320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paar aastat tagasi ilmus mu feissbuugi seinal aeg-ajalt mõni telegrammi või illuminati teemaline postitus. Neid postitasid kordamööda kaks tüüpi, kes on mõlemad oma elu jooksul töötanud nii taksojuhina kui ka ehitajana. Seega see eelnimetatud prejudice läheb siinkohal üsnagi täppi.

    Kommentaar


      Üsnagi mitte täiesti.

      Ja sellel on enam-vähem loogiline seletus ju ka. Need kes on rikkad/edukad - nad ei vaeva oma pead selliste asjade üle mõtlemises. Sest nemad arvavad, et see ongi elu ja nemad on hakkama saanud.

      Halbadest inimestest veel hullemad on head inimesed kes ei tee mitte sittagi.

      Kommentaar


        Küsimus. Amos, kirjutad, et USAle sobib Ukraina olukord, sest see loob ettekäände rajamaks baase ida-euroopas. Aga nahui neid baase üldse vaja on? Illuminaadid ja NWO võiks ju pommidega hakkama saada, milleks mingid baasid?

        Kommentaar


          Ei tea, ei ole uurinud illukate pommidest, kuid Venemaal on ka pomme. See ongi ainuke põhjus miks juba sõda ei käi. Minu meelest.

          Kommentaar


            Algselt postitas billybob Vaata postitust
            Küsimus. Amos, kirjutad, et USAle sobib Ukraina olukord, sest see loob ettekäände rajamaks baase ida-euroopas. Aga nahui neid baase üldse vaja on? Illuminaadid ja NWO võiks ju pommidega hakkama saada, milleks mingid baasid?
            See on hea küsimus, kuid mul tekkis selline, et miks üldse USAst rääkida? Kuhu teeb baase Saksamaa, Inglismaa, Jaapan või hoopis Hiina ja Venemaa ja Brasiilia? Sest kui USA on ying, siis kuskil peab ju yang ka olema.

            Või on olukord nii hull, et USA ongi üks ja suur (polegi enam riik USA, vaid USA on nagu mütoloogiline olend) ning ainsad, kes saavad vastu seista, on inimesed, kes näevad, teistega (ka nö moodustused nimega riigid) on juba kööga?

            Või on kuskil ikkagi vastujõud? Kes? Ning kuidas siis eristada, kelle poolt tasuks olla või polegi vahet, sest enivei perses?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Amos Vaata postitust
              OT: USA on 16 triljonit dollarit võlgu ning nad üks maailma suurimaid riike igas mõttes. Kuidas ikka veel? (honest question)
              No vaata - kui kogu maailma võlad kokku lüüa, saame mingi 80 triljonit. 80 triljonit oleme planeedina võlgu ... kellele?
              Siin on hoopis suuremad asjad mängus.

              Kommentaar


                Kellele? Rotschildidele ning nemad ongi need "suuremad asjad". See summa peaks minu teada kuskil 55-60 vahel olema.
                Lihtsalt inimesed ei suuda ette kujutada, et keegi võib nii õel ja julm olla ja sellepärast tembeldataksegi hulluks neid kes teisiti mõtlevad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Kellele? Rotschildidele ning nemad ongi need "suuremad asjad". See summa peaks minu teada kuskil 55-60 vahel olema.
                  Lihtsalt inimesed ei suuda ette kujutada, et keegi võib nii õel ja julm olla ja sellepärast tembeldataksegi hulluks neid kes teisiti mõtlevad.
                  Sa keskpankade rahatrükist oled midagi kuulnud? Sellest 80 triljonilisest võlast enamus on tühi õhk. Kui sa oled omale võlgu, kas sa siis oled võlgu? See on maailma ajaloo suurim eksperiment ja selgub 10-20 aasta pärast.
                  Corner taken quickly...

                  Kommentaar


                    USA föderaalreserv kuulub eraisikutele. Imelik minu meelest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amos Vaata postitust
                      USA föderaalreserv kuulub eraisikutele. Imelik minu meelest.

                      Kommentaar


                        Üldiselt on see teema päris põnev. Inimeste erinevaid seisukohti on huvitav lugeda küll, aga sellisel viisil pole neid küll mõtet serveerida ala sa oled "debiilne kui ei usu vms".
                        Miks võtta korraga ette mitu teemat? Raha, pomm, kaltsud, võlad jne pole ju mõtet korraga arutlusse võtta, üks teema korraga ja tulemus on parem.
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Amos Vaata postitust
                          Kellele? Rotschildidele ning nemad ongi need "suuremad asjad". See summa peaks minu teada kuskil 55-60 vahel olema.
                          Lihtsalt inimesed ei suuda ette kujutada, et keegi võib nii õel ja julm olla ja sellepärast tembeldataksegi hulluks neid kes teisiti mõtlevad.
                          kas rotschildidelt saab sellist laentsi, mida tagasi maksma ei pea?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            Amosel on päris MILF ema.

                            Kommentaar


                              Fuckin' hell noh. Amos kõlab täpselt nagu mu paar küprokipanijast sõpra Soomes kes on Zeitgeisti ja paari Alex Jonesi filmi vaadanud.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Et kui ma miljonär oleksin siis oleks mu jutt usutavam? Päris hea raisk. Päris hea.

                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                kas rotschildidelt saab sellist laentsi, mida tagasi maksma ei pea?
                                Nad tekitavad õhust raha ning laenavad seda intressiga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X