320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Amos Vaata postitust
    Küsiti kuidas raha saab teha õhust.

    Mis sa valmis kirjutanud oled täna? Kuidas mingi moslem ähvardas Lõuna-Dakotas ameeriklasele peksa anda? Või kuidas pops paneb inimese IQ kahanema ja üledoosi surema? Sul ju minu näol ehe näide olemas, sest sa ju tead mind nii hästi!!!
    Jah, kuna meil pole naturaalmajandust, siis on raha suuresti ka ainult paberil. Mida sellega siis nüüd tõestati?

    Ja täna on mul puhkepäev. Lõuna-Dakotast ja moslemitest pole enda mälu järgi midagi kirjutanud. Kanepist on ka minu lood olnud pigem alltekstiga, et kas on vaja 10 grammi pärast noori nagasid krimkurjategijaks teha, aga eks ka sina tead kõike paremini.

    Kommentaar


      Algselt postitas Amos Vaata postitust
      Mingeid väärt vastuargumente ei leitud minu antud lingi kohta ja siis tõmbasite teema mu popsu suitsetamisele.
      Hale
      No tegelt ma tahtsin sinu arvamus sellest, mitte mingit linki vms.
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Teen ettepaneku arutelu mõttetalgu tasandile viia. Kohtuge näiteks mõnes vanalinna kohvikus ja pange pead kokku ja ristage piigid. Kutsuks ka pealtvaatajad aga neil debatist osa võtta ei laseks. Mõni kena koht, eeee, cafe enflamme näiteks!
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Mis sa sellega üritasid teha? Mis see kohvik asjasse puutub?
          Masendav.

          Kommentaar


            kas niisama lobisemise eest palka ei maksta?

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust
              kas niisama lobisemise eest palka ei maksta?
              Makstakse ikka. Miks ma muidu seda Kremli propagandat siin ajan.

              Kommentaar


                Võite ka Valli baari minna.
                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                Mis sa sellega üritasid teha? Mis see kohvik asjasse puutub?
                Masendav.

                Kommentaar


                  Mina olen ka uurinud neid vandenõuteooriaid 9/11 kohta ja arvan ikkagi, et ametlik versioon on enam-vähem õige! Ma ei suuda välja mõelda, miks oli USA-l kasulik need tornid sundida kokku varisema? Seda oleks võinud ju ka hiljem teha, sõda terroristide vastu oleks võinud ju ka vaid lennukirünnakute pärast alustada.

                  Ja väited, et algajad piloodid ei suuda suuri lennukeid juhtida, ei pruugi õiged olla, kuna nad ikkagi ju suutsid seda. Ja pentagoni imeline tabamine võis lihtsalt juhuslikult nii välja tulla.

                  Võtame näiteks Tõnis Vanna imevärava Bröndbyle. Kuna ta rohkem midagi sarnast pole suutnud, kas siis ikka usume, et ühe korra suutis? Äkki on ka see mingi väljamõeldis?

                  Tallinna TV näitas hiljuti filmi, kus lahati neid vandenõuteooriaid. Ausalt öeldes arvasin ma, et filmi eesmärk on ametliku versiooni ümberlükkamine, mis oleks loomulik olnud, kuna TTV on ju selline nö peavoolumeedia vastane. Aga filmis jõuti ikkagi selgusele, et kõik need teooriad siiski ei toimi.

                  Teoreetikud üritasid seal imiteerida planeeritud hoone langetamist, nagu tornidega juhtus, aga välja tuli see vägagi käpardlikult, no ei vajunud kokku sirgelt ja ka muud katsed midagi tõestada ei jätnud veenvat muljet. Peamine mulje jäi selline, et ollakse kõigi ametliku vastu, aga diletantlikult.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    Võite ka Valli baari minna.
                    No ilmselgelt Amos ei julge kuskilt jooki/süüa tellida, kurat seda teab mis aineid USA sinna sisse pannud on :/
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar




                      turvaline. ja uued joobalid on alati teretulnud.

                      Kommentaar


                        Fakk te olete kõik nõmedad
                        Annan alla. Aitab.

                        Kommentaar


                          Amos, kui sa mees oled, siis palun vasta sellele, mida sult juba ammu küsiti, et mida arvad Venemaa provotseerivast käitumisest Eesti suhtes alates taasiseseisvusest?

                          Kõik need süüdistused venekeelsete diskrimineerimisest, igasuguste topeltollide lisamine jm. Siis Eesti ju polnud veel NATO-s ega EL-is, aga Venemaa tegi kõik, et me sinna ikkagi pürgiks?

                          Enne lõpetamist võiksid ikkagi vastata?

                          Kommentaar


                            Nad ei suutnud/suuda taluda mõtet, et me saimegi iseseisvaks.

                            Aitäh.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amos Vaata postitust
                              Nad ei suutnud/suuda taluda mõtet, et me saimegi iseseisvaks.

                              Aitäh.
                              No vot see on juba mehesõna. Olen sellega vägagi nõus. Ilmselt vaadati Venemaal tänast paraadi imeliku pilguga, 20 aastaga on toimunud ootamatu areng ja nende jaoks ilmselt arusaamatu, et käib iseseisva Eesti juba 23 aasta.

                              Kommentaar


                                Teema lukku nüüd?
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X