320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipodcastid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aaa mis trump see Kingi taskus oli, mida ta tänaseks hoidis?

    Kommentaar


      Algselt postitas risto Vaata postitust
      Antud podcast ongi kindlale kuulajasgrupile.
      Endiselt arvan, et ajastus ei olnud parim, aga...


      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Üldiselt võib eilse kohta öelda, et tehti samm õiges suunas. Eilse ettevõtmise tulem oli kordades parem, kui mingi N aega tagasi SNi "ajakirjanike" tehtud kuu aega ette saadetud küsimustel põhinev intervjuu (täiesti uudne formaat). Küsimused oli loomulikult läbinud eelvaliku ja ebamugavad teemad marsisammul prügikasti saadetud. Aga see selleks.


        Eilne saade oli aga reaalajas ja muidugi võimalik, et osalt skriptitud (paranoia minus), siis siiski Vara suutis teravust üleval hoida saades ka veidi tuge Kruusilt ja Kingilt. Ütlen veel kord, au ja kiitus Varale selle eest! Palju teemasid jäi puudutamata, aga krt võttes arvesse kuidas AP oma mõtteid kogudes täidab eetri möö ja äääga ja hüppab ühelt teemalt teisele ja siis tagasi, siis ei oleks piisanud ka 24 tunnist, et kogu teemade plejaad katta. Algus on tehtud ja sellises formaadis minu arvates päris õnnestunult.

        Sisust. Keegi juba eelnevalt mainis, et midagi uut me tegelikult teada ei saanud, kui mõned suure pildi raames ebaolulised detailid. Kõik on hästi, valesti pole midagi tehtud, plaan on vankumatu ja võit ja edu on vältimatud. Küll aga võrreldes varasema perioodiga, minnes tagasi rohkem kui kolm aastat, siis minu arust üks muutus on siiski toimunud. Ammusel ajal püüti vähemalt jätta mulje, et FCF ja EJL on kaks täiesti erinevat ja sõltumatut organisatsiooni (kuigi pilt ise rääkis risti vastu), siis täna isegi enam ei püüta seda teha. Sekundi pealt tabasin ka mina ära momendi, kus EJL president viitas FCFile "meie" vormis. Hiljem vabandusi eetrisse paisates, et ala kõik on siin kõigiga seotud jne., võttis mul silma tõmblema. Ühesõnaga sama plaat, samad "hitid"

        Kokkuvõtvalt, amatöör-kremloloog minus, siiski täheldas, et teatud määral seda "hoogsust" ja tumemusta lumivalgeks rääkimise lennukust on grammike vähemaks jäänud. Ei tea, võibolla soovmõtlemine.

        Igal juhul Betsafe LIVE toimetajatele ja resident-saatejuhtidele jõudu ja jaksu. Sellist saadet on väga vaja!

        Kommentaar


          Huvitav oleks teada, mida Pohlak enda poolt vasakult ülevalt kaadriväliselt vaatas kogu aeg ? Mingi spikker ?

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

            Endiselt arvan, et ajastus ei olnud parim, aga...
            Ehk siis hoopis Zevakin sai jälgijaid/vaatajaid juurde?
            Betsafe Eesti on 10.6K subs peal, need nädalad tagasi oli see nr 10.5K

            Kommentaar


              Algselt postitas risto Vaata postitust

              Ehk siis hoopis Zevakin sai jälgijaid/vaatajaid juurde?
              Eem, okeiii.
              Zevakini episoodi vaatas laivis mingi 1500 inimest, kõige oodatumat Pohlaku episood 800-900. Heal juhul jõuab Pohlaku episood vaatajanumbrites samale tasemele (isegi arvestades fakti, et Delfi, Postimees jne. tsiteerivad ja lingivad seda igal pool).

              Ja ega subscrebrid nii ka ei tule, et Zevakin jagab kusagil (kusjuures ma pole kindel, kas ta jagas) oma osalemist mingis projektis ja subscrebirid tulevad. Kõik võtab aega. Järjepidevat tööd peab tegema.

