P.S - mul on teie vandenõuteooriateema palaganist muidu ükskõik, kuid osadelt meestelt ma sellist sõnavõttu siin foorumis ei ootaks

                    Kommentaar


                      Maailmas elab 7mld inimest ning sina arvad, et kõik on korras ning need valitsused juhivad meid mida me telkus näeme? Siis oleks ammu perses kõik.
                      Vägevad argumendid.

                      Aga äkki sa Amos vastaksid vahepeal ka küsimusele, et millele toetudes sa näiteks väidad, et "Ainuke asi mis saab meile sõja kaela tuua on NATO provotseerimine mitte Venemaa tahe." Ära hakka jälle pihta, et mõelge ise ja blaablaablaa, tee asi lühidalt puust ja punaseks, nii nagu sina sellest aru saad.

                      Kommentaar


                        See kino võiks teoorias siin küll vist igavesti kesta? Eriti kui tasakaalukamad foorumlased ka jaurama kukuvad.

                        Amos, sinu üle ilgutakse üldsegi mitte seetõttu, et sa räägid teistest erinevat juttu, vaid selle pärast, kuidas sa oma seisukohti esitad. Ükskõik mis jutt sul on rääkida, kui sa ikka tuled seda teistele rääkima stiilis "türa te olete ikka kõik nii lollid", siis saadetaksegi sind üheksal juhul kümnest lihtsalt perse ja see kümnes inimene ütleb ka viisakalt, et palun mine ära. See ei puuduta abosluutselt mingit USA vs Venemaa, 9/11, ajupesu või klikimeedia teemat, vaid kehtib ka kõige elementaarsemal suhtlustasandil. Sellele nüüd mingi "tema sõimas mind ka" lausega vastata oleks lasteaiatase, katsu siis ise see esimene tark olla näiteks. Ehk et esita oma seisukohad normaalselt ilma räuskamata ja siis leiad ka neid vestluskaaslasi, mida sa siin eespool väitsid lootvat leida. Puudutab samamoodi mõnda teist härrat siin foorumis. Kui loopida ise lahmivaid üldistusi nagu "te olete kõik" või "sinusugused" jne, siis ei maksa ka väga imestada, kui trolliks peetakse.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                          Sellest pidi nüüd välja lugema, et taksojuhid, ehitajad ja muud töölised on harimatu põhjakiht? Mnjaa..

                          P.S - mul on teie vandenõuteooriateema palaganist muidu ükskõik, kuid osadelt meestelt ma sellist sõnavõttu siin foorumis ei ootaks
                          Sõnastan ümber. Taksojuht, ehitaja ei tähenda automaatselt põhjakihti, aga kuna antud tööga saavad mingil tasemel hakkama iga füüsiliselt terve inimene, siis on seal neid, noh, vandenõumehi ja muidu ebapiisava sotsiaalse pädevusega inimesi keskmisest kõvasti rohkem.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Sõnastan ümber. Taksojuht, ehitaja ei tähenda automaatselt põhjakihti, aga kuna antud tööga saavad mingil tasemel hakkama iga füüsiliselt terve inimene, siis on seal neid, noh, vandenõumehi ja muidu ebapiisava sotsiaalse pädevusega inimesi keskmisest kõvasti rohkem.
                            Jah, ajakirjanik, see on tarkuse levelil ikka kõvasti kõrgemal kui tavaline tööklassi inimene. Eestis on mingi 5 inimest, kes on n-ö. ajakirjanduslikus mõttes tegijad. Ülejäänud mass on samal levelil lihttöölistega.
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Redman Vaata postitust
                              Jah, ajakirjanik, see on tarkuse levelil ikka kõvasti kõrgemal kui tavaline tööklassi inimene. Eestis on mingi 5 inimest, kes on n-ö. ajakirjanduslikus mõttes tegijad. Ülejäänud mass on samal levelil lihttöölistega.
                              Jup-jup. My bad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Aga äkki sa Amos vastaksid vahepeal ka küsimusele, et millele toetudes sa näiteks väidad, et "Ainuke asi mis saab meile sõja kaela tuua on NATO provotseerimine mitte Venemaa tahe." Ära hakka jälle pihta, et mõelge ise ja blaablaablaa, tee asi lühidalt puust ja punaseks, nii nagu sina sellest aru saad.
                                Mina isiklikult arvan, et Ida-Ukrainas toimub midagi mida me keegi tea. Kõige suurema tõenäosusega ongi seal n.ö. rebellid, kuid kuna see on mingitpidi Venemaale kasulik siis nad rahastavad neid. USA-le see olukord sobib, sest nii saavad nad hullus sõjapaanikas oma baase Ida-Euroopasse luua, et kui tuleb 3. maailmasõda siis neil on Euroopa idapiiril mingisugused väed olemas juba. Lõpuks tulebki (arvan, et 2017-18) kolmas maailmasõda ning ühel pool on Ameerika ja NATO ning teisel pool Venemaa ja Hiina (kes selle sõja ka võidavad). Venemaal on nii kaua meist pohhui kuni NATO väed (ja eriti USA) ei hakka mingeid õilsaid korrakaitsjaid mängima ning seletama kuidas asjad peaksid käima.

                                OT: USA on 16 triljonit dollarit võlgu ning nad üks maailma suurimaid riike igas mõttes. Kuidas ikka veel? (honest question)


                                Ja siis ma unustasin enne lisada: ma ei süüdista seda agendat kuna mul või mu perel läheb halvasti - kindlasti kohe mitte. Need inimesed kes on halvemal elujärjel ning ajavad vandenõu juttu, nende vaated on alati kallutatud. Mina (ning iga päev tuhanded ja tuhanded inimesed) näen lihtsalt asju nii nagu nad minu meelest on. Mind huvitab kogu maailma heaolu mitte ainult enda persealune. Kahjuks ongi see maailm niimoodi ehitatud, et enamus inimesi peavadki elama oma sitast ehitatud onnides.


                                Ja vincent: MINA ei olnud kohe kindlasti see kes hakkas teisi inimesi debiilideks ja idikateks kutsuma. Seda tegi selle foorumi "koorekiht". Kes teisele nime annab see ise seda kannab (lol).

                                edit: aga sul ON õigus. Targem annab järele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X