320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Amos Vaata postitust
    Nad tekitavad õhust raha.
    Kuidas see veel käib, ei ausalt, ma ei tea.
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      wizardid? jeesus tegi ka omal ajal trikke

      OT. ma tahaks ka seda manti, mida amos teeb. tundub suht tuus kraam olevat.

      Kommentaar




        Lugege see läbi alustuseks. Lihtne protsess.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Huvitav, kas täna öösel oli täiskuu või milles asi?
          selle kohta on reaalseid tõendeid ka? (mitte viimase öö, vaid täiskuu osas üldiselt)
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            selle kohta on reaalseid tõendeid ka? (mitte viimase öö, vaid täiskuu osas üldiselt)
            Ma ei tea aga politseinike, pääste- ja kiirabitöötajate sõnul on väljakutsete iseloom mõnevõrra teistsugune küll.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Ma ei tea aga politseinike, pääste- ja kiirabitöötajate sõnul on väljakutsete iseloom mõnevõrra teistsugune küll.
              ehk siis praegu läheb lukku "ei ole".
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Kummiliimi ja värvilahustit saab ilmselt enamus ehituspoodidest.
                Algselt postitas taku* Vaata postitust

                OT. ma tahaks ka seda manti, mida amos teeb. tundub suht tuus kraam olevat.

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  OT. ma tahaks ka seda manti, mida amos teeb. tundub suht tuus kraam olevat.
                  Aga palun, retsept on siin:

                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Kammisin eile gravitybongi ja läksin reaalselt lolliks.
                  Gravity on see kui võtad suure platstpudeli, lõikad põhja ära ja võtad ämbri ning paned vett täis. Siis paned pudeli sisse, korgi asemel hõbepaberi koos hkm tubakaga ning seejärel annad tubakale tuld ja tõmbad aeglaselt pudelit üles kuni pudel on tossu täis ja siis tõmbad ära selle.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    See siis kammib mitu päeva või peab seda pidevalt tegema?
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Permanentne kahjustus.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        läheb loosi. obamacare häshtäg yolo vms

                        Kommentaar


                          Mingeid väärt vastuargumente ei leitud minu antud lingi kohta ja siis tõmbasite teema mu popsu suitsetamisele.
                          Hale

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Lihtsalt inimesed ei suuda ette kujutada, et keegi võib nii õel ja julm olla ja sellepärast tembeldataksegi hulluks neid kes teisiti mõtlevad.
                            Minu soovitus sulle oleks, et mine poliitikasse/meediasse tööle, sest siis ei saa keegi enam öelda, et see, millest sa räägid, on jama.

                            Siis sa oled ikkagi kõige prestiižikamal ametikohal, mis üldse olemas on siinse rahva arvates, ja siis su suust tuleb ju puhast kulda.

                            Sa võid isegi Taavi Rõivase kombel endale iha.ee poliitikute variandist endale sponsorid leida ja öelda, et ta on uuringutest lugenud, et suurem pere tähendab suuremaid kulutusi.

                            Aga kui sinust peaks juhuslikult hoopis ettevõtja, poemüüa, IT-vend või ükskõik kes muu kasvama, siis võid p*tsi käia ja oma arvamuse endale sisse istuda.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amos Vaata postitust
                              Mingeid väärt vastuargumente ei leitud minu antud lingi kohta ja siis tõmbasite teema mu popsu suitsetamisele.
                              Hale
                              Jah, sellest artiklist saab tõesti aru, et 9/11 oli false-flag, kõike juhivad juudid ja Putin on päästja. Selge.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Jah, sellest artiklist saab tõesti aru, et 9/11 oli false-flag, kõike juhivad juudid ja Putin on päästja. Selge.
                                Küsiti kuidas raha saab teha õhust.

                                Mis sa valmis kirjutanud oled täna? Kuidas mingi moslem ähvardas Lõuna-Dakotas ameeriklasele peksa anda? Või kuidas pops paneb inimese IQ kahanema ja üledoosi surema? Sul ju minu näol ehe näide olemas, sest sa ju tead mind nii hästi!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X