              Ja minu screenshot näitab pigem seda, et see müstiline jalgpallikogukond on pigem väike ja meelelahutust tarbivad inimesed tahavadki meelelahutajaid mitte surmtõsist Meistriliiga analüüsi.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Live jälgijate järgi üldistada pole ka õige.
                Kui võtta kummagi kanali tõenäoline sihtgrupp, siis kell 16 algav ülekanne on ühele kanali nooremale poolele sobivam aeg kui teise kanali veidi vanemale kuulajaskonnale.
                Nagu see eilne number näitab, siis ca 10% esimese 24h vaatajatest saab omale sellist live luksust võimaldada.

                Selle järjepideva töö ja subide saamise osas ma ei vaidle vastu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas risto Vaata postitust
                  Live jälgijate järgi üldistada pole ka õige.
                  Kui võtta kummagi kanali tõenäoline sihtgrupp, siis kell 16 algav ülekanne on ühele kanali nooremale poolele sobivam aeg kui teise kanali veidi vanemale kuulajaskonnale.
                  Nagu see eilne number näitab, siis ca 10% esimese 24h vaatajatest saab omale sellist live luksust võimaldada.

                  Selle järjepideva töö ja subide saamise osas ma ei vaidle vastu.
                  Nõus selle livega. Ja mitte telekavaatajele vastu vaieldes sihtgrup kohta, aga ma ei tea millal live on. Mina ootan ilusti oma Spotify listi selle ära ja siis kuulan, kui aega on.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Samuti mitte kellelegi vastu vaieldes, aga see, et seda laivi umbes 2 korda rohkem vaadati näitabki, et saadi mingi arvestatav uusi kuulajaid, keda muidu ei saaks. Konversiooni jaoks on vaja aga järjepidevalt edasi töötada.

                    Seda Pohlaku osa kuulasin ise ka laivis. Puhtalt huvi pärast. Muidu olen pigem vahelduva eduga kuulaja.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Telekavaataja (Ivan) ja Romario uus podcast.

                      Sisu täitsa soliidne. Teemas asjakohased ja oli enda huvitav vaatenurk olemas. Selles osas kiitus.

                      Küll aga väike tehniline kriitika. Kui vähegi lubab, soovitan hankida paremad mikrofonid. Annaks asjale oluliselt juurde.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
                        Telekavaataja (Ivan) ja Romario uus podcast.

                        Sisu täitsa soliidne. Teemas asjakohased ja oli enda huvitav vaatenurk olemas. Selles osas kiitus.

                        Küll aga väike tehniline kriitika. Kui vähegi lubab, soovitan hankida paremad mikrofonid. Annaks asjale oluliselt juurde.
                        Mul on parem mikrofon, see oli podcasti ajal arvutiga ühendatud. Küll aga ma ei kontrollinud seadeid. Meil on potentsiaali tehniliselt areneda.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Linki?

                          Kommentaar


                            Pikk ette, betsafe, kolmas poolaeg, futboliit, vutikohus ja nüüd veel üks podcast. Ma pean töölt ära tulema ja kooli pooleli jätma, et kõik see sisu ära tarbida. Postimees ja ERR võiksid ka veel enda jalkapodcasti teha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                              Pikk ette, betsafe, kolmas poolaeg, futboliit, vutikohus ja nüüd veel üks podcast. Ma pean töölt ära tulema ja kooli pooleli jätma, et kõik see sisu ära tarbida. Postimees ja ERR võiksid ka veel enda jalkapodcasti teha.
                              Ma kuulan asju siis kui tööle jalutan. Edasi-tagasi kokku ca. 1h. 1h x 5 = 5h. Lisaks 2 korda nädalas jõusaali.

                              Aga muidu aitäh kõigile, kes andsid või annavad meie esimesele episoodile võimaluse.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                                Linki?
                                Embedin.

                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X