320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas raudidas Vaata postitust
    Oot korra, kas sul on hea elada riigis, kus sa teenid 1000 EUD ning pead maksama sellest kogu summa ära selleks, et 30 päeva hakkama saada? Eestis on sul vaja talvel maksta kütte eest, osta endale soojad riided jne. Kuid kuskil LõunaEuroppas on samapalju teenivad, kuid nemad ei pea maksma talvel nii palju küttele, ei pea ostma endale koguaeg talve riideid. Tore et sul on hea elada kuid kas sa ei taha paremini elada? või siis tead sellist venda nagu Nikola Tesla (isegi automark on tema järgi nimetatud) ? Tead vä ? Kui jah siis sa ilmselt tead ka sellest https://www.google.com/webhp?sourcei...%20electricity . Tead vä ? Miks ei investeeri sellesse ükski väikeriigi valitsus, seda vägevat masinat saaks jju koguaeg arendada. Või miks ei kirjuta sellest masinast ükski peavoolumeediaväljaanne?
    Haha @ Tesla vaba elekter. Füüsikaseadused on siiski universaalsed, aga mitte Rotschildide vandenõu.

    Kommentaar


      Miks see tõele vastab? Kas seetõttu, et üleval on kirjas "News. Truth. Unfiltered."?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        @ Martin, Just selle pärast see vastabki tõele, kuid äkki sa viitsid selle artikli läbi lugeda ning äkki sa küsid ise endalt ka, et kust kohast ISIS oma relvad saab siis. Äkki leiutab ise või äkki guugeldad veidi. Või küsid ameeriklaste või iraaklaste käest. Küsi kasvõi Ilvese kaest Twitteris.

        @ Vibraator. Nohh kus on meie free electricity siis ??

        Kommentaar


          Algselt postitas raudidas Vaata postitust
          @ Martin, Just selle pärast see vastabki tõele, kuid äkki sa viitsid selle artikli läbi lugeda ning äkki sa küsid ise endalt ka, et kust kohast ISIS oma relvad saab siis. Äkki leiutab ise või äkki guugeldad veidi. Või küsid ameeriklaste või iraaklaste käest. Küsi kasvõi Ilvese kaest Twitteris.
          Sellisel juhul vastab see ka tõele: http://www.theonion.com/articles/fri...could-p,38072/
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Sellisel juhul vastab see ka tõele: http://www.theonion.com/articles/fri...could-p,38072/
            Nuu aga, kes sinuarust neile relvi tarnib siis ?
            Venemaa, Iraan, KimJongUn?

            Kommentaar


              Algselt postitas raudidas Vaata postitust

              @ Vibraator. Nohh kus on meie free electricity siis ??
              Nagu ma soovitasin Amosele õppida rahvusvahelisi suhteid, siis sina võiksid füüsikatunnis raamatu lahti teha ja vähem foorumis istuda.

              Kommentaar


                Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                Nuu aga, kes sinuarust neile relvi tarnib siis ?
                Venemaa, Iraan, KimJongUn?
                Ma küsisin, et kuidas Sa enda jaoks kindlaks teed, et see, mis seal avaldatakse, on tõsi. See, et artiklis esitatakse mingit sulle meelepärast stsenaariumit, ei tähenda ju automaatselt, et see vastaks tõele, sest sellisel juhul oleks ju kogu Russia Today puhas tõde.

                Kuidas on allikakriitilisusega? Ja okei. Muuda seal loos USA või Britid nt Hiinaks. Mida see muudaks?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Nagu ma soovitasin Amosele õppida rahvusvahelisi suhteid, siis sina võiksid füüsikatunnis raamatu lahti teha ja vähem foorumis istuda.
                  Vabandust isand, aga äkki seletad ise mulle kui sa N. Teslast targem oled. hetkel tundub loogilisem ikka see, et ettevõtetel on tähtsam kasumit saada kui rahvale pakkuda paremaid elamistingimusi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                    Vabandust isand, aga äkki seletad ise mulle kui sa N. Teslast targem oled. hetkel tundub loogilisem ikka see, et ettevõtetel on tähtsam kasumit saada kui rahvale pakkuda paremaid elamistingimusi.
                    Teslast ma targem pole, aga sinust tundub küll. Tesla lõi hüpoteesi, aga ei suutnud tasuta energia töötavat versiooni luua. Ehk sisuliselt on meie ümber kõikjal energiat, mis levib ka ilma juhtmeteta. See on tasuta energia, aga kuidas sa seda levitad, kuidas sa seda vastavalt vajadusele suunad jne, see on täiesti lahendamata küsimus.

                    Kommentaar


                      @ Martin. Oehjahh, kui delfi seda kirjutaks siis sa ilmselt usuksid seda.

                      @ Mõnu.. Ma kuskil nägin selle töötava versiooni videot.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                        @ Martin. Oehjahh, kui delfi seda kirjutaks siis sa ilmselt usuksid seda.
                        Aga miks Delfi siis halvem on? Vahet ju pole, mida uskuda, sest Sa ei suuda endiselt näidata, et sa suhtuks allikasse kriitiliselt. Lihtsalt on tõde ja kõik. Seega Delfi, Onion, RT või Illuminati Times, suva ju.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                          @ Martin. Oehjahh, kui delfi seda kirjutaks siis sa ilmselt usuksid seda.

                          @ Mõnu.. Ma kuskil nägin selle töötava versiooni videot.
                          Kui sa lükkad enda kodumajale katusele päikesepaneeli, siis saad ka nii palju energiat, et paar lambipirni põletada. Samamoodi sai vene ajal rattakodarate prõksudes esilampi põlemas hoida. Elektrit saab ka sukaga grafiitpulka hõõrudes. Lihtsalt kogused on sellised, et sellega ei tee mingit pikaajalisemat projekti. Tesla jaoks oli ka tasuta elekter unistus, milleni ta mitte kunagi ei jõudnud.

                          Kommentaar


                            Tõde on vaataja silmades. usu mind, et kogu see kammaijaa ongi varjatud meie suguste soccerneti foorumi loodrite eest. tolle artikli tõepärasust ma isegi ei viitsi uurima hakata. Kuid see ei ole ka esimene ega viimane uudis selle Isise relvastamise kohta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kui sa lükkad enda kodumajale katusele päikesepaneeli, siis saad ka nii palju energiat, et paar lambipirni põletada. Samamoodi sai vene ajal rattakodarate prõksudes esilampi põlemas hoida. Elektrit saab ka sukaga grafiitpulka hõõrudes. Lihtsalt kogused on sellised, et sellega ei tee mingit pikaajalisemat projekti. Tesla jaoks oli ka tasuta elekter unistus, milleni ta mitte kunagi ei jõudnud.
                              Ütleme nii, et päikesepaneelide katusele panek tasub end kuskil 15 aasta jooksul ära. Mul on enda tuttavatel katus paneele täis topitud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                                Ütleme nii, et päikesepaneelide katusele panek tasub end kuskil 15 aasta jooksul ära. Mul on enda tuttavatel katus paneele täis topitud.
                                Noh, lasku siis inimesed käia. Keegi pole ju kellelgi keelanud päikesepatareisid kasutada. Tõsi, et kuidagi raske on näiteks talvel pesu pesta ja kõike muud säärast, aga, noh, täiesti lubatud asi ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